Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akkaa

gej też człowiek

Polecane posty

Gość nietolerancja to tylko puste
moj maz jest akurat hetero - gratukuję męża Kochająca matka,jak Ty obserwuje dzieci,wie co się z nimi dzieje.Chcesz powiedzieć,ze drugi syn Twoich znajomych wykrzyczala w kołysce że bedzie gejem ? Co w przedszkolu chlopcow podgladal? Gdzies ktos popełnił błąd,albo rodzice nie zwrocili uwagi na pewne fakty.Nie z a r e a g o w a l i. Córki nie mam więc sie nie boje.Syn jest hetero. gej zkzia - napisz do Giertycha,że sie czujesz obrazony :-p Real Facet - Może bedziemy mówili o nich "ciepły" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat znam te matke
bo to moja przyjaciólka od zawsze , a synów znam od urodzenia. Trudno o lepszą matkę - wiem co mówie. Homoseksualizm pojawil sie w okresie dojrzewania. Rodzina pełna, kochajaca sie. Zadnych problemów. Rodzice posylali syna na przerozne terapie, zreszta maja znajomych psychologów - myslisz, ze chcieli miec geja? Drugi syn jest jak najbardziej hetero. Czego nie dopatrzyli? Na chłopcow napuszczali? Obrzydzali mkobiety? Ojciec fujara? matka zaborcza?Ktos kogos dominował? Nie takie zabawki? No nie wiem co jeszce mogło by byc - bo nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
jak Ty nie wiesz,to ja tym bardziej nie wiem gdzie tkwił błąd.A może wcale nie rodzice.Moze syn im wszystkiego nie mówił...Nie wzwrócili uwagi na jakiegos wujka,starszego kolegę,przyjaciela domów ? To nie bierze sie z powietrza,tylko inicjuje inny gej z zewnatrz.Czesto nawet nie podejrzewamy ze to bliski znajomy,a nawet ktos z rodziny.Zgadzam się ze to tragedia,ale sama potwierdzasz moje slowa.Były terapie,psycholodzy...Czyli uważali gejostwo za cos innego. Mogli się zty pogodzic albo nie.Mogli mu ograniczyc wyjscia z domu albo nie.Kazda decyzja podjeta moglaby przerodzić się w wieksza tragedię niz ta ktora juz się zdarzyła. Akceptacja uproscila sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat znam te matke
i wiesz jak ci rodzice cierpia , przez takich jak ty , ktory mówi "tępic"? Zwłaszca ojciec, któremu to trudno zrozumiec , bo sam zawsze był "pies na baby" Jakby ktos powiedzial , że nalezy tepić twoje dziecko? Nasze dzieci razem się bawiły - sa rówiesnikami -najnormalniejsze zabawy,zwykłe zachowania .Nawet pediatrę miały wspólnego. Moje dzieci wyrosły na hetero - niby skad taka róznica? Nie byłabym tak pewna tego, co mówie, gdybym nie znala blisko tego chłopca - a widzialam go dzien po dniu.Jesli jego rodzice popelnili bledy wychowawcze, to czemu nie ja? Nasz system wychowawczy byl podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
czy Ty kobieto nie rozumiesz co mówie ? Tepić,ale nie dzieci,jakk syn Twoich znajomych.Tepić prawnie.Zakazywać legalnych zwiazków,ograniczac prawa dziedziczenia etc.Tepic starych pedalow mających 50 czy 60 letnich,którzy uwodza mlodych nawet 18 letnich mlodzieńców.Daja im pieniądze,kupuja narkootyki.Tu jest problem.Tego nikt nie kontroluje.To chyba nie przypadek,ze syn jednego z najbogatszych ludzi w Polsce jest zwiazeny z męzem znanej piosenkarki.Mieszkaja razem i trwonia majatek swoich ojców.To też jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maki
do nietolerancja.... moga zrobic miliony badan, opublikowac cale masy ksiazek, a tacy jak Ty dalej swoje i gejow na terapie beda wysylac. Bo skoro gejem sie stajesz, ktos Cie zaraza to ktos Cie moze wyleczyc, nie??? No i co na takie umysly jak Twoj dziala??? Dwanascie zdrowasiek w piecu??? I jak tlumaczysz przypadki homoseksualizmu u zwierzat wujek zebra przekabacil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat znam te matke
