Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JUSTUS

!!!NAJLEPSZE FARBY DO WŁOSÓW w BRĄZACH!!!

Polecane posty

co polecacie? Robiłam Karmazyn Jedwabisty z Safiry. Pięknie błyszczał, spłukał, się z prędkością światła. Teraz zrobiłam UE1 z Loreala, włosy lśnią, kolor spływa z prędkością swiatła też:/ Loreal zniszczyl mi wlosy, po safirze mialam, lepsze po farbowaniu jak przed. czym farbujecie na brązy?co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnier nie ejst dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama chciałabym wiedzieć
i mieć na raz na zawsze super fajny ciemny brąz taki jak Herbuś albo Górniak czy Przybylska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez kilka dobrych lat farbowalam u fryzjera, zostawialam setki a kolor i tak zmywal sie w ciagu 2-3tygodni wiec doszlam do wniosku ze nie bede przeplacac:/ stad moje pytanie. Do tej pory w domu wyprobowalam juz loreala i safire. Safira lepsza ale i tak sie splukuje:/szukam dalej...bo loreal niszczy wlosy:/a wierze ze od Safiry znajde cos lepsiejszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja właśnie zamierzam
zafarbować w salonie na profesjonalnych kosmetykch GOLDWELL może ktoś wie jaki to odcień jaki mają Górniak, Przybylska czy Herbuś? bo taki własnie zamierzam uzyskać:) dzięki farbie profesjonalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one mają jakąś czerń
ale dokladnie to nie wiem jaki to jest odcień czerni.Może weź ich zdjęcia do fryzjera i powiedz aby dobrał Ci taki kolor o jaki Ci chodzi:-)Fryzjer powinien wiedzieć najlepiej jakie to są odcienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppupupupupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam garniera nutrisse dobra farba nie niszczy wlosow i nie splukuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuję
wella - viva!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsdf
Natural & Easy Schwarzkopfa jest wg mnie rewelacyjnie dobry, włosy są miękkie, zdrowe, pięknie błyszczą, kolor jest naturalny i to przy każdym - i dziennym, i sztucznym - oświetleniu, poza tym bardzo łatwo się go stosuje (robisz krem, nakładasz, spłukujesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safira turecka mokka. mi sie nie zmywa a ten przedluzacz koloru jest super. oprocz tego loreal Natural match w kolorze Medium Ash Brown i Revlon Ash brown ale nie pamietam serii. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia aaa
ja wczoraj farbowlam wloski Czekoladowy braz z Palet :) zawsze nia farbuje!ma Cienkie wlosy ale nic po tej farbie sie niedziejetzn nie niszczy ich :)i naprawde bardzo ladny kolorek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam wellaton jesli chodzi o brazy, dobrze i dosc długo sie trzyma, ładnie pachnie i nie niszczy włosw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shesucks
palette - ciemny braz farbowalam , ladny kolor owszem,ale od jakiegos miesiaca chce wrocic do moich zlotych wlosow .. czuje ze to byl chyba najwiekszy blad ze wogole zmienialam kolor... :( pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaatam
..tylko cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakaatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broneczka
Proponuję udać się do fryzjera i nie farbować wlosów samemu w domu. Najlepiej jest uzyć szamponu zamiast farby, bo nie niszczy tak włosów i pięknie wloski się błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten Casting
nie wysusza wlosow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rewelacja
a jak wychodzi ta moca turecka? Ile Ci sie trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casting cholernie wysusza
włosy! i nie łudźcie sie, że to jest łagodny szampon, bo to jest normalna farba z AMONIAKIEM normalnie będziecie mieć odrosty wiem, bo sama używałam Casting L`oreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze no to ktora w końcu nie niszczy?no tak, glupie pytanie bo takiej nie ma. ale która farba bądź szampon najmniej???? Ja po Safirze mialam ladne miekkie wlosy, zdrowsze niz przed farbowaniem ale kolor wyszedl 2 razy ciemniejszy:/ loreal sie teraz w sumie dlugo trzyma ale bardzo zniszczyl mi wlosy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casting cholernie wysusza
farbuję tym szamponem włosy od września i wyglądają bez zarzutu:) ten szampon nie zawiera amoniaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyrecka mokka na mich wllosach wychodzi jak kawa mielona :) ladny, cieply braz :) mleczna czekolada cos takiego moze i farby niszcza wlosy ale ja po malowaniu niezaleznie czy safira czy lorealem czy revlonem mam zawsze ladnijesze wlosy. wygladaja zdrowo i sa grubsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie wiem o co chodzi z pytaniem ile mi sie trzyma? farby nie zmywaja mi sie z wlosow. caly czas sie blyszcza i po odswiezeniu koloru wygladaja caly czas super. mojej kolezance zmywaja sie farby ale ona i wlosy nie maja blasku. ale to chyba kwestia zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka klinka
Casting mnie tez bardzo wysuszyl wlosy!!! Przez ponad miesiac probowalam je doprowadzic do dobrego stanu, a uzywam naprawde dobrych kosmetykow do wlosow (czysty jedwab w plynie, kosmetyki odbudowujace, nablyszczajace).W dodatku Casting zafarbowal mi wlosy an kolor prawie czarny (a farbowalam odcieniem jasny zlocisty braz). Nie polecam, porazka!!! Teraz mysle o Safirze, bo oczywiscie sa odrosty, tylko boje sie, ze zniszczy mi wlosy. Co myslicie o tej farbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casting cholernie wysusza
to spróbuj tego szamponu koloryzującego, do którego linka zamieściłam w moim poprzednim poście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigra.
A ja właśnie robiłam sobie niedawno tym Castingiem, (brązem) i jestem zadowolona. Nie czuję żeby wysuszył mi wlosy jakoś specjalnie, jest na pewno łagodniejszy od farb,nie śmierdzi chemicznie i nie szczypie w skórę głowy. Za to widzę że nieźle sie trzyma, nawet lepiej niż po farbowaniu u fryzjera. Kolor wychodzi nieco ciemniejszy, ale to mi akurat odpowiada. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rewelacja
Rewelacja a jaki masz naturalny kolor?? Jasny czy ciemny? Pytam bo jestem razcej brunetką i chciałabym zrobic ta mokka, ale nie wiem czy nie wyjda czarne, a chciałabym własnie taki kawowy kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadal nie wiem na co sie zdecydowac:/ chyba pozostane przy safirze w takim razie:-o jeszcze jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×