Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bijouterie

Kolczyki

Polecane posty

Gość malwa obła
dlaczego ciągle piszesz,że ktoś nie wie..ktoś sie nie zna... wydaje Ci się że taka znawczyni z ciebie??jak możesz wogóle oceniać czy ja albo ktoś się zna??co omnie wiesz??ja też robię kolczyki,też kupuje materiały, dobrze znam ceny w poszczególnych źródłach.... zjadłaś wszystkie rozumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największ fanka kolczyków
dla kogo robisz te kolczyki? dla klientek czy dla siebie? chyba zdanie klientek się liczy a jeśli one mówią że nie są fajne to nie są fajne, nawet jeśli Tobie sie podobają radzę trochę inwencji, nowych wzorów bo to jest już straszne oklepane i można w kiosku Ruchu kupić za 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa obła
dokładnie -oklepane! takie koczyki wiszą na każdym bazarowym straganie po niskich cenach... ludzie szukają kolczyków hand made na allegro żeby właśnie coś oryginalnego i innego mieć...myśłisz,że znajdzie sie kupa idiotek,które kupią po 20-30zł od ciebie te badziewia i zapłacą jeszcze za przesyłkę nie mając nigdy pewności,że ona dotrze?? skoro moga przejść sie na bazar i kupić taniej i od ręki, z możliwościa obejrzenia,przymierzenia?? te ceny = przesyłka = cenie kolczyków w droższym butiku, perfekcyjnie wykonanych o niebanalnym wyglądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa obła
te ceny + przesyłka miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa obła
ale pewnie - nie obniżaj cen!! aż popatrzę na Twoją porażkę, popatrzę jak w rubryce "oferty' widnieje znaczek "-" poobserwuję Twoje aukcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największ fanka kolczyków
szkoda, że nie mam aparatu, wyslałabym zdjęcia mojej kolekcji :D ja nie zajmuję się robieniem kolczyków choć myślałam nawet o tym, bo wykazuję zdolności plastyczne ale co z tego, skoro nie mam pomysłów a powielanie czyiś jest bez sensu troche samokrytyzmu radzę albo zająć się np haftowaniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijouterie
malwa chyba zaprosiła koleżankę..:P Powiem tyle Fanko -nie kłóce się z toba, wyraziłaś opinię0 ok. Czemu tylko dziewczyny macie taką radość w kłóceniu się ze mną i chcecie za wszelką cenę mi coś udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bijouterie
pytam po co? ja mam wystarczający popyt na moje kolczyki i na pewno nie zminie cen. to że nie każdemu się podobają riozumiem. I CO Z TEGO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa obła
jejku ile Ci można tłumaczyć?/ ja nie napisałam,ze się nie podobają,tylko są proste,dużo jest takich i dlatego powinny być tańsze,żeby schodziły...Czy to jest kłócenie się?nie wiem sama,po co Ci dobre rady daję?? A koleżanki nie zapraszałam. Myślisz,że nie mogą dwie niezależne od siebie osoby mieć podobnej opinii?? I jak napisałam - MASZ RACJĘ!! cen nie obniżaj!! - i giń w morzu takich samych "cudeniek". popatrzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, od roku nie utonęłam więc już raczej nie utonę. Pewnie dlatego, że sprzedaję kolczyki osobom dla których dac 15 czy 20 złotych za kolczyki to nie jest wcale dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największ fanka kolczyków
jasne że nie, ja płacę za kolczyki po 12 euro ale wiesz, one są WARTE tej ceny... nie kłocę sie z Tobą, wyrażam opinię i mówię tylko że one nie są ładne a Ty za wszelką cenę chcesz udowodnic ze są supe a to że ktoś je od Ciebie kupuje to nie argument, są ludzie, którzy należą do Samoobrony i myślą że to jest fajne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać jak wielkie wzięcie miaja Twoje kolczyki na allegro.. Nikt Cie tu nie chce przecież obrazić! dziewczyno pozjadałaś wszystkie rozumy? Życzliwe osoby chcą Ci uświadomić ze bez sensu jest wystawiać takie zyczajne kolczyki jakich wszędzie pełno ( nie sa takie nipowtarzalne..) za tak wysoka cenę.. Moim zdaniem jak i wielu osób tutaj te kolczyki są zwyczajne, niczym nie czarują, pełno takich za 5 zl na bazarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa obła
ona "od roku nie utoneła, a sprzedaje od lipca" - dobre !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o allegro to sprzdać 17 par wystawiając aukcję 3 raz to jest raczej sukces. A jeśli chodzi o to co \"dziewczyny chcą mi uświadomić\" to jest to bez sensu. bo wiem swoje chociaz nie pozjadałam wszystkich rozumów. A temat ten, założyłam po to by posłuchać krytyki ale nie po to żeby któś po mnie jechał. Niech więc wyrazi opinię i tyle. Bez rzadnego \"uświadamiania\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największ fanka kolczyków
no to masz krytykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo zdjeci wklejaly dziewczyny na tym forum, mozna czerpac inspiracje www.pieknabyc.blo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem dlaczego niektorzy nie potrafią czytac ze zrozumieniem.. Miałaś krytyke to się burzyłas ze sie nieznaja, a teraz ze niby ktos Cie obraża.. Boże widzisz, a nie grzmisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×