Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Jestem.....róża dla mnie? Och......Dziekuję....i tanczyć bęziemy;)....Korniś....Tygrysku;):D Kasieńko....gdyby nie to gg....to biorąc pod uwagę sprawność działania strony...zapłakałabym się tu za Toba:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG jest super:P Tyle sekretów pochłonęło.....podczas naszych rozmów z Kasią:D Prawda, szefowa?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooooooooo:D pewnieeee;) widzisz, jak np stronka nawala tak jak dzisiaj to mimo to mozna sobie poromansowac;) jak ja z Ola;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak Wam podam nr gg to i tak za plecami dalej obgadywanie b ędzie trwało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego nie wiemy to sobie wymyslimy;P wiec lepiej dawaj ten nr i pogadamy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy......ja wcale nie wrzeszczałam przeraźliwie, żebyś wrócil.....yyyy....;) To....echo...:D Ja wiedziałam, że to żart.....gdyż...gdyż......gdyż tak po prostu czułam:P:P Proszę wykasować ten dramatyczny....okrzyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie...także uciekam...coś poczytać....:D Śpijcie smacznie..... Korniś--->ładnie Ci umyłam plecki?:D Kasieńko---> nie rób dziwnych rzeczy w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samego mnie zostawiacie ?? wykąpany wypachniony ogolony;) hmm... no nic będę musisz gdzie indziej szukać pocieszenia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale widzę że Was nie ma... więc i z tego nici :P miłych snów dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×