Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tempka

Jaki termometr dla maluszka?

Polecane posty

ja mialam w smoczku- mi sie nie sprawdzil. Kuba nie chcial ssac smoka!!! jak byl maly mierzylam mu zwyklym w pupie. Teraz zamierzam kupic taki 1sekudnowy - do uszka albo na czolo. koszt kolo 150zl. Jak dziecko jest male to zmierzysz mu zwyklym ale im starsze tym trudniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tempka
Aha, dzięki :) No ja potrzebuję tak na razie, potem pewnie kupię taki przykładany :) Plisss piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
Ja mam taki do uszka i jestem bardzo z niego zadowolona. Przy pierwszej córce miałam zwykły. Raz chcieliśmy zmierzyć jej temperaturę, krzyczała okrutnie :( na drugi dzień jechaliśmy kupić ten douszny. Jest świetny, bo mierzy także temperaturę jedzenia, powietrza, wody do kąpieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zwykły na poczatku było ok teraz kiedy ma ponad rok nie ma mowy o zwykłym termometrze dlatego zamierzam kupic douszny:) jest w selgrosie firmowy za 79 zł uzywałam tez pasków ale sa niedokładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie mierze zwykłym ale powiem łatwo nie jest.Nie polecam nakleianych na czółko bo są b.nie dokładne. W aptekach są termometry 1 min. -jeden przypomina jak szklany i widizałam też elektroniczny taki elastyczny koszt ok 15 zł. W smoczku nie miałam ponieważ u nas w aptece kosztuje ok 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termometr to problem, ja mam taki w smoczku, ale sprawdzał się tylko jak mała była bardzo mała - teraz nagminnie go wypluwa. Teraz mam taki elektroniczny z elastyczną końcówką - no i niestety wiadomo gdzie się go wsadza - no ale lekarze twierdzą że taki pomiar jest najbardziej miarodajny - a te nowe elektroniczne są dość szybkie - ja zapłaciłam za ten swój około 20 PLN na Allegro chyba firmy MicroLife czy jakoś tak - no i zasadniczo polecam bo jest dokładny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam termometr do ucha.Mierzy temperature w ciągu sekundy i jest dokładny.Mój jest już używany od ponad 5 lat (BRAUN) i spisuje się nieżle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do czoła termometr. Jest świetny i szybko można zmierzyć gorączkę. Dodatkowo można zmierzyć temperaturę w pokoju. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Pytałam ostatnio w aptece o jakiś praktyczny termometr i pani mi poleciła MultiTemp i jak teraz poczytałam to faktycznie bardzo ciekawa opcja, bo sprzęt pozwala również mierzyć temperaturę otoczenia, przedmiotów więc właściwie może być cały czas w użytku nie tylko przy przeziębieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×