Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

no, no... ale namachałam... ciekawe, czy komuś będzie się chciało to czytać... :D kończę kawę, a wcześniej zjadałam 2 jabłka, aż mnie brzuch rozbolał... zapomniałam sie Wam pochwalić, ze kupiłam taki erotyczny olejek Ylang-Ylang: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1454 ciekawe, czy rzeczywiście jest \"erotyczny\" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka - no to widac male swiatelko w tunelu, skoro Twoj M wpadl na pomysl z ta pompka ;) Mysle ze to dobry pomysl i warto wyprobowac ten gadzecik - chociaz nie mam bladego pojecia jak to wyglada i dziala, ale mam nadzieje ze okaze sie skuteczne!!:) Acha, no i zycze zeby udalo wam sie opchnac samochod!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm,fiu fiu, Joka, no to czuje ze bedzie sie u was dzialo:):) ten olejek robi wrazenie, na pewno zrobi swoje!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezly wynalazek!!!hehe Zycze Wam udanego testowania tego cudenka:) !! Bedzie dobrze, zobaczysz!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza-> dzięki:) w każdym bądź razie postanowiłam w żaden sposób nie naciskać... wczoraj miałam owulację, więc cieszę sie, że z moją płodnoscią wszystko ok:) duphastonu w tym cyklu nie zamierzam brać, bo nie planuję ciązy... co będzie-to będzie... pozostaje mi wierzyć... no i bardzo bym chciała, żeby ten samochód się sprzedał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwonić się do przychodni graniczy z trafieniem 6 w lotka... wizyte mam na 16.oo, a potem jade po garnki, w końcu kuchnia stoi - a kucharce narzędzi pracy brak:)) chodzą za mną gołąbki i faszerowana papryka... Odebrałam też wyniki i niestety wyszła mała anemia... chociaż po tym ciągłym puszczaniu pawi chyba nie ma się co dziwić... Pozdrawiam, odezwę się pewnie wieczorem, no chyba, że wpadne w cug szaleństw kulinarnych:D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, masz racje. Najpierw popracujcie nad waszym zwiazkiem, zblizcie sie do siebie na nowo, odbudujcie to co was do siebie przyciagnelo na poczatku itd. Duzo rozmawiajcie i skupcie sie na sobie i swoich uczuciach, a potem wszystko pojdzie z gorki i dzidzia sama sie do was wprosi, zobaczysz:) Wszystko sie jeszcze ulozy, a jak przejdziecie ten problemowy okres obronna reka, to bedziecie sobie jeszcze blizsi i to tylko wzmocni jeszcze was oboje i wasz zwiazek!! Glowa do gory, bedzie dobrze!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaśkaPelaśka-> dzięki 🌻 mam nadzieję, ze jak w piątek pojedziemy sobie na ten weekend, to coś pomoże nam ten wyjazd... m nawet powiedział, ze tę pompkę weźmiemy ze sobą:) pokój w hotelu, inne otoczenie itp. powinny nam pomóc... oby tylko pogoda dopisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka garnki super, póki co ja chcę porządną patelnie Tefala i jakieś dwa garnuszki, bo grubo przekroczyliśmy budzet kuchni:) Co do faszerowanej papryki, wszystko na tzw. oko :) Najlepsza jest papryka jabłeczna (taka biała), ale każda inna też być może, jako farsz - prawie identycznie jak na gołąbki - mielone z ryżem w proporcjach, jak kto lubi, ale polecałabym więcej mięsa niż ryżu, co by nie było twarde, do tego jajo, świezy czosnek, podszklona cebulka, z przypraw - kamis do klopsów, gałka muszkatałowa, słodka papryka, sól(nie załować), pieprz (dobrze podsmażyć sobie na patelni troszke farszu i spróbować czego brakuje) farsz załadować do papryki ułożyć w garnku czy na patelni(można i w pierkaniku) poddsić na małej ilości oleju, co by puściło soki i podlać wodą z kostką rosołową, jak ktoś lubi ostre przyprawy to do tego dodać chili - lub jak jest świeze - pepperoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaśkaPelaśka-> dzięki za przepis:) na pewno wypróbuję, może nawet jutro:) mój m co prawda nie bardzo lubi paprykę, ale może się przekona... jadłam kiedyś taką faszerowaną paprykę u swojej ciotki, i bardzo mi smakowała:) dzięki... trzymam kciuki za wizytkę! