Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Dawna Justy - super, że jesteście całą rodzinką w domku. Czekamy na Twoje opowieści i na zdjęcia Waszego cudu! ❤️ Ucałuj od ciotek kruszynkę, pogratuluj też mężowi! Aneta30 - 3 miesiące to minimum, które radzą lekarze. Ja miałam czekać 6 miesięcy minimum, a czekam do dziś. NIe wiem, jakoś tak wyszło. Ja robiłam dużo badań, gdyż to była już zaawansowana ciąża. Np. na przeciwciała antykardiolipinowe, zakażenia różnego rodzaju bakteriami, oczywiście toxo- listeriozę itp. Tych bardziej specjalistycznych nazw nie pamiętam, jeśli będziesz chciała, zbiorę wszystkie razem i przyślę Ci mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulko - dziękuję. Czyli generalnie wszystkie badania na bakterie? Toxo, cytomeg., bolerioza, itd.? Dlaczego tak długo musisz czekać? Zaszłaś w ciążę od razu? Wyniki miałaś dobre? Ja staram się od 2 lat. W sposób naturalny nie dam rady, bo mam wrogość śluzu. To była moja 5 inseminacja i 1 ciąża.Rozmawiałam z M, że jak się nie uda to in vitro, a tu się udało, choć nie do końca. Cieszę się, że mam szansę bez in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko30 - tak, zaszłam w ciążę od razu, ale 6 miesięcy lekarze radzą, gdy dzieciątko traci się w zaawansowanej ciąży, a ja Dariusię straciłam, na końcu 6 miesiąca, praktycznie 7 się zaczynał, słysząc przez całą ciążę że wszystko przebiega superowo. Ale na pewno tak nie przebiegało, dlatego robię teraz dużo badań, bo strach jest. Już ci szukam wszystkich nazw. Zaraz Ci je napiszę. GrubyMisiu - co u Was? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko30 - zapomniałam dodać, jak odnajdziesz naszą tabelkę, to w niej przeczytasz, jakie badania robiły dziewczyny. Ja robiłam: przeciwciała anty-TPO, antykardiolipinowe, przeciw antygenom łożyska, blokujące, ocenę stanu mikrobiologicznego pochwy, teraz przed starankami będę powtarzać znowu toxo i listeriozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Justy nawet nie wiesz jak się cieszę , że jesteście już w domciu w komplecie...cudownie, że karmisz Matysię piersią...no i jak szybko Was wypuścili po cesarce...zawsze trzymają w szpitalu 4 dni...pogratuluj też swojemu m...❤️kwiatek] dla WAS joka...strasznie mi przykro, że u Ciebie nadal trwa taka sytuacja...cały czas trzymam kciuki aby Wam się to wszystko poukładało a Twój m się odblokował i zburzył ten mur między Wami asiu b cieszę się, że po usg wszystko jest dobrze...a może płeć dzidzi będzie dla Ciebie niespodzianką do dnia porodu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko30...znalazłam dla ciebie najbardziej aktualną tabelkę:) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23...lubelskie....05.07.07...2x.......lipiec /sierpien Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............31......Ełk..............26.06.....5 tc_13.09.2006....luty07 Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy witajcie w domku, jak cudnie, że już jesteście w domku, pozdrawiam milutko i życzę Tobie, mężowi samych radosnych dni z córeczką. dla Matysi 🌻 mam prośbę, czy możesz jedno zdjątko wrzuć tu na forum, bo na Wasz blog nie nie mam dostępu, ponieważ zaglądam tu sporadycznie, więc jeśli tylko to możliwe i będziesz miała ochotę to tak milutko proszę. jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przepiszę się do tabelki starające się...:) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23...lubelskie....05.07.07...2x.......lipiec /sierpien gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............31......Ełk..............26.06.....5 