Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na na na na

arafatki - co o nich myślicie?

Polecane posty

Gość fsfdsa
brzydkie, oklepane, nudne, mało oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbię wielbię wielbię
ot, co ^^ no, i grzeją zacnie ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggjlhbjk
kobiety noszace arafatki obrazaja uczucia religijne-w krajach arabskich tylko mezczyzni moga je nosic-pomijam juz fakt ze sa okropne jesli chodzi o wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada bardzo fajnie
a poza tym polska raczej nie jest jeszcze krajem arabskim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie niechlujne..
zalezy jeszcze, kto i do czego zalozy. ale jak pani (pan?) wyzej - osobiscie wielbie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
mi się bardzo nie podobają. a szczególnie u dziwczyn... sa takie mało kobiece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, pamiętam jak byłam piękna, młoda i w liceum był straszny szał na arafatki - w grupie ludzi, którzy nosili je razem z piramidami i pasażerkami;) Dla ludzi \"niedyskomulskich\" taka arafatka była szczytem obciachu. Minęło lat 15-16 i \"moda\" zatoczyła koło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada bardzo fajnie
bambinek-a jak zalozy inna chustke/szaliczek (bardzo modny ostatnio-wszystkie kobiety je nosza) to juz wyglada kobieco tak? fajne masz w takim razie pojecie kobiecosci no chyba ze kazda kobieta ma latac zima bez niczego na szyi i chorowac pozniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są
piramidki i pasażerki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc co to są te
piramidki i pasażerki??????? ;P ;P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proca Międzyplanetarna
Piramidki to spodnie zwężane- "marchewki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzz
ja takie nosiłam 20 lat temu. a mówią że moda się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale moda zatacza koła...
przecież te dzisiejsze emo to nic innego niż niegdysiejsze poppers ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te pasażerki to co
to jest? torebki jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
wyglada bardzo fajnie: widocznie mamy inny styl i tyle :) a arafatki kojarzą mi się z dziewczynami w glanach, czarnych ciuchach i wielkich polarach- dla mnie jest to mało kobiece. i czy taka arafatka pasuje do jakiegoś płaszczyka i butów na obcasie? do spódniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez jaj
do polara? pfff. do kurtki dżinsowej, sztruksowek, materiałowej, takiegoż płąszczyka... spódnicy jak najbardziekj. byle do całości pasowała... do glanów, do trampek, martensów, półbutów - jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wyjaśniam. pasażerka to była kurtka z czegoś jak kresz czy ortalion - zależało czy oryginał czy podróba, no i jakiej jakości podróba;) kolory były wściekłe, krój jak bluzy dresowe chyba z kapturem. w środku płócienna podszewka w przedziwne maziaje o mocnych kolorach. Na plecach duża naszywka taka wielkości formatu A4 z czymś i napisem pasager czy jakoś tak - dawno było nie pamiętam. piramidki nie do końca były w kroju marchewek, w biodrach dość proste później szerokie i lekko zwężone zwykle w kolorze light blue, czasem odcień był aż żółty bo jeans się rozjaśniało chałupniczo chlorem. do tego wszystkiego była arafatka na szyi. pełen czad. nie zobaczysz - nie uwierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pańcia
Sorry... Ale kto dzisiaj nosi jeszcze arafatki ???? To zresztą zawsze było z lekka obciachowe, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djajda
w Brnie, gdzie teraz mieszkam nosi je mnostwo osob :) zastanawiam sie jak jest w WWA bo dawno nie bylam... sama mialam sobie kupic, ale jakos mi sie opatrzyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pancia
jak to obciachowe? arafatki są świetne a obciachowe jest ślepy bied za modą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych co tylko gonią za modą-oczywiście ze arafatki są obciachowe, brzydkie i wogóle do kitu... a co wy na to-ja je ostatnio kupiłam różową afaratke :P te zwyklę czarno-białe sa juz oklepane.. no i chyba nie powiecie mi ze różowy jest mało kobiecy?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale różowa
arafatka to nie arafatka... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arafatka nazywane sa wszystkie
chusty z tym charakterystycznym wzorkiem na bialym tle-klasyczne sa czarne i czerwone ale moga byc tez inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość out-of-fashion
Zaraz,zaraz - to, że ktoś nie trawi arafatek to od razu upoważnia was do wydawania takich zarzutów, że slepo podąza za modą?? Nie bądźcie smieszne. Ja z pewnościa nie jestem ofiarą aktualnych trendów, ale jak pomyslę o arafatce to na smiech mi się zbiera. Kiedy to sie nosiło?? Kobiety, litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no :P w mojej okolicy właśine afaraty są MODNE. Ble, nie nie podoba mi się ;) Jak tam kto chce, ale Ci ludzie tego NIE ZDEJMUJĄ, już zapomniałam, jak wyglądają ich szyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arafatka nazywane sa wszystkie
jak dla mnie to chustka jak kazda inna...czerwone sa nawet ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantis
jak ktos to lubi, mi sie kojarzy z pseudo antyglobalistami, alterglobalistami i Irakijczykami:) nie wspomniec o innych Arabach z krainy Półksiężyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×