Napisałes dosłownie"tępic homoseksualistów", czytac umiem. Tępic owszem - pedofilię i przemoc ( a to nie zalezy od orientacji seksualnej) , 50letni homo tez ma prawo do zycia, byle nie uwodzil nieletnich. Majatek ojców trwonią także pary hetroseksualne. Gdyby homo mogli zawierac malzenstwa, nie szukaliby na siłe i za wszelka cenę przygód,zyliby spokojnie z 1 partnerem . Gdy byłam bardzo mloda dziewczyną nie raz próbowali sie do mnie dostawiac oblesne dziady zdecydowanie hetero . Do mojego syna sie jakos zaden homo nie dobierał. A przypadki dziewczynek gwałconych przez swoich hetero tatusiów? Mało ich? Nie demonizujmy homoseksualistów. Ludzie są rózni,dobrzy i zli, niezaleznie od orientacji seksualnej. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
maki - kogo ja do qrwy nędzy wysyłam na terapie ? czy ty tłumoku masz zawsze zwyczaj wpierdalac sie w koniec tematu z watpliwymi teoriami ewolucji zwierzat? Co ma zebra do geja? Czytasz ten topik pajacu czy tylko ostatnie posty ? Spierdalaj spac,to dyskusja nie dla wykształciuchów tylko dla normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat znam te matke
maki :) :) Pozdrawiam w imieniu wyksztalciuchów! Wuja zebrę też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maki
w grzeczniejszym tonie nie mozna??? Wiem, ze na terapie nie wysylales, ale skoro uwazasz, ze gejem sie mozna stac ( nie urodzic ) to pewnie tez uwazasz, ze sie mozna "odstac" - tera rozumiesz moj tok rozumowania??? Zwierzat nie ponawiam - jakbys chcial zrozumiec to bys zrozumial bo zadna to teoria watpliwa :) ( ewolucji ) nie jest tylko prosta obserwacja. I prosze o definicje normalni ( ja, ja, i jeszcze raz ja ) tak pewnie myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
nie uważam ze mozna "odstać",mozna ratowac tych mlodych,stworzyc takie warunki i prawo,aby zobrzydzić zycie starym gejom na tyle skutecznie aby nie psuli młodych facetow. Normalny - znaczy ukierunkowany seksualnie na plec piekna,inaczej hetero. Jak na razie to wiadomo,ze człowiek w lonie do 6 tyg.ciązy jest kobieta,potem nastepuje ukształtowanie płci.Byc moze,ze są uwarunkowania genetyczne,ale e tej dyskusji padly slowa:ojciec hetero,syn gej.Wiec raczej gej to plęc nabyta. Nie trzeba szukac wsród zwierzat przykładow.Więźniowie zamknieci za murami tez potrzebuja rozladowania.Taka postawe takze nalezy pochwalać ? Nie mówie akceptować... Normalny,nie znaczy ze myslalem tylko o sobie,nie znaczy takze idealny. akurat znam te matke - chyba nienawidzisz mężczyzn,albo ich nie cenisz.Być może masz powody. Malzenstwa gejów to porazka całej ludzkości.Zaprzeczenie,ze jestesmy homo sapiens.Od razu wprowadźmy homoseksualizm do szkół,obowiazkowa partenogenezę i zcznijmy udomawiać nosorozce i zebry zamiast krow i koni.Ostatni gasi światlo. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maki
To sa uwarunkowania genetyczne, zauwazono roznice w mozgach ludzi hetero i homoseksualnych. Nie widze powodow, zeby jak mowisz tepic, czy utrudniac ludziom zycie w jakikolwiek sposob. Geje byli sa i beda i nie bedzie ich wiecej czy mniej, bedzie ich tylu ilu ma byc - ilu sie urodzi. Co do wplywu doroslych na dzieci ( nie zaleznie od orientacji ) to jest zwyrodnialstwo, a pedofile sa zarowno hetero jak i homoseksualni - ale to wlasnie nie jest tematem tego topiku - a Ty wciaz powtarzasz o " tepieniu starych gejow " , ktorzy wywieraja wplyw na mlodych chlopcow. Mylisz pojecia jesli to robia to nie nazywaj takich gejami tylko pedofilami i w ich tepieniu moge Cie poprzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietolerancja to tylko puste
dla mnie gej i pedofil sa tak samo społecznie szkodliwi koniec dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyroda sama eliminuje słabe
lednostki które sa zagrozeniem dla innych w swiecie ludzi przyrodzie trzeba pomagać czyli jak tu powiedziano - tepic cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi, ja gejów toleruję, ani mnie oni ziebią ani parzą.. slub tez mogą sobie brać, jak im na to pozwolą, ale jak im pozwolą adoptować dzieci to spiżdżam wtedy z takiego kraju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Gówno prowda! To postać człekokształtna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie swoi