tc_13.09.2006....luty07 Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy witajcie w domu!!! Ściskam Was mocno i szybkiego powrotu do formy!!! Gratulacje dla Męża i niech Wam się Matylda zdrowo chowa!!!! Aneto w kwesti badań na tej stronie masz wszystko opisane http://www.poronienie.pl/badania_po.html Joka nie jesteś żałosna!!! Jesteś cudowną kobietą, która chce mieć dziecko i nic w tym złego, absolutnie nie wolno Ci tak myśleć!!! Rudi jak się czujesz??? Wróciłam z badań i jedyne co mi się ciśnie na usta to masa przekleństw, pomijając podróż pkp w upale, 4 godziny czekałam na wizyte, godzinę (sic!) na pobranie krwii i kolejną godzinę na usg, masakra... mam walczyć o badania kariotypów, żeby w razie co zrobić amniopunkcje, problem w tym, że badania są zawieszone aż do września... i róbta co chceta... dzisiaj jestem zdania, że odpuszczam... nie widzę sensu użerania się i tłuczenia po obcych miastach i niepotrzebnego stresu... W każdym bądź razie na usg nie widziałam nic, bo pan miał muchy w nosie i uznał, że nie muszę patrzeć, nic mi nie mówił, bo od mówienia jest ginekolog i jedyne co wiem to, że crl 6,28 cm, czyli larwa rośnie :) Za dwa tygodnia powtórka z rozrywki w celu interpretacji wyników... padam na twarz... ale biore Trufla pod pache i ide przewietrzyc glowe, minie mi troche złość i zmęczenie... publicznej służby zdrowia mam na dziś serdecznie dość... bleah... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza 79 mam pytanko do Ciebie (bo nie ma Ciebie w tabelce)....ile czas minęło u Ciebie od straty??? Bo u mnie 3,5 miesiąca i cały czas mam wątpliwości czy to aby nie za wcześnie...chociaż mój gin oznajmił mi, że już możemy podjąć staranka bo on nie widzi żadnych przeciwwskazań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysunia - ja stracilam ciaze w grudniu ubieglego roku, takze to juz ponad 6 miesiecy temu bylo. Czekalam tak dlugo, bo dopiero w kwietniu mielismy jechac do Polski (jak wiesz, mieszkam w Anglii) no i chcialam poczekac az bede mogla w Polsce nawiedzic mojego ginola i zapytac go czy moge juz dzialac. No i dostalam zielone swiatelko:) a potem jeszcze jakies badania tu w Anglii robilam, ale niewiele (tylko podstawowe) a to zajelo troche czasu, no i wyszly pozytywnie, wiec jakos tak zlecialo i dopiero teraz przystapilismy do akcji:) Ja mysle ze skoro twoj lekarz powiedzial ze jest ok i nie widzi przeciwskazan do dzialania, to nie masz sie co martwic. Odczekalas 3 miesiace, wiec mysle ze mozesz smialo brac sie do \"roboty\"D) Ja mimo tych 6 miesiecy mam gdzies w sobie ukryty maly strach i rozne obawy, po tym co stalo sie poprzednio...tak jak my wszystkie tutaj...ale trzeba wierzyc ze wszystko bedzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam dziewczyny. Znalazłam się na waszym forum bo nie wiem co robić. Mam 27 lat, wcześniej bardzo chciałam mieć dziecko ale mieliśmy bardzo złe warunki finansowe i nie moglibyśmy mu zapewnić tego czego by potrzebowałało, sobie prawdopodobnie też. Brałam Cilest przez 3 lata. od 4 miesięcy nie biorę i w zeszyłym miesiącu postanowiliśmy spróbować. Nieudało się. Okres spóźnił mi się o tydzień ale był. Teraz mam bóle w dole brzucha i dziwne plamienia naprzemian z obfitymu upławami. Nie wiem co się dzieje. Bardzo się boję, bo desperacko chcę mieć dzidziusia. pomózcie mi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-2 - a gdzie jest takie kino 4d? Też bym się chętnie wybrała :) AnulaS - witaj! Jedyne co Ci mogę powiedzieć, że też brałam kiedyś Cilest i potem bezproblemowo zaszłam w ciążę. I doradzić, że jeśli już jakiś czas masz takie objawy, to wybierz się szybciutko do lekarza, opowiedz dokładnie wszystko co się dzieje i jak wygląda. Lepiej iść i sprawdzić, a tak niepotrzebnie będziesz się stresować, czym jeszcze gorzej możesz sobie zaszkodzić. Całuję Cię. Dobrej Nocki wszystkim! Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Asiulka29. Mam nadziję, że ja też będę miała to szczęście i już niedługo zajdę w ciążę!!!Byłoby cudownie. Dobrej nocki wszystkim życzę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gablis to ja
cześć dziewczyny! to ja GABLIS - zapomniałam hasła :((((((((((((((((((((((((((( pewnie mnie już dawno stąd wyklełyście :( że się w cale nie odzywałam i nie dzieliłam z wami smutków i radości :( choć widzę że forum jest raczej przepełnione radością. Dawna Justy - gratulacje :))))))))))))))))))))))) całuski dla MAtyldki z aktualnej tabelki wynika, że ja jestem następna:) choć jakoś jeszcze tego nie czuje. Będzie synek - Michałek, choć imie nie jest jeszcze do konca wybrane, ostatnio wazył już ponad 2 kg, a termin lekarz przesunął na 25 sierpnia, więc za miesiąc o tej porze to już bedę wysiadywac chyba jajko. czuje się generalnie dobrze, choć w tej ciąży umęczyłą mnie zgaga i cały czas sie z nią borykam, ostatnio już postanowiłam dać za wygraną i biorę reni. poza tym bolą mnie juz plecy i nie mogę spać. Piękne lato się zrobiło, ale ja bym wolała troszkę chłodniej. Brzuszek mam jak na 33 tc dość mały - raczej się tym nie martwie, lekarz twierdzi że wszystko ok, a z mniejszym brzuszkiem łatwiej, choć musze stwierdzić, że i tak mam 98 w obwodzie, więc czy on taki mały???? całuje was mocno i przyrzekam tu zagladać od teraz bardzo regularnie. powodzenia dla wszystkich starających się. gdy wam ogłaszałam tu pół roku temu że jestem w ciąży, to jakoś nie wierzyłam że to wszystko się ziści i to prawda. Ale teraz już wiem że nasz synek na nas czeka z niecierpliwości, a my na niego i że to rzeczywiste.... chyba się poryczę jak mi go położą na piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gablis to ja
i postaram sie odnaleźć hasło! jest tu jakaś opcja przypominacza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo gablis - kochana nikt cię z tąd nie wyzucił i nigdy tego nie zrobi :) nie trzeba być z nami non stop, kazdy sie udziela ile moze. Bardzo, bardzo się ciesze, że wszystko u WAS dobrze i że to Ty będziesz następna i to juz 3 Michałek u nas :) a z przypomnieniem hasła to nie wiem :o zrób sobie może gablis* i ustaw nowe hasło :D Justy - wspaniale, że macie sie dobrze,że jesteście już w domku, w miare mozliwości pisz, czekamy tu na wszystkie info o Was i na zdjęcia :) AnulaS - 🖐️, jesli plamienie se utrzyma idź do lekarza, pigułki nie są nie powinny powodować problemów z późniejszą ciążą. Powodzenia - napewno sie uda i nie musi być to odrazu po rozpoczeniu staranek, troche trzeba popracować i się pomęczyć :P a ja dzis dostałam pewnego maila - powysyłałam i do Was niektórych, zaryzykujmy, a co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki:) Wczorajsze spotkanie z sąsiadami bardzo udane:) fajnie, że nawiązaliśmy kontakt:) Dawna Justy-> super, że już jesteście w domu. Czekam z niecierpliwością na fotki. aneta30-> witaj! 