Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek30

11 lat różnicy

Polecane posty

Gość Marek30

Wiem ze to forum dla kobiet ale musze sie wygadac.Zakochalem sie w 19letniej dziewczynie,sam mam 30.Czy mamy jakas szanse? DOdam ze mam powazne zamiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Mój tata jest starszy od mamy 11 lat. Od 31 lat są małżeństwem. Szansę więc macie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
masz poważne zamiary bo latka leca jest to duza różnica ale może sie ułoży zycze wam jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkaa
Szanse macie taki: ona młoda, pragnąca doświadczać coraz to nowych rzeczy w różnych sferach życia, ciąle próbować czegoś nowego zanim będzie wiedziała czego chcę od życia. Ty - zapewne doświadczony, jak sam napisałeś, wiesz czego chcesz w życiu. Możecie być razem i może być nawet miło i ciekawie ale nie myśl że laska zostanie z tobą na zawsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jest dziewicą
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolt
ja tak mialm tylko 11lat roznicy i nie dlao rady koledzy traktowali go jak jakiegos zboczenca czy pedofila.... ale musisz uwazac czy ta dziewczyna jest na tyle dojrzala zeby byc w zwiazku z 30letnim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek30
przeciez to 19 letnia kobieta juz,studiuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś miał rację....
jesli ona jest bardzo rozrywkowa to moze byc cięzko bo takie dziewczyny nie chca sie tak szybko wiązać na stałe. jak ona bedzie miała ok 25 lat to moze wtedy zapragnie miec rodzinę ale Ty musisz uzbroic sie w cierpliwość! przykład moja kolezanka ma 22 lata jej narzeczony 31. podobna róznica wieku ale ona nie wyjdzie za niego za mąż dopóki sie nie dorobia dopóki ona nie zrealizuje sie zawodowo. a problem polega na tym ze facet czuje sie gotowy na załozenie rodziny:-(.zastanów sie nim bedzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolt
niby tak ...... ale uwierz mi ze to bywa bardzo róznie ja rok po roku obserwuje takei zmiany w swojej psychice , postrezganiu swiata, i pogladach ze sama siebie nei poznaje i naprawde nie wyobrazam sobie zwiazku z rowiesnikiem tylko strasi faceci tak ju z jakos mam zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm po pierwsze 30letni mezczyzna wcale nie znaczy- dojrzaly?? mysle ze szanse zawsze sa:) ja naprzyklad wole starszych mezczyzn i choc moj maz jest starszy ode mnie o 5 lat to gdyby byl 10 wcale by mi nie przeszkadzalo:) mysle ze fajnie jest miec dojrzalego mezczyzne ale czy tacy istnieja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek30
:) dzieki za rady ale to naprawde dojrzala dziewczyna i mam cicha nadzieje.... a z reszta o marzeniach sie nie mowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkaa
To że studiuje nie jest wyznacznikem jej dojrzalości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście zawsze wolałam starszych facetów i taka różnica to żadna różnica. mojego męża poznałam jak miałam 19 a on 29. dziś nie jesteśmy razem ale to inna historia. życzę szczęścia i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś miał rację....
mój chłopak jest tylko o rok starszy ale uważam ze mądry, odpowiedzialny dojrzały emocjonalnie. wie czego chce . ma wszystko poukładane. a ja? ciagle niezdecydowana. 1000 pomysłów na minutę...ale przeciwieństwa się przyciągają:-)Zyczę Ci jak najlepiej ale z tymi poważniejszymi zamiarami poczekaj jeszcze troszkę.pomyśl czy Ty w wielu swojej dziewczyny chciałes sie juz ustatkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłuchaj swojego serca
W moim związku jest taka sama różnica wieku, jesteśmy już 10 lat po ślubie-życzę ci powodzenia, miłość nie patrzy w metrykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×