Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Nie chcesz wyslac zdjecia to rozne domysly beda sie nas trzymaly:D a jak wyslesz to wtedy zobaczymy jaki jestes sliczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł to masz \"wysokie\" wymagania... :D to ja się nadaje tylko muszę ze sobą taborecik nosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie kazala???? ja sie zaraz dowiem czy to prawda:P a jesli sie okaze ze wysługujesz sie Ola to zobaczysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kornik wpadles:P jak śliwka w kompot:D ja tez poprosze:D a jak nie to Ola przesle na moj adres:D nie Ola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz czas na rewanz;) słowo sie rzeklo:D na poczatku myslalam ze ten z ta zbroja to ty;) ale na szczescie nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł Olu jaką my mamy ładną i fajną szefową ???!!!! A można prosić wersję bez okularów ściemniających ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Korniczku ale moja wrodzona niesmsialosc powoduje ze nie rozstaje sie z okularami;) ale te na fotce sa male:D w tym roku to mialam bryle;) pol twarzy zaslanialy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kornik cudo;) szkoda ze taki malutki yyy nizutki:D ale taki w moim typie:D i do niedowiarkow: jesli Kornik jest kobieta to JEJ wspolczuje z ta broda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy piękne kółko poszukiwaczy.... płci przeciwnej ;) hihi... cudo jak cudo ;) ósmy cud świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to niesprawiedliwe bo ty caly czas siedzisz przy kompie;) ale coz, taki los zwyklej kolezanki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik, nie wprowadzaj miedzy nami niezdrowej rywalizacji:P my sie na pewno nie pokłocimy przez faceta;) jestesmy teraz psiapsiołkami na dobre i na zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×