Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Agniesia - jesteś wspaniałym przykładem (kolejnym :) ) jak wiele kobieta potrafi znieść byle dać nowe życie - nieźle nas ta natura urządziła _ , no ja pewnie też jesli trzeba bedzie spędze całą ciąże w szpitalu , ale teraz jak o tym myśle to załamanie się wkrada. No pełen podziw za opieke nad Bartkiem - napisz nam o nim cos wiecej, jak trafił do Waszego domu ?? Balbinko - mietka pomogła troszeczke ?? Dziewczyny dostałam maila od pewnej Gosi, która nas podczytuje, ale nie ma odwagi się odezwać (oczywiście wyłałam jej maila nakłaniającego :) ) i Ona mnie poprisiła o hasło na blooga - moge dać ??? Pytam was o zdanie bo to wkońcu Nasz bloog :) Miłego dnia! PS. ja juz chce 18 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu co tu tak pusciutko ? ...mo tak pracujecie, spicie, jecie sniadanka, martwicie sie i cieszycie,.......... puk puk ktos tu dzis zajrzy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Hej dziewczynki na dworze piekna wieosna a ja musze w domku siedziec bo sie chorobsko chce do mnie dorwac wczoraj wieczorem nie moglam z bolem glowy sobie dac rady nawety tabletki nie pomogly sama jestem sobie winna bo kupilam sobie taka czapke z daszkiem na wiosne zeby w niej chodzic jak wieje a ostatnio wialo i ja bez i przewialo te moje biedne zatoki dzis jest lepiej ale gardlo dalej daje mi popalic.Na szczescie mojago Jakuba mama zmienila prace i do konca tygodnia mamy wolne.Bedzie pracowala jako pokojowka w Albecku(przygraniczne miasto w niemczech) i zamiast zarabiac niecale 4 zl na godzine bedzie zarabiala 12 zl a poza tym nie bedzie pracy konczyc o 22 tylko o 16 i jakub beedie mial dzieki temu mniej kontaktu z toksycznym ojcem Tiki ja pozwalam na podanie Gosi hasla do bloogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Madusia, wyganiam od Ciebie to wstrętne choróbsko - a kysz!! Bardzo źle się czujesz?? No wiosna za oknem piekniutka choć u mnie z rana troszkę padało. Madzia79 - przyszła @ ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
No u nas piueknie i wyjde dzisiaj jednak bo mamusia mnie zarejestrowala do lekarza bo u mnie na karcie pustki hihihih wiec ok 17 wyjde hura BO JUZ SZMERGLA W DOMU DOSTAJE.no gardlo boli a ja strasznie tego nie lubie nie mialam anginy od 7 roku zycia wiec juz zapomnialam jaki to upierdliwy bol ale to chyba zapalenie gardla tylko ale leki musze wziac i przy okzji na te bolace zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, tiki, marchewa trzymam mocno kciuki za nieprzyjście @. Balbinko leczyłam się na wrzody dwunastnicy, ale to było zanim zaszłam w ciążę, więc w twojej sytuacji trudno mi cokolwiek doradzić. Miałaś gastroskopię? Te wrzody są potwierdzone, czy domyślasz się tylko, że je masz? Poza tym też jestem uzależniona od tego topiku, od was, moje kochane. I może nie udzielam się często, to zawsze, po parę razy dziennie was czytam, zaglądam co nowego. Muszę się chyba leczyć ;) Razem z nadejściem wiosny uświadomiłam sobie, że został mi jeszcze tylko jeden cykl, który się \"zmarnuje\". Leki na robale nie idą w parze z zachodzeniem w ciążę niestety. Za to jak już się wyleczę, to pójdziemy na całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
