Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksander_Sasza

Licytacja

Polecane posty

Gość Tysiuńka
Jak dla mnie właśnie za duży tłok. Bo wiem że ciężko spotkać porządnego faceta nie flirciarza i kobieciarza. A czy Ty uważasz że spotkac wartościową osobę jest łatwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
Ty uważasz mnie, Tysiurka, za "flirciarza i kobieciarza"? Naprawdę? W ogóle, to jestem zdumiony, że w tak krótkim czasie padło pod moim adresem tak wiele niczym nie uzasadnionych sugestii, porównań z kimś tam, oraz nawet pomówień. Jeśli, którąś z Was stać na to, żeby mnie głebiej poznać, trzeba zadać o to sobie nieco trudu. Nic na to nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie chce powiedziec o tobie nic zlego:) przynajmniej ja:) z mojej strony to tylko ciekawosc:) i moze wlasnie chec poznania twoich pogladow i zachowan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
To Ciebie, Katasia, przepraszam za oskarżenie o niuczciwość intelektulalną. Nie mniej moje spostrzeżenie jest zasadne. Wystarczy sobie poczytać niektóre wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale decydujac sie na nowy temat (jakikolwiek on by byl) to musisz sie liczyc z tym ze ktos stwierdzi ze jest on bezsensowny i w ogole to po co go zaczynasz:) ja bym sie nie przejmowala takimi wypowiedziadziami:) ja tez tu zostalam wyzwana od szmat (nie wiem czemu;)) ale to tylko swiadczy o tych osobach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh.....
40letni samotny,żeby nie powiedziec wprost : stary kawaler.... :-O Warto by się zastanowić, dlaczego tak długo sam(otny)? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie;) faceci to maja lepiej:) bo samotna kobieta w wieku 40 lat to stara panna (z pogarda). a pan to dobra partia (z duma);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
Mi nie chodzi, Katasia, o to, że dla kogoś temat jest bezsensowny a jedynie o to, dlaczego mu się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
Toż przecież, eechhh, jak sama widzisz, przedsięwziołem stopsowne starania. A dlaczego samotny? Szczerze powiedziawszy, nie wiem, posiadając świadomość, że tej kobiecie, która wybrałaby sobie mnie na męża, miałbym sporo do zaoferowania. Wiesz co? Pytanie skierowane pod złym adresem. Zapytaj o to raczej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh
jaka tam dobra partia,kiedy jest tuż przed lub po 40??? 💤 Wg mnie to znak,że: -albo jest po rozwodzie,gdzie nie spełnił się jako mąż, kochanek i ojciec -tudziez jest to facet,który zupełnie nie potrafi zainteresować sobą wolnych kobiet :P Tak,czy siak czegoś mu brakuje,skoro wciąż sam i ciągle szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
O ile Wam wygodniej nazywać mnie starym kawalerm, to bardzo proszę. Mnie to nie obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie jest niestety przekonanie:) i zazwyczaj wolny facet przed 40 to spryciarz bo sie wyszala:) a kobieta to jakas bidulka co sobie męża nie moze znalezc:) ale to jest oczywiscie generalizowanie i uogolnianie:) ja tak nie mysle;) w zadna strone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu;) pomoz mi przecastingowac kolege Sasze;) cosmi nie idzie;) zboczylam z tematu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
A cóż tu ma wiek do rzeczy? 40 lat to nie jest wiek starczy. Posłuchaj mnie, echh (widzisz, Katasiu, to jeden ze stereotypów, o których mówiłem, aktórym poraz kolejny usiłuje się mnie opisać). 1. Uprzejmie komunikuję, że nie jestem po rozwodzie. Rozwieźć się mnoże tylko ktoś, kto był wcześniej zwiedziony. Ja nie byłem. 2. Co możesz powiedzieć o moich możliwościach kochankowania? 3. Czy to, co dotychczas o sobie napisałem powoduhe, że kobiety kompletnie mnie ignorują? 4.Skąd wątpliwość, przechodząca w dogmatyczną pewność, że mi czegoś brakuje? Dlaczego taki bezlitosny osąd, nie znając faktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
Jednak, Katasiu, Ty także się nie strzeżesz przed uogulnieniami, które chciałabyś skroić na moją miarę. Proszę, wysil się nieco, zadaj sobie trudu na poznanie mnie i dopiero potem, ale we własnym zakresie, spraw sobie o mnie opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zauwaz: satinelle sie toba zainteresowala a ty nie odpowiadasz na jej pytania:> ja sie zainteresowalam;) a caly czas biadolisz ze NIKT sie toba nie interesuje ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
Najważniejsze? Satinela? 1. Młość, bo bez niej, jak słusznie wywodził Paweł z Tarsu, wszystko inne jest w zasadzie bez sensu. Zacytować? Natomiast miłość, w rozumieniu aktu woli a nie żadnego tam uczucia. Co to miało oznaczać, nie silę się opisać ze względu na konspektowy charakter wypowiedzi. 2. Wierność posiadanym poglądom - wierność w ogóle. 3. Potrzeba pomagania innym. Bezinteresowna, choć chyba taka nie istnieje. Bezinteresowna dobroć, zostanie kiedyś człowiekowi zwrócona z wielkimi odsetkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
Alez odpowiadam, Katasia. Bardzo rzetelny ze mnie korespondent. Ale że posiadam jedynie dziesięć sprawnych paluszków, a prowadzę aktualnie dwa równoległe tematy, rozmawiająć w porywach jednocześnie z liczbą 5-8 dyskutantek, to nic nie poradzę, że nie mogę nadążyć z odpisywaniem. Nadmieniam, że piszę metodą bezwzrokową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodzeni 16 maja
Kto urodzil sie dnia 16 maja, jest inteligentny i lubi spokoj domowy. Jest to czlowiek o charakterze dosc sympatycznym, uczuciowy, wrazliwy, odnaczajacy sie swa inteligencja, zdolny do glebokiej milosci. Wysokie uswiadomienie polaczone z dobrocia - to najglowniejsze cechy jego charakteru. A jednak potrafi on byc rowniez surowy i bez skrupulow, a chociaz jest usposobiony pokojowo - dazy jednak do wladzy i osiagniecia autorytetu. Wierzy niezachwianie we wlasna potege i jest przekonany o swych zdolnosciach. Okazuje wielka skrytosc i rezerwe. Pragnie on prowadzic zycie czlowieka publicznego, roztaczac wszechstronna aktywnosc towarzyska, a spelnianie obowiazkow spolecznych sprawia mu przyjemnosc i daje zadowolenie. Pisac dalej? Bedzie jeszcze tego drugie tyle. Z ksiazki Jana Starża Dzierżbickiego pt. Pod jaka gwiazda urodziles sie? Horoskopy na kazdy dzien roku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiuńka
Ja nie powiedziałam,że Ty nim jesteś. Odpowiedziałam tylko na twój post o tym iż trudno fajnego faceta poznać. Nie określiłam Cię mianem kobieciarza ani flirciarza. A wiem aby poznać kogoś nalezy zadać sobie więcej trudu niż klepanie w klawiaturkę:) Więc nie obrażaj się Aleksie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
Jeśli to o mnie było, w dużej części się nie zgadza. Jeszcze raz apelują o poznawanie człowieka poprzez niego samego a nie poprzez - pardon - kretyńskie horoskopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
Niestety, Katasia, już z nckami to miało miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urodzeni 16 maja
No to jak nie, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Aleksander
To nie! Nie pozowlę komuś chodzić na skróty i do tego mocno podejrzane. Jestem do dyspozycji. Prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×