Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziula

zielona sukienka

Polecane posty

Gość ziula

kupiłam sobie ostatnio zieloną sukienkę i chyba mam problem...:/ tak więc to jest bardziej taka... hmm no nie jest ona balowa, ale na impreze taka bardziej tez nie:) Za kolano, lejący materiał, gołe plecy(nad czym ubolewam- bo chyba trzeba by bez stanika nosic...). No i mó problem(?) jest taki , że nie wiem za bardzo w jakim kolorze mam dobrać dodatki... A ten zielony to chyba bardziej taki butelkowy jest...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziula
a... złoty? :/ :) co myślicie o złotym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingobango
złoty będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaki to zielony i na jaka okazje te dodatki i jaki kroj tej sukni ale mysle ze: zlote srebne sliwkowe(wszystkie mocne odcienie po wspomniany baklazan) czarne( klasyka) braz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatki szare, czarne, złote, kremowe. Czasem z zielenią dobrze wygląda czerwony kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziula
Dziękuję wam bardzo:) bede szukac czegos w tych kolorkach. Kurcze... szczerze powiem ze nie wiem co to za odcien jest...:/ nie jest to ciemny zielony, ani bardzo jasny... taki... kilka tonow jasniejszy niz butelki Heinekena;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziewczyny duzo pisaly jakie dodatki do zielonej sukienki i jest rowniez duzo zdjec www.pieknabyc.blo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×