Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

O jest:P Że niby ja się boję..........no chłopcze drogi...nie wiesz co mówisz po tej przedwczorajszej imprezie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu od siebie z pokoju piszę ;P i piszę, bo całkiem u Was przyjemnie :) miałam z okazji piątku wybrać się na jakieś balety, ale po całym tygodniu jestem taka padnięta, że piżama przemówiła do mnie ludzkim głosem :D skoro o muzyce mowa- ja polecam na dzisiaj Erykah Badu- ta Czarodziejka działa na mnie jak drink po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jest:P Że niby ja się boję..........no chłopcze drogi...nie wiesz co mówisz po tej przedwczorajszej imprezie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ale ja zawsze taki jestem ! dusza towarzystwa ! pierwsze skrzypce itd. ;) ten co ma najwiecej do powiedzenia ;) ze mna nie sposób jest sie nudzić ! :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do Romka--> Ania Dąbrowska nie ma nic wspólnego z katowaniem:D Jak człowiek dostanie w tyłek...to lubi sobie o tym posłuchać rzewnych nutek:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pościelówy? Korniczku....ta muzyka nie ma nic wspólnego z pościelą..chyba, że ktoś lubi czarny drelich;) A co Ci da, że puścisz sobie wtedy taki łomot?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się właśnie wypowiada osoba która nie zna nie słyszała muzyki np Deep Porple :) ja tam łomotu nie zauważyłem a Korn to już inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że ja niby nie słyszałam Deep Purple? Ha ha ha! A jeszcze dodam, że "wychowałam się" na Marillionie...jestem oburzona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu....ranisz me uczucia....wgryzasz się tymi nieczułymi korniczyki zębiskami w delikatną strukturę kobiecej wrażliwości....buuu...Ty...Ty...Ty....robalu...buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×