do bezzębna_łachudra - chyba na Bialorus uciekniesz! W UE geje maja coraz wiecej slubow ;) Kocham gejow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia siikora
są tu jeszcze geje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie toleruje homoseksualizmu
ale toleruje homoseksualistow... :) Moherowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nietolerancja
Nie boj sie.nie zarazisz sie homoseksualizmem, to nie jest choroba. Toczysz taka piane z pyska, ze domyslam sie, ze to ze strachu przed ta "zaraza", bo nie wiem jak mozna pogardzac ludzmi, o ktorych nic sie nie wie. Masz rozum, wiec zacznij go uzywac, zamiast myslec stereotypami siegajacych wiekow srednich. Po drugie: Homoseksualizm, czy ci sie to podoba, czy nie homoseksualizm stworzyla natura. Takie przypadki odnotowano wsrod szympansow, delfinow, pingwinow. Czyzby ktos nie zareagowal w pore? A moze delfiny naogladaly sie lewackiej tv? I zwierzeta nie przesladuja sie z tego powodu. Po trzecie: poczytaj statystyki, az roi sie tam od pedofili, napastujacych dziewczynki; wujkow, kuzynow, konkubinow, a nawet ojcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znakowa-zapytaniowa
A czy można się zakochać w geju? Bo ja się podkochiwałam w super-przystojnym, słodkim facecie, lat 19, dwa lata temu. I teraz jak tak myślę, to nie jestem pewna, czy on nie był taki... ale z drugiej strony wiem, że ja i nie tylko ja się w nim zakochałyśmy po pas. :) Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle że mozna a czemu nie a tym bardziej jak sie nie wie ale dla mnie proces zakochania to trwa o wiele wiecej czasu niz zwykłe poznanie a skoro on były gejem chyba dlugo by tegonie ciagnal gdyby widzial kobitki zaangazowanie tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja samuraja
kobitkom podobaja sie geje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł1111111111111111111111
ja uważam ze gej to normalny człowiek ale nie jestem gejem i dokońca nie wiem co gej czuje(chodzi o uczucia).mi geje nie przeszkadzają. bardzo dużo ludzi nie lubi gejów a co ich wyróżnia pracóją,śpią,po prostu żyją. dlaczego nikt nie mowi nic złego o lezbijkach np sk9oro dużo ludzi uważa ze homoseksualizm jest chorobą to dlaczego nikt nic nie mowi zle o lezbijkach??. moje gg jeśli ktos by chciał pogadac gej,lezbijka,hetero wszystko jedno wszyscy jesteśmy ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł1111111111111111111111
moje GG:318892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzyni, latynosi, dziwki, lesbijki.... zadna nacja roznych odchylow mi nie przeszkadza.... Za wyjatkiem gejow. Nienawidze ich i jak bym mial w tej chwili pod reka bron i geja to bym sie nie zastanawial chyba:)) Albo geje albo ludzkosc. Czemu tak jest? Nie wiem. Nigdy w zyciu nie mialem zadnych doswiadczen z gejami ani nic w podobie. Nie mam zadnych powodow zeby ich nie tolerowac ale nie toleruje i tyle. Komus sie to nie podoba to trudno. Ja na sama mysl dostaje zmarszcezk na dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspolczuje ci
Wstydz sie tego co mowisz ! Przeciez zachowujesz sie jak prymityw ! Jesli jestes tak wielkim homofobem to jest duza szansa , iz sam masz mocne tendencje homoseksualne (kazdy je ma w wiekszym lub mniejszym stopniu ..) i bardzo sie boisz aby to nie wyszlo na jaw .. A przeciez nie ma sie czego wstydzic , wielu znanych piosenkarzy (np.George Michael) i aktorow jest gejami , na zachodzie to normalka; Kobiety lubia zwykle gejow , gdyz sa przystojnymi, zadbanymi , pachnacymi czystoscia panami .. poza tym zwykle interesuja sie kultura i sztuka a panie to wlasnie lubia do towarzystwa ! Jeszcze nie spotkalam geja chama !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×