A z przygotowan przedslubnych moje kochanie juz ma caly garnitur wyglada bosko fajnego faceta mam hihihihi nawet skarpety gratis do nich dostal zostala na tylko dla niego koszula i krawat do kupienia w przyszlym tygodniu ma byc.Gorzej z moja kicka bo przez material jest lekkie opoznienie zachcialo mi sie bordo i nie bylo wiec Pawel zamowil i w sobote odbiera ale to nic i tak sie wyrobimy.Teraz to juz sie doczekac tego slubu nie moge ale zostalo tylko 8 tygodni zleci szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak się wtrącę na chwilkę (właśnie wychodzę do pracy) Mam pytanie do kobietek ktore robiły testy owu: Cykl ok 28 dni mam, 11 dc blada kreseczka, 12 dc ciut ciemniejsza, 13 dc znowu balda kreseczka. Czy to oznacza że owu już była? :( Bo w instrukcji stoi jak byk napisane, że dwie ciemne muszą być a u mnie wynik cały czas jest blady). Aż boje się dzisiaj sprawdzać bo pewnie wcale wyniku nie bedzie (tzn. ta blada kreseczka całkiem zniknie) A to bedzie oznaczało że owulacja już była. Normalnie zwariuję chyba ze złości bo wczoraj miłe przytulanko było, ale niedokończone z powodu mojego zmęczenia i teraz jestem zła bo może gdyby wczoraj... to byłaby szansa, a tak to d... blada. Już nigdy testów ajajaj!!! No nic zrobię dziś wieczorem i albo bedzie załamka, albo nie. Zobaczymy Doradzcie coś, albo coś pościemniajcie, że bedzie ok i w ogóle...:( papa lece do pracy, dziś zebrania z rodzicami bleeee, kto to wymyslił, dziadostwo. Nienawidzę zebrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc @ nie przyszła:P Ale staram się nie nakręcać. Moje cykle ostatnio były 26 dniowe dzis jest 28 dzień... Kiedyś regularnie były 28 dniowe więc jeszcze może przyjść... Jak nie przyjdzie to w poniedziałek robię test:) Juz naczytałam się tyle o bólu brzucha przy ewentualnej ciąży... Może mi się juz macica rozrasta... Kurde i jeszcze ten jajnik w trakcie cyklu - Ja chyba zwariowalam. Trzymajcie kciuki. Ale jeszcze raz - nie nakrecam się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze w przeciwieństwie do pierwszej ciąży wcale nie bolą mnie piersi:( Wtedy to po prostu dotknąć się nie mogłam a teraz nic... Ale Niuniusia pisała że też ją nie bolały... Więc może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Madzia79 trzymam mocno kciuki zeby nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - nie nakręcasz się - hi hi hi nie wierze!!!! Oczywiście, że życze żeby TO było JUZ, żeby się udało, z całego serducha życze !!! :) kochana to możliwe, że Cie pobolewa dół brzucha i jajnik w związku z zapłodnionym jajeczkiem, jak najbardziej mozliwe. mój mąż oznajmił mi wczoraj, że jego zdaniem \"juz po zawodach\" :P wyczuł, że jestem \"TAM\" inna, i ja tez to czuje jak sie podcieram po siusiu. Dotego jeszcze dochodz z moich zaobserwowanych objawów: ciągłe latanie do wc, ogromny apetyt, pobolewanie w dole brzucha, no i te upławy - takie smae jak w tamtej ciązy - no ale może to jakaś infekcja anie TO. Madzia i nie zawsze muszą piersi boleć,. Mnie wtedy też bolały - bardzo, no a teraz nie - no a zdanie męża jestem w ciąży :D hi hi ciekawe czy ma rację ? takaja - nic nie doradze z testam owu bo nigdy nie używałam, ale napisze Ci tak właśnie, olej je! i działajcie pełna parą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
No to jak dobrze pojdzie bedziemy miec kolejne ciezaroweczki hihihihihi.Z calego serducha Wam tego zycze a co do piersi to jak bylam z Misiem w ciazy wogole mnie nie bolaly zaczely dopiero po porodzie jak pokarm mialam wiec glowki do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki - bardzo bym chciała żebysmy razem zaciązyły:) Ale nie wiem dlaczego sie jeszcze nie jaram tak jak kiedyś - moze po prostu sie baaardzo boję że się ucieszę a potem będę płakać... Ale dzięki że przynajmniej Wy wierzycie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - powtarzam pytanko czy moge podac Gosi hasło do blooga ?? znam tylko zdanie Madusi. za 3 godz z haczkiem może zapadnie decyzja co z tym guzem, juz bym chciała po tej wizycie być..... i juz bym chciała wiedzieć czy jesteś TAM maleństwo ! Madzia- no Ty może niee ale ja chyba zaczynam się nakręcać.............. Peppetti- kochana , jak się czujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki :) Odpowiadam z marszu, chyba Balbince :) - na WRZODY pij SIEMIĘ LNIANE !!!! Gotujesz z niego kisielek, możesz doprawić soczkiem... Ja, zalewam wodą płatki owsiane+ nasiena: słonecznika, dyni i ostatni siemienia lnianego! Ale też można zmielić w młynku do kawy i trzymać w lodówce i posypywać sałatki i dodawać do czego się da. Ja chcąc odchudzić sosy nie używam śmietany, a ostatnio zamiast mąki daję mielone siemię i robię takie zagęszczenie! Siemię lniane jest super!!! Samo zdrowie! Na wrzody doskonałe bo jest osłoną na ściany żołądka, które chroni przed działaniem kwasu żołądkowego. Podobno potrafi nawet wrzody podleczyć. Siemie najlepiej kupić w sklepie-eko lub w spożywczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz do Agniesi :) To co piszesz o skróconej szyjce macicy, chyba powinno mnie powalić z nóg!!! Parę lat tem miałam właśnie wstrętną nadżerkę. Była już bardzo zaawansowana i wychodziła jakaś klasa w cytologii. Ale miałam robioną też tą kola...cośtam. Pytałam moją ówczesną i jedyną ginkę, czy to nie wpłynie na zajście w ciąże, bo tak gdzieć pisali. Zapewniała, że nie! No i w ciążę zaszłam. Ale o tym, że jest problem w donoszeniu to już mi nie powiedziała. Jakbyś mogła to powiedz mi, czy u Ciebie to było poronienie, czy obumarła? A jeśli macie gdzieś Dziewczynki informacje o tej szyjce to proszę dajcie coś na topik... Muszę to przeanalizować :( I oczywiście przy pierwszej wizycie obgadać to z nowym ginem. Uuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, a po co tej Gosi hasło do bloga? Co ona sobie myśli, że taką tajemnicę można zdradzać???????????? HI, hihi!!! Żartowałam!!! Jestem na - TAK! ;) Inne Panie nich się też wypowiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane!!! serducho mojej niuni bije !!! tak sie bałam az sie popłakałam w poczekalni. ale jest widziałam. lekarz powiedzial ze wiek według zarodka 5 tygodni. czyli idealnie jak kalendarzowo :) tak sie ciesze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusiu - CUDOWNIE!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!! Tak się ciesze i mam nadzieję,że teraz bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
niuuusia gratulacje bardzo sie ciesze ja ide do lekarza trzymajcie kciuki zeby to jakas wstretna mocna infekcja nie byla jak wroce odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniusia - gratulacje:) 🌻 Tiki za Ciebie trzymam kciuki!!! - Jutro czekam na relację. U mnie nadal nic :P Dzisiaj miałam niezły zapierdziel w pracy - jestem padnięta... Peppeti - odezwij sie - co tam u Ciebie!! Buziaki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuuusia, wspaniale!!! :) :) :) Celavie, siemię lniane jest dobre na takie dolegliwości, ale wg mojego gastrologa NIE powinno być ono zmielone. Bo zmielone ma trochę inne inne działanie niż takie w ziarenkach. Podobnie mówił mi też lekarz pierwszego kontaktu jak poszłam do niego po skierowanie na gastroskopię. Ale jaka jest prawda- nie wiadomo. Sproszkowane siemię jak dla mnie nie jest ok, mam po nim odruch wymiotny. Jak ty to możesz pić Celavie? Niby nie ma smaku, ani jakiegoś okropnego zapachu, ale jak czuję gluty (bleeee) przepływające przez gardło, to na samo wspomnienie się krzywię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, moje kochane, to coś czuję, że się nam ciąże na wiosnę i lato posypią... ;) Hurtowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd
Dziewczyny jakie w ciąży mogą byc upławy? Mogą byc co jakis vczas brązowe plamienia? I czy bóle w dole brzucha takie nieregularne to też normalne? Mam za sobą poronienie(1 listopada 2006-ciąża obumarła)i teraz strasznie sie denerwuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja w sprawie siemienia lnianego ;) Nie wiem jaka jest dokładnie opinia gastrologa w sprawie siemienia, ale tak wogóle to całe siemię dobrze zastępuje błonnik i ...wiecie co wtedy. A mielone prawdopodobnie szybciej działa i ładniej wygląda jako posypka. Do płatków owsianych dodaję całe i wtedy płatki są ,,gładsze\" i lepiej się je. Wiem też, że moja ciotka gotuje kisielek z całych, ale to się trochę schodzi. A to zmielone prędzej. Ja nie jestem wybredna i mogę od czasu do czasu zjeść i to co nie ma najlepszej konsystencji ;) Jeśli dziś jest czwartek to jestem coraz bliżej @ i tak jak liczne nasze grono wcale na nią nie czekam. Ale co będzie to będzie! Zastanawia mnie jednak ta moja biała wydzielina, bo ani w owu.., ani przed @ nie czułam czegoś podobnego :( I chyba jak będzie po @ muszę jednak skoczyć do gina i to sprawdzić. Cieszę się , że u Niusi wszystko w porządeczku. Trzymam kciukasy za wszystkie ,,utajnione\" póki co, ale zafasolkowane! :D Proszę się ładnie tutaj odmeldowywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura ,ale sie cieszę że mogę z wami pisać!!A czy wy wiecie ,że ja z jedna z dziewczyn z tego topiku mieszkamy obok siebie i możemy sobie w okna zaglądać!Co ten internet potrafi zdziałać!!!chodzi mi o madusie mysle ,że nie pogniewa sie na mnie ,że to napisałam... Odpowiadam na pytania.. Balbinko moja siostra mówi ,że jej pomagało siemie lniane i tylko to piła i pomagało jej tak więc dobrze doradzaja ci tu dziewczyny ... Do Celavie ... właśnie co do krótkiej szyjki macicy ...Ja miałam robiony zabieg konizacji piętnaście lat temu po urodzeniu Oliwki miałam zły wynik z cytologii .24.06.06 miałam poronienie pierwsze nie robiłam żadnych badań w tym kierunku bo uznano ,że to sie zdarza .Aha przed zajściem w ciąże byłam u gina robiłam cytologie krew i mocz i stwierdził ,że nie ma żadnych przeciwskazań do zajścia ,że jestem zdrowa ...i nic mi nie mówił o krótkiej szyjce. 02.09.06 poroniłam drugą ciąże i wtedy porobiłam badania dlaczego dochodzi do poronień .z wyników nic nie wskazywało przyczyny poronień wszystko dobrze(tak mi mówił gin bo ja na tych wynikach nie znam się jest to czarna magia)i dopiero wtedy ja wspomniałam do gina o tej mojej konizacji wział mnie dokładnie zbadał i powiedział ,że tu musi być przyczyna!!!mam bardzo krótką szyjkę macicy i dlatego te :zdrowe ciaże mi wylatuja :to są słowa pana ordynatora !!Więc tak jak pisałam z chwilą zajścia w ciąże czeka mnie paromiesięczne leżenie.Ja wszystko zniosę bede grzecznie leżeć w szpitalu jak tylko załatwie sprawy (muszę w listopadzie podpisać zoobowiązanie się co do dalszego wychowywania Bartka) A co do sprawy Bartka .. Ja byłam nianią Bartka trafił do mnie jak miał 2 latka i któregoś dnia jego mama nie przyszła po niego i go nie odebrała .Czekałam na nia prawie cztery lata ,że go wezmie no ale niestety ona go porzuciła .Ojciec jego jest nn ,dziadek juz nie żyje a jak żył to go nie obchodził wnuk tak więc moja rodzina jest jego rodziną i ja jestem jego mamą .Aha jz byłam w ciazy z Oliwią jak go wziełam .Bartek w tej chwili ma 18 lat jest cudownym chłopcem kocham go jak swojego bo jest mój i już !!!!Nie żałuje ,że go wzięłam bo nie wyobrażam sobie żeby on był w domu dziecka .Po tylu latach to się zapomina kto go urodził .Jestem dumna ,że mam takiego syna !!!Nie pali nie pije ma podpisany kontrakt z klubem piłkarskim w przyszłości chce być piłkarzem i ma na to szanse .Chodzi do technikum żywieniowego jest moją chlubą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, bardzo się lenię i za chiny ludowe nie chce mi się nic robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×