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowa o garnkach to ja jestem zainteresowana bo musze kupić koniecznie nowe i własnie nie chce takich za 60 zł z Reala tylko z podwójnym dnem, takie porzadne. No ale 1 tys zł na garnki tez nie mam. Dzisiaj sie wysiedziałam a Banku bo tyle trzeba dokumentów podpisac ze hej. A potem w Jysku kupiłam zegar scienny do kuchni. Tak cos musiałam kupic i kupiłam zegar metalowy dookoła bo takie mamy dodatki i lodówke. M. sie dzisiaj odezwał jak szykowałam sie zeby wyjsc do banku własnie. Ale postanowiłam ze ani słowa sie do niego nie odezwe no i pierwszy zapytał dokad idę. A przeciez do banku musiał isc ze mna bo trzeba dokumenty było podpisac. W kazdym razie jedziemy sobie i nagle nam laska wyjechała prosto pod maskę bo z prawego pasa nagla skreciła na lewy bo tam chciała zaparkowac. Nam sie tylko porysował przód ale u niej było wgniecenie , a i tak nie duze bo mąż hamował jak mógł. Ani kierunku nie wrzuciła, w ostaniej chwili sobie skreca , no i twierdziła ze nas w lusterku wstecznym nie widziała. Jak nas mogła widziec jak my bylismy na lewym a ona na prawym pasie?????????????? No ale koniec konców mąż sie z nia dogadał na 150 zł , bo była jej wina. Zapłaciła i pojechalismy. To była taka przygoda moja dzisiaj. Hej hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ciągle w domu. Ale czuję, że to już lada chwila. Mała jakby się obsunęła w dół, nie wiem, może wreszcie mi ten brzuch opadnie? Poza tym pojawiła się siara. Nagle. Gdybym szła do szpitala, zaalarmuję forum w celu mobilizacji do trzymania kciuków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy no to my juz tutaj czekamy na dobre wiesci. Jak brzuch jest nisko to juz napewno mała ci daje znać ze niebawem bedzie chciała wyjść z Twojego brzuszka. Juz sie nie moge doczekac pierwszych zdjęć Twojego maleństwa. I oczywiscie trzymam kciuki za jak najszybszy poród. A mąz jak w koncu bedzie asystował przy porodzie? najpierw pogoda była ładna a teraz juz pada znowu. Byleby w przyszłym tygodniu nad morzem nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Puchnie mi głowa... od przeglądania neta, a dokładnie projektów kuchni. Cosik mnie naszło ;) Joka, ja kurs zaczynam od jutra :) I mi to pasuje, bo dopieru w sierpniu mam wyjazdy i wesele też :D A! I też by mi pasowało odpocząć dłużej od pracy ;) Nawet jak by gin twierdził, że ok i można pracować... bo wiem, że jesień w szkole to siedlisko chorób, a często przewalanka tych zakaźnych! Brrry! Więc może podajmy sobie Joka rączki i idziemy razem w jednym kierunku, co?! :) Justy, Trzymam kciuki choć jesteście jeszcze w domku! :) Eva, garnki z podwójnym dnem super sprawa - szybko się wszystko gotuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie to ja
Justy - az mi ciarki przeszly z podniecenia :-) ja juz trzymam kciuki ja wczoraj obronilam prace. ale ostatnio przezywlaam chwile niepokoju (juz tak bardzo nie panikuje, przyzwyczailam sie ze ciagle sie cos dzieje). w pt pobolewal mnie brzuch, w sb mialam kilka razy takie dosc wyrazne bole jak przed @, wczoraj spokoj a dzis do poludnoa leciutko bolal. teraz nic. zadzwonilam jednak do ginka i woli mnie zobaczyc. jutro ma dyzur wiec wizyta darmocha :-) tylko znowu ta jazda dziewczyny. polecam goraco film Iluzjonista. uwielbiam tego aktora kurcze. mialam zapamietane haslo i dalej jest jakby w pamieci a komunikat mowi, ze bledne. dlaczego?????? wkurza mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie to ja
