Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

*****Sukienka do ślubu kościelnego dla kobiet w ciąży?*****

Polecane posty

Do Ochotka, nie chce mi sie czytac poprzednich postów ale na poczatku napisałas ze biala suknia swiadczy o dochowaniu czystosci, niebieska to kolor maryjny. A powiedz tak z ręką na sercu: ile znasz kobiet ktore brały slub jako dziewice? bo ja chyba nawet jednej bym nie znalazla. a nie jestem jakas \"rozwiązła\" i kolezanki tez mam normalne. Dlatego nie uwazam aby kolor sukni trzeba bylo uzalezniac od tego czy tamtego. Jesli dziewczyna dobrze sie czyje w bieli niech bierze slub w bieli. a wszystkim dewotom mowie: a kysz! a kysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak dewotom.....
ja akurat jestem niewierżaca ale tez nie rozumiem po co ktoś bierze ślub kościelny, skoro i tak olewa religię, która nakazuje zachowac czystośc do ślubu:o To właśnie weźcie sobie ślub kościelny, skoro religia nie jest dla was taka ważna, bo jesteście "normalne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johanna2
Patrząc z twojego punku widzenia tylko Jezus Chrystus i Jego matka mogliby być chrześcijanami. Grzeszyć jest rzeczą w 100% ludzką, wybaczać jest w 100% rzeczą chrześcijańską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna sprawa to taka, że jak ktoś jest niewierzący to nie powinien brać kościelnego. Przecież przysięga się przed Bogiem ..., a niewierzący nie wierzy w Boga. No chyba, że niewierzący chcą mieć wesele, ale wesele można zrobic po cywilnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
zdjęcie tylko góry niestety ale suknia mi się strasznie podobała jak zobaczyłam w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×