Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Gość Naszka1989
.... Nie tylko OLiwka dla dzieci jest dobra dla twarzy!!!!! MI BARDZO POMAGAJĄ CHUSTECZKI NAWILŻANE OCZYCZCZAJĄCE DLA DZIECI < nie tylko do pupy> są bardzo skuteczne.... jest ich duzo w środku a kasztuja niewiele i starczy na miesiąc ... rózne rodzaja są dobre np. bambino . Szybko schodzi makijaż ... wycieram nimi twarz rano i wieczorem ....nie uzywam wody.... SA naprawde Dobre .... skóra po nich jest nawilżona!! i Co najważniejsze pozbyłam się trądziku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszka1989
.... Nie tylko OLiwka dla dzieci jest dobra dla twarzy!!!!! MI BARDZO POMAGAJĄ CHUSTECZKI NAWILŻANE OCZYCZCZAJĄCE DLA DZIECI < nie tylko do pupy> są bardzo skuteczne.... jest ich duzo w środku a kasztuja niewiele i starczy na miesiąc ... rózne rodzaja są dobre np. bambino . Szybko schodzi makijaż ... wycieram nimi twarz rano i wieczorem ....nie uzywam wody.... SA naprawde Dobre .... skóra po nich jest nawilżona!! i Co najważniejsze pozbyłam się trądziku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszka1989
WARTO SPRÓBOWAĆ .... i nie warto kupywać drogich i nie skutecznych preparatów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszka1989
WARTO SPRÓBOWAĆ .... i nie warto kupywać drogich i nie skutecznych preparatów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszka1989
a OLIWKI nie próbowałam .... bo chusteczki mi pomagają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex1216
Szczerze to miałam wypróbować oliwkę, ale jednak odważyłam się kupić reklamowany krem na noc przeciw wypryskom Nivea Visage Young bye-bye spot! i mi to pomaga, tzn na noc mam skórę dobrze nawilżoną, a krem ma fajną delikatną konsystencję, i nie jest tłusty. Nawet nie mam już tylu wyprysków ;) A na dzień używam zwykłego kremu nawilżająco-matującego Nivea, a na to czasem podkład i zwalczyłam (albo samo się zmieniło?) swoją tłustą cerę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra siostry
idę jutro do sklepu po oliwkę.. a co, raz się żyje... powiedziała mi o tym siostra, spróbowąłam więc na swojej oliwce (mam bambino firmy nivea) ale pozniej okazalo sie, ze ma parafine... odstawilam ja wiec i nei moge doczekac sie jutra. oby podzialalo... bo takze nei mam juz pomyslow na walke z tymi problemami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a probowalyscie olejku dr Hauschka?? ktos sie moze wypowie czy dziala podobnie jak oliwka?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiecenie...
Kochani! A czy ktoras z Was stosowala moze tabletki z wierzbownicy drobnokwiatowej??? Podobno one wplywaja na przetluszczanie sie buzi...A stsowalyscie cynk? W jakich ilosciach i czy to wogole kogos wyleczylo? Moim problemem jest naprawde duze prztluszczanie sie twarzy...nie wiem jak nad tym zapanowac a teraz do tego zbliza sie lato... Uh juz nie moge patrzec na to swiecenie sie buzki Z problemem tradziku udalo mi sie uporac dzieki kwasom BHA i AHA oraz serum z wit C ale pozostal problem lojotoku. Blagam pomozcie! Jakie tabletki zazywac na to schorzenie? Salfazin? Moze ta wierzbownice? A moze jeszcze jakies inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cynku to w googlach bez problemu można znaleść sporo na ten temat. Podobno dermatolodzy przepisują go przy problemach z cerą. Niedrogi jest zincas lub zincas forte ale ten drugi raczej na receptę. Teraz reklamują sensilab cerin też na bazie cynku i innych elementów. Rzekomo ma likwidować problemy z trądzikiem i przetłuszczaniem skóry http://www.sensilab.pl/200.html. Nie jest taki drogi, więc chyba go wypróbuje. Co do wierzbowicy to jak wyczytałam że zawiera ona sitosterole i dlatego pewnie u osób u których problem z łojotokiem wynika z zaburzeń hormonalnych pomaga. Zawsze warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka4321
hej, czy ta oliwka nadaje się pod podkład (chodzi mi o fluid a nie puder)? czy po nim cera się nie świeci? pewnie jest to napisane gdzieś na tej stronce ale nie chce mi się czytać 22 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka4321
co jest lepsze kremik czy oliwka z HiPP, chcę na razie kupić tylko jeden produkt a póżniej zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka4321
jeszcze jedno pytanko... jak dokładnie nazywa się ten krem z HIPP? bo są różne PROSZĘ ODPOWIEDZCIE MI NA PYTANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagnes
Kupilam sobie ta oliwke i niestety na mnie nie dziala. Stosuje ja na noc od 3 dni. Najpierw zmywam makijaz chusteczkami nawilzanymi z baby dream, potem nakladam oliwke, trzymam ja ok. 10 min. i potem przykladam papierowy recznik, aby usunac jej nadmiar. Rano swiece sie jak zwykle :( Na dzien stosuje krem Hipp . U mnie nie zapobiegaja one swieceniu, ale buzia jest baaardzo przyjemna w dotyku. Gladka i miekka :) Wiec chociaz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaa
ta oliwka wcale nie działa, bardzo się zawiodłam :( omg, nienawidze mojej ceryy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godesspassion
"Co do kremu matujacego to jego dzialanie nie jest dobroczynne dla cery.Uzyj lepiej kremu zwyklego albo dodaj do niego odrobine bialej glinki przec aplikacja a efekt matowego kremu gwarantowany." Można tą glinkę dodać do kremu matującego czy lepiej np. nawilżającego? Proszę o odpowiedź :) moja cera się tak błyszczy ze nie daje już rady :( ta oliwka też mi nie pomogła :( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peciaa
A czy to zatyka pory, lub wyskakuja pryszczee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PECIAA Jak już pisały dziewczyny, wszystko zależy od typu skóry, jednych zapycha, innych nie, musisz chyba sama wypróbować. JA stosuje olejek jojoba i z pestek winogron. Jak dla mnie są ok. przy mojej wrażliwej, skłonnej do niedoskonałości skórze. Mimo wszystko polecam wpbróbować i przestwić się z chemii na naturę. Do CHOMIKA. Czy jeszcze się udzielasz na tym topiku? Szukam Cię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yodzi
kupiłam już oliwkę, ale jeszcze nie próbowałam:) zamierzam zrobic test dzisiejszej nocy:) Też mam bardzo tłustą cerę... i coś do polecenia osobom, które mają ten problem:) Przeczytałam na jakimś forum, że dla nas, tzn. tłustych i świecących twarzyczek, dobra jest pokrzywa. Zrobiłam sobie tonik i... szok:) naprawdę działa:) Tonik to moze trochę dużo powiedziane, bo po prostu nazrywałam pokrzyw na ogródku, umyłam, zalałam gotującą wodą i podgrzałam kilka razy, ale tak delikatnie, żeby ledwo co sie zagotowało. Odcedziłam, nałożyłam płyn na twarz i .... skóra nie tłuściła się przez kilka godzin:) Na razie nie mogę powiedzieć, że na pewno na "dłuższą metę" to działa, bo stosowałam zaledwie 3-4 razy, ale - nic nie kosztuje spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belineaa
poszłam za waszą radą i spróbowałam tej oliwki na cere. Jest genialna. Moja buzia odżyła dzięki niej, stała się taka..jakby to nazwać..ŚWIEŻA, a wcześniej była zmęczona najróżniejszymi kremami. Mniej syfóów również zauważyłam. Stosuję ją codziennie od miesiąca i widzę ogromną poprawę. Jednak prawdą jest ze..IM MNIEJ TYM LEPIEJ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięta mydlana bańka
ja dziś zaczęłam stosować :0 zobaczymy czy da jakieś efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosik_ktosik
Tak, wiem... Jestem chłopakiem ale mam to samo co Wy wszyscy. Wypróbujemy, zobaczymy... Jak nie pomoże to śmigam do dermatologa bo masakra to jakaś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett.
a ja szukałam w markecie i w drogerii tej oliwki i nie znalazłam jej... gdzie to kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomaga. Mam tłustą (bardzo) cerę, nie mam pryszczy, jedynie raz w miesiącu coś się pojawi.. oliwkę hipp kupiłam w stanie totalnej desperacji - nic innego nie pomagało, a ona pomaga. Rano smaruję - około 7.30, teraz jest 20.30, a na mojej twarzy zero błysku... Nie wiem czy zapycha pory, ale to pewnie się okaże w trakcie stosowania... póki co - efekt rewelacyjny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w Auchan - za 11 pln. Cena - w porównaniu do kosmetyków - śmieszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uncertainty
dziewczyny i chłopaku! ta oliwka nie może zapychać, ponieważ w składzie nie ma parafiny, a to właśnie parafina jest zapychaczem. ja kupiłam oliwkę dzisiaj, więc wieczorem wypróbuję, bo moja desperacja już nie zna granic... aa i czytałam na jakimś wątku, że dziewczyna nakłada oliwkę na włosy na kilka godzin przed myciem, później myje i układa jak zwykle. podobno efekt rewelacyjny! włosy miękkie, gładkie i sprężyste. jak wypróbuję, dam znać ; ) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz się dowiecie
że na tłustą cerę najlepszy jest mocz. Okłady albo jego picie. Zaraz tu się zleci zgraja tumanów, którzy moczem leczą u sibie wszystkie dolegliwości i przypadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×