chce moj stary nick i haslo :-( !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikapie, gratulacje nad gratulacjami!!! :) 🌼 Ten brzusio to pewnie z emocji, ale lekarz nich lepiej to potwierdzi. Ja z hasłem miałam podobnie, ale przy poczcie na onecie. I cos tam zrobiłam bezwiednie i hasło urzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszku mi się nudzi... Mąż zasuwa na działce, a ja się byczę... No obiad ugotowałam, zrobiłam zakupy, pozmywałam i zjadłam rano 3 big milki, ale już więcej werwy nie mam ;) Miałam pomysł na sprzątanko, ale gdzieś mi się ulotnił... Dawniej mi się niezdarzało, żeby ciuchy zdjęte z suszarki leżały na starcie. Ale teraz chyba częściej piorę niż je rozkładam i nie mogę tej sterty rozparcelować bo wciąż mi przybywa ubrań na tej kupce :( Muszę poukładać też stertę czasopism i zrobić w ten sposób miejsce na deskę do prasowania. Chciałabym wyrzucić książki i ożywić jakoś regał bo zagracony nieco, ale mi szkoda każdej książki wyrzucić- bo może się przyda? Może choć trochę? No i wogóle mój poój komputerowy przestał mi się podobać! Muszę coś w nim zmienić- kolorystyka beżowo- różowo-bordowa jakoś mnie drażni! A po za tym to planuję w lipcu zrobić jakieś przetwory. Ogórki- podstawa. Ale może soczek z malin? Bo napoty i gorączkę dla nas chorowitów byłby idealny! I co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizzycie:) wszystko jest ok:) szkrabek ma 36 mm i odwrócił sie placemi i wypiął tyłeczek wiec za wiele nie widziałam.Tak fajnie to wygladało bo miał podkurczone nozki i raczki z przodu:) chyba spał bo nie chciał sie poruszyc:) ale jestem szczesliwa i tak jak obiecałam przepisuje sie do tabelki \"oczekujace\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23...lubelskie....05.07.07...2x.......lipiec /sierpien Sysunia27...27...okGliwic............16.06.07...10tc_03. 04...lipiec 07 gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............31......Ełk..............26.06.....5 tc_13.09.2006....luty07 Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007........29.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o moj zwiazek to nie chce o tym rozmawiac ale jest zagrozony powaznie:( czas pokaze jak bedzie.Najwazniejsze ze moja dzidzia rosnie i wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi-> ale super:) gratuluję! 🌻 EvaWer-> niezła historia... i tu się niestety z przykrością muszę zgodzić, ze najwięcej złych kierowców jest właśnie wśród kobiet, niestety... Dawna Justy-> trzymam kciuki:) monikapie-> gratuluję! 🌻 A ja się właśnie znowu zdenerwowałam! przyszedł rachunek za internet, i to większy niż było w umowie:O niby te kilkanaście zł, to żadne pieniądze, ale wkurza mnie to, ze przez czyjeś niedopatrzenie muszę interweniować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23...lubelskie....05.07.07...2x.......lipiec /sierpien Sysunia27...27...okGliwic............16.06.07...10tc_03. 04...lipiec 07 gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............31......Ełk..............26.06.....5 tc_13.09.2006....luty07 Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 jeszcze raz bo cos sie tabelka rozjechała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale nie wiem dlaczego gablis sie układa przy Dawnej Justy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi-> wrzuć na luz, jezeli chodzi o chłopa... ja zrobiłam to samo... najważniejsze, ze z maleństwem wszystko ok! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie - ho, ho, no to z ciebie gospocha pelna geba:) Przetwory to dla mnie wyzsza szkola jazdy, podziwiam!!!:) Rudi - no to super ze widzialas swoje Malenstwo na usg i ze wszystko gra!! To musi byc cudowne uczucie. No i mam nadzieje ze wasze problemy z M sie jakos rozwiaza. Pamietaj ze w ciazy hormony szaleja i pewne rzeczy mozemy widziec w przerosnietych rozmiarach.. No ale oczywiscie nie znam zadnych szczegolow, wiec nie bede sie wymadrzac:) Mam nadzieje ze wszystko sie ulozy 🌼 Ja juz spadam do domu, prosto na pycha leczo, ktore wczoraj upichcil moj M, mniam! Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Widze, ze weekend byl burzliwy u wielu z Was. Ach Ci faceci... Szkoda nawet jezyka..... takaja79 - kochaniutka.. Gdy mysle tylko o porodzie Lukaszka to mysle identycznie jak Ty. Czym byly te bole w porownaniu z tym bolem gdy go zobaczylam i moja nadzieja prysla jak banka mydlana? Czym sa bole ciala z bolem serca, ktore peklo gdy lekarz powiedzial - brak akcji serca, dziecko martwo urodzone!? Moglabym rodzic 30 godzin lub wiecej byleby Lukasz urodzil sie zywy, byleby miec go w ramionach.... Celavie - masz racje.... Dobrze, ze mamy choc takie wspomnienia. Ja ciagle staram sie wracac do wspomnien, by moc je odswiezac... By nie zamglily sie w nawale nowych wydarzen. To jest pewnego rodzaju masochizm... Ale ja chce pamietac.... Bo wtedy zmarli sa wsrod nas, wtedy zyja! Niuuusia - super, ze Szwecja zrobila na Tobie dobre wrazenie. Tak duzo latwiej zaczyna sie zycie. Mika - niestety czesc dziewczyn przestalo udzielac sie tutaj... Pewnie dlatego, ze nie chca wracac do tamtych wydarzen..... Szkoda.... Ale taki ich wybor..... Pyza79 - zdarzaja sie strzaly w 10!!! Trzeba tylko wierzyc!!! :):) Mania - super, ze rozpoczniecie staranka. Juz troche czasu uplynelo.... Joka - a jednak Twoj mezczyzna mysli o alkowie. Ta pompka przeciez jest doskonalym przykladem, ze jednak mu zalezy na tym... Tylko pewnie te problemy po prostu go przerastaja.... Odnosnie olejkow to hmmm... Nie spodziewalabym sie po nich zbyt wiele... My czasem z mezem kupowalismy rozne pierdoly dla urozmaicenia seksu... Zadne z nas nie odczulo roznicy - czy zazywalismy jakis specyfik swiadomie, czy tez podsypywalismy sobie. Tak naprawde zauwazalny wplyw miala tylko slynna niebieska tabletka. :) EvaWer - ale przygoda. Na pewno mnostwo nerwow popsula. Ale dobrze, ze nic nikomu sie nie stalo... Dawna Justy - oj, oj... Zaczynamy zyc jak na szpilkach. :):) Od kilku dni wchodzac na topik, pierwsze co robie, to szukam Twoich wpisow. :):) juz nie moge sie doczekac. Podobna sytuacje mam w realnym zyciu. Moja kolezanka od zeszlej soboty jest w szpitalu (od dnia terminu porodu). Kazdy sms, kazdy telefon od niej to mysl, ze w koncu sie zaczelo. A ona bidulka chyba nie ma zamiaru urodzic. :(:( I bardzo ja to doluje. monikapie - gratuluje !! A odnosnie panikowania - super, ze wrzucilas na luz. Duzo latwiej znosic ciaze - a przeciez wtedy normalnym jest, ze ciagle cos sie dzieje. rudi26 - super, ze wszystko ok! Jejku jakie to malenstwo... malusie... Moje tez niedawno bylo taka kruszynka, a teraz? Pewnie z 1500 wazy... Jak ten czas leci. :):) A co do zwiazku, to zycze Ci aby ta burza jak najszybciej sie skonczya, aby za wielu strat nie narobila... Bo trudno naprawiac wielkie szkody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieści z placu boju: rośniemy, larwa (bardzo pieszczotliwie wiem:)ma 41 mm i póki co do niczego przyczepić się nie można, tańczyła jak ta lala nie chcąc dać się zmierzyć, mimo to mam ruszać do poradni badań prenatalnych bez gadania i protestów... Termin porodu : 31.01.2008 jak siły wyższe pozwolą :) Zakupy poczynione jutro na obiad papryka... mknę do garów... miłego wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×