🌻 JoaśkaPelaśka-> współczuję:O tak to już niestety jest z państwową opieką zdrowotną... AnulaS-> cześć! Tez brałam piguły, i bez problemów zaszłam w ciąże... jestem za wizytą u lekarza! Gablis-> witaj! cieszę się, że u Ciebie wszystko ok! Lidka-> aż tak się pogoda popsuła? u nas dziś też nie będzie raczej upału, jest trochę chmur, ale słonko wygląda co chwilę... wolę to, niż upały... pozdrawiam! I jeszcze raz dziewczyny-> serdeczne dzięki za słowa wsparcia... nawet nie wiece, jak to dla mnie jest ważne! jak dobrze, że jesteście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-> jak samopoczucie? i co to za tajemniczy mail? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka - mail masz na skrzynce - sama poczytaj :) a samopoczucie - od wczoraj ajkies takienijakie, najadałm sie wczoraj ciasteczek francuskich z jabłkami - alez miaam smaka na nie - pycha :D i po nich jakos tak mnie brzuch rozbolał i kreciło mnie do wieczora w brzuchu, chyba byłam z 5 razy w toalecie :o a dzis od rana strasznie boli mnie głowa, ale byle do 15. wszystkie niedogodnosci i niewygody ciążowe zniose by moje maleństwo przyszło na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-> twarda z Ciebie babka:) co do maila, już kiedyś coś takiego dostałam, ale ja jakoś jestem do takich akcji sceptycznie nastawiona;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) kolejny upalny dzien ale jaki cudowny Justy i Matysia sa w domku w komplecie:) asiulka no naprawde ludzie starsi potrafią pokazac jaka kulyura obowiazuje,bardzo dobrze zrobiłas ze zglosiłas to na policje a ja i tak bym ja opieprzyła w tym tramwaju. joaska Pelaska ja czuje sie dobrze chociaz upały mnie zabijają.Nie moge przez nie spac a o 19/20mam taki kryzys ze chodze po scianach bo taka jestem spiaca.Brzuszek rosnie i coraz wiecej osob to zauwaza:) gablis witaj kochana❤️ nie uciekaj nam stad i czesto do nas zagladaj:) jade teraz z kolezanką do miasta moze sobie cos kupie:) papa kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca was kobietka
mam pytanie do Joaski Pelaski joasiu czytalam ze jestes po 3 poronieniach napi9sz mi prosze w jakim tygodniu tracilas swoje dzieciaczki i jakie badania robilas czy znalazlas przyczyne czy tak poprostu teraz ci sie udalo .... zycze powodzenia ...jestes moja nadzieja trzymam za ciebie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca więc u mnie było tak: pierwsza ciąza - puste jajo - 8tyg(2004), druga ciąża prawidłowa do 11 tygodnia(2006), potem brak akcji serca i 3 ciąża znowu puste jajo, ale czekałam do samoistnego poronienia bodajże do 10 tygodnia(2007). Z badań robiłam praktycznie wszystkie prócz genetyki. Przyczyny nie znaleźliśmy, choć jakiś czas endokrynolog upierał się przy tarczycy (mam wole obojętne), ale wszystkie badania wychodzą wzorowo. Czy mi się teraz udało - zaczynam 13 tydzień, dostaję duphaston i fraxiparyne, ale ciągle wszystko jest możliwe. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania służę informacjami:) A jutro czeka na mnie morze!!! będzie morza szum i Trufla szczek:D byleby nie było tak piekielnie gorąco. Pozdrawiam wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie kolejny nr \"m jak mama\" :) lubie ją czytać. A wiecie mam fajna książke zeskanowaną \"Język niemowląt\" , jak ktos chce to prześle. zaczytuje sie w niej, dobra jest i mysle, że wartościowa :) Juz sobie wydrukowałam i zbindowałam i mam edukacje dla ciężarnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaśka - jedziecie z Truflem nad morze ? Do jakiej miejscowości ? bo nie na wszystkie plaże chyba można z psem, co ?\' W góry to można psa zabrać tylko w Karkonosze i Sudety, tatry i pieniny zakazane dla zwierzaków, Park Narodowy się rozciąga na znacznym obszerze i zabronione. a jak jest w Bieszczadach, ktoś wie? no i to morze tez mnie intryguje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×