Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Gość uncertainty
ty tak robisz i nie pomaga? dziękujemy za radę żegnamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja xd
ja nie mam aż takiej tłustej cery ale chciałabym jakiś krem matujący ale nie wiem jaki.. koleżanka mówiłą coś o oliwce.. ta oliwka by była okurat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uncertainty
ja używam emulsji na dzień z serii matującej firmy Iwostin, do zakupienia tylko w aptece, ale jestem bardzo zadowolona. polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aya24
oliwka z hipp- rewelacja!!! w końcu pozbyłam się problemu... Mogę wyjść do ludzi;DD szkoda,ze wcześniej nie znalazłam tego forum... Wszystko co miałam do tej pory, znalazło swoje miejsce w śmietniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uncertainty
wiecie co, z tą oliwką to się trochę rozczarowałam, bo wcale nie działa na tyle, na ile bym chciała... po kilku godzinach od nałożenia makijażu świeciłam się jak kostka smalcu :( ale mam inny sposób, wypróbowany przez wiele dziewczyn! trzeba opędzlować sobie twarz skrobią ziemniaczaną, taką zwykłą spożywczą, dostępną w każdym sklepie. ja wymieszałam łyżeczkę skrobi z odrobiną pudru do twarzy, żeby nie uzyskać efektu zabielenia skóry. spróbujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dees
moja cera jest tłusta i bardzo wrażliwa i skłonna do zapychania. Kremy nawet apteczne nie dawały jej rady bo robiła się ściągnięta czerwona i reagowała grudkamil. leczyłam się u dermatologa..maści kremy antybiotyki- wszystko na krótko. Sprobowałam oliwki i efekt był..chociaz spodziewałam się większych rewelacji..buszując po temacie trafiłam na cos podobnego;D dziewczyna leczyła tłustą cerę OLIWĄ Z OLIWEK. Spróbowałam..i moja buzia nigdy nie była tak promienna. Wcześniej blada zaczerwieniona rozszerzone pory grudki gdzieniegdzie blizny. bez podkładu ani rusz. Teraz cera odżyła. błyszczy się ale naturalnie;D jest gładka ma zdrowy odcień, zaczerwienienia zniknęły i w ciągu dnia się nie świecę. nie będę pisać jak się jej uzywa, bo w każdej postaci dobrze działa. zarówno wsmarowanie kilka kropel po umyciu twarzy ( musi byc lekko zwilżona wodą) jak i maseczka na 10-15 min, jak i zmieszanie z kilkoma kroplami cytryny. Trzeba wyprobować. Oliwa jest jeszcze bardziej naturalna;D no i zawsze na noc...a rano matowa cera. teraz moja pielegnacja polega na myciu twarzy żelem oliwa co jakis czas kiedy widzę, że cera potrzebuje, i krem nawilżający bądź matujący EFFACLAR M w zależności od potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe...,.
hej hej Czy ktos jeszcze używa badz uzywał tej oliwki i moglby sie podzielic rezultatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam od pewnego czasu
na cialo twarz i wlosy, poprostu moje cialo oraz buzia byly widocznie zmeczone chemia jaka na siebie nakladalam, teraz myje sie zelem pod prysznic bialy jelen lub mydlem bialy jelen szarym, buzie tylko mydlem, mam cere tlusta sklonna do tradziku, na noc avene diacneal z kwasami dla oczyszczania lub cleanance k, a na dzien tylko oliwka hippa na cialo i twarz, smaruje potem wycieram recznikiem aby pozbyc sie nadmiaru i jest rewelacja, na buzie daje skąpo, puder mineralny itd i jest ok, fakt faktem nie jest to cud leczacy ale naprawde pielegnacja najlepsza, bo skora nie pochlania tyle chemii, aha dodatkowo uzywam toniku benzacne, ekstra sprawa, fajny sklad, i zero wysuszenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że oliwka Johnson baby też ma delikatny skład, czy tez może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrace się tak z boku:) też mam problem z tłustą cerą, słyszałam że krem ze ślimaka pomaga? slyszałyście cos na ten temat? a może już stosowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiem o kremie ze ślimaka:) Ja używam teraz orzeźwiającego kremu przeciw niedoskonałościom od Sanoflore. Na pewno zakochałybyście się w jego pięknym zapachu trawy cytrynowej (mnie urzekł!). Kremik jest bardzo lekki, nie zatyka porów, a skóra po niem jest matowa. Spokojnie nadaje się pod podkład :) A najlepsze efekty są jak się go codziennie stosuje razem z aromatycznym żelem oczyszczającym do mycia twarzy. Nie musicie się obawiać o nadmierne wysuszenie skóry, czy alergie, bo te kosmetyki nie zawierają tych okropnych chemicznych substancji, które nie zawsze służą naszej urodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek wiosenny
