Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marykate

Czy walczył byś/walczyła byś???

Polecane posty

Mam takie pytanie jezeli była byś/był byś pewien ze to jest własnie \"ten jedyny\" / \"ta jedyna\" ale jest w związku z kimś innym to czy walczył bys / walczyła bys ??? Bo sie nad tym zastanawiam i sama nie wiem co myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chodzi o odbijanie? Ja bym nie walczył, ale tylko z tego powodu że jakbym mógł ja odbić to i mnie mogliby odbić skoro mi by to się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrana20
ja walczylamWALCZYŁAM PRAWIE POL ROKU I PRZEGRAŁAM, NAJPIERW WALCZYLAM BY UTRZYMAC ZWIAZEK POTEM DOWIEDZIALAM SIE ZE JEGO EX JEST W CIAZY A ON MNIE Z NIA ZDRADZIL JA ZDRADE WYBACZYLAM BO TO BYL 1 I OSTATNI RAZ , ON MYSLAC ZE TO JEGO DZIECKO WYZNACZYL TERMIN SLUBU, ALE DZIEWCZYNA NA WLASNA REKE ZROBILA BADANIA WYSZLO ZE TO DZIECKO INNEGO MOJEGO KUMPLA, WALCZYŁAM DALEJ, NIE POWIEDZIALAM MU ZE TO NIE JEGO DZIECKO, PRZEKAZALA MU TO INNA OSOBA ALE NIE UWIERZYL SLUB W TA SOBOTE JESTEM ZROZPACZONA ALE BEDE CZEKAC BO GO KOCHAM I DALEJ BEDE WALCZYC BO W OJCOSTWO SIE NIE WRABIA! LASDKA MA ZABESECZENIE W JEGO OSOBIE A 3 DNI PRZED SLUBE PLASZCZY SIE PRZED TAMTYM KOLESIEM KTORY DZIECKA NIE UZNAJE ZEBY WROCIL, ON NIE CHCE WIEC MA ALTERNATYWE MOJEGO ROBERTA ZNISZCZYLA MI ZYCIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×