Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swterekomania

100 akryl

Polecane posty

Gość swterekomania

Witam! Wlansnie wrocilam do domu z problemem- dzis widzialam super swetr- golf rozsuwany- ale 100% akryl i nie wiem czy kupic czy nie.. nie mam zielonego pojecia.Nigdy nic nie mialam z akrypu- czy wiec warto?Kosztuje 35 zl. Jak mysliscie- czy w takim swetrze czlowiek moze sie pocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL________________
Chyba mialam z czegos takiego swetr, byl swietny w praniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swterekomania
a w noszeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swterekomania
i do góry- porosze o odpowiedz- bo jesli warto kupic to szybko lece do sklepu- moze jeszcze beda. Boje sie ze w akrylu czlowiek bedzie sie pocił........prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rękawiczki b
akryl czyli sztuczne dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaahahahaha
AAAAAAAAAAAAAAAAAAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ale masz problem....
:o Czasami lepszy akryl porzadnie zorbiony niż wełna:o Ja mam jeden sweter zrobiony z moheru 15% i 75% wełny i tak się miętosi i mechaci, że wygląda jak staroć:o Nosze go tylko po domu... A mam jeden, który ma 100% akrylu, tez golf, kupiłam go za 219zł i wygląda jak nowy po kilku praniach, a co najwazniejsze- nie mechaci się. Zależy jak jest zrobiony. Ja np. uwielbiam swetry z dodatkiem moheru, ale muszą być dobrze zrobione (sama włóczka musi być dobrej jakości), bo inaczej sa tragiczne...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterkomania
ja tylko chciałąm zapytać. Chyba nie popełniłam rzadnego przestepstwa - prawda? Wiec nie wiem skąd takie oburzenie osoby poniżej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety wszystkie swetry
robia teraz z akrylu...ile sie naszukalam zeby znalezc na zime cos z welna... akryl w noszeniu jest dosyc przyjemny, bo mieciutki, ja jesli uzywam antyperspirantu nie mam problemow z poceniem sie w nim (ale to zalezy od odoby) niestety akryl bardzo szybko sie mechaci (szczegolnie ten z gruba nitka, czyli ten ladniejszy) i slabo w porownaniu z welna grzeje ale za 35 zl spokojnie mozesz go kupic bo warto, nawe jak niezbyt dlugo pochodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterkomania
bardzo dziekuje za odpowiedz ostatniej osobie- owszem troche sie mechaci ale niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akryl to po polsku anilana- tania imitacja wełny. Mnie się kojarzy z komuną. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie zgodze się z tym
że WSZYSTKIE swetry robia z akylu... Tylko niektóre i to tańsze. Akrylowy sweter mam tylko jeden- z Vero Mody.... Reszta, a swetrów mam bardzo dużo, jest z inych materiałów, np. 50%acryl, 30% polyamid, 20%mohair; 50% nylon, 25% mohair, 15%akryl, 40% akryl, 30%polyester, 30%wool; 40%nylon, 35%wool, 25%mohair... No różne są materiały... Ale nie wszystkie swetry sa wykonane z akrylu... Zależy gdzie się kupuje. Mam tez swetry w 80% wykonany z kaszmiru czy w 100% z wełny. Na pewno nie jest tak, że wszystkie sa z akrylu, nawet nie większość:) Zresztą nawet samemu kupując włóczke tak naprawdę można zobaczyć, że mało która jest z wełny 100%:) No i te najładniejsze, z których najlepiej się dzierga, są mieszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety wszystkie swetry
ok moze swetry za 250 zl nie sa z akrylu.... a ponizej tej ceny wszystkie ktore widzialam(a odwiedzialm sporo sklepow w takiej malej dziurze jak wroclaw) byly w 100% z akrylu a poniewaz jestem studentka nie stac mnie na swetry za 250 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×