Wypróbowałam sposoby na tłustą cerę w/g porad na tym forum I tak: oliwka HIPP fajna ale na chwilę, cera sie po niej jednak wysusza, pomimo, że mam mieszaną cerę po oliwce jest trochę papierowa i widać zmarszczki pod oczami (jestem po 30stce),oliwka troche zapycha pory przynajmniej u mnie, ja sie nie przekonałam. Co do kremu HIPP nie wiem, bo nie zdecydowałam sie kupić, za to krem dla dzieci Babydreams, zółty ten z nagietkiem sprawdza się, dodam, że twarz zmywam płynem micelarnym ziaja niebieski+ten krem i jest dobrze, makijaż robie bez problemu, w ciągu dnia w zależności od temperatury i innych czynników czasem sie świecę a czasem nie. Aha i uważajcie w składzie kremów na składnik paraffinum-zapycha niemiłosiernie Pozdrawiam wszystkich z mieszana świecącą cerą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej twoja wypowiedź wydawała się bardzo przekonująca więc zaraz na drugi dzień pobiegłam do Rossmana ją kupić. Dzisiaj po raz pierwszy jej użyłam i mam pewne obawy...Mianowicie ta oliwka jest bardzo tłusta... na prawde coś tak tłustego może "wysuszyć" mi skóre? A po ilu dniach było widać u ciebie pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tą oliwkę mogłaby zastąpić zwykła oliwka?? czy to musi być konkretnie to? bo ja mam to samo i nie wiem co zrobić ! :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany... oliwka? a wydawać by się mogło, ze to najgorszy wróg tłustej skóry! :D ja sama nie mogę się jakoś przekonać...wybieram raczej ziołowe preparaty, np. z dodatkiem szałwii flosleku. i dobrze sie sprawdzają. ale ta oliwka... hmm... kusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziołowe preparaty flosleku się psu na budę nie nadają. Za to dobrze dobrany olej to jest właśnie jedna z rzeczy, które skóra tłusta kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mniałam tłusta twarz to najtaniej wyniesie kupic rumianek i zaparzyc go. i smarowac twarz tym rumiankem. oczywiscie smarujemy wacikiem kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można zamiast HIPP użyć Bambino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się przyda: www.sposoby-na-tlusta-cere.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pytanie,czy po tym olejku mogę sobie nałożyć podkład, czy to własnie nic nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka  wyciągnieta ze szczebel
nie można zamiast hipp uzyć bambino bo bambino ma inny skład i parafine zatka pory bedą pryszcze :P i nic to nie da. Tak można na oliwe połozyć podkład Najpierw myjesz twarz pozniej ajk jescze wilgotna nakładasz oliwe czekasz 5-10 minut przykładasz chusteczkę aby zebrać nadmiar i nakładasz podkład. Ktoś pytał o krem ze slimaka jezeli chodzi o velvetyn ok 35zł to matuje jakoś bez szału ale matuje :) innych slimaczych kremów nie używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojto
!!!NAJWAŻNIEJSZE!!! Tłuste czoło to nie oznaka złej cery... Kto Wam takich bredni na opowiadał czy ludzie już po głupieli wierząc w reklamy.. Przede wszystkim efekt tłustego czoła pochodzi od wewnątrz organizmu. Zła praca jelit, wątroby, nerek i trzustki gdzie wątroba i jelito jest główną przyczyną takiego czoła. Powód jest taki że trzeba zaprzestać jeść tłustych i wysoko kalorycznych potraw. Nie wierzycie przejdźcie na dietę bez tłuszczową, (w tym zero masła) odżywiajcie się naturalnymi sokami, warzywa gotowane zero mięsa, jeśli już to chude i to gotowane- przekonacie się już po 2-3 dniach że czoło będzie nie to samo. Ale przez całe życie nie można być tylko wegetarianinem. Więc pierwsze od czego bym zaczął to lewatywa(poczytajcie na jej temat jest coraz więcej o niej w internecie się zobaczycie jakie ma pozytywne cechy dla organizmu, dodam że usuwa 88% chorób) i co najważniejsze oczyszcza jelito oraz nerki i wątrobę z toksyn. Następną rzeczą jaką powinniście zrobić to oczyszczenie dokładne wątroby z piasku i kamienia. Sposobów jest mnóstwo na internecie nawet y o u t u b e i można to zrobić wciągu dnia. Jeśli tak zrobicie zapomnicie o tłustym czole, brzuch zniknie, samopoczucie się poprawi i skończą się problemy z grzybicami, pasożytami i innymi świństwami które mógłbym wymieniać latami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaczyn
Jak czesto mozna ten zabieg stosowac, raz dziennie czy raczej raz na tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam tylko kremów z oeparola. Po inncyh mnie wysypuje a po oeparolu mam ładną cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hialuronowa wolumetria nici krem na noc, wiele kosmetyków testowałam, ale ten akurat nie zapycha mi porów, ale jest do cery dojrzałej. a na dzień jeszcze nie znalazłam swojego ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek_wielkanocny
Ja również mam dość tłustą cerę, mi bardzo pomaga delikatne wypilingowanie buzi, nałożenie lekkiego kremu nawilżającego, ale takiego na prawdę delikatnego, a pod makijaż podkład matujący My Secret perfect matt, świetnie się sprawdza, nawet na długi i intensywny dzień. W Naturze w promocji kupiłam sobie zaraz 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam produktow na bazie aktywnego wegla, carbo detox z bielendy. Mam zel do mycia twarzy, plyn micelarny oraz krem matujacy i takie polaczenie rewelacyjnie redukuje produkcje sebum, a co za tym idzie cera sie nie swieci, nie pojawiaja sie wypryski, jest gladka i promienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×