Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JUSTUS

!!!NAJLEPSZE FARBY DO WŁOSÓW w BRĄZACH!!!

Polecane posty

Gość bububu
garnier 100% color ciemny szatyn piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
wlasnie nie,przed nia farbowalam dwa razy l`orealem po tygodniu go nie bylo,wlosy sie pieknie blyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to od
PALETTE PALETTE i jeszcze raz PALETTE farbuje nią juz ponad 5 lat a włosów wogole zniszczonych nie mam kolor bardzo dlugo nie splywa, wlosy sa miekkie i blyszczace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
a trzyma sie juz 3 tygodnie i nadal pieknie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale jak czesto myjecie wlosy? bo splukiwanie tez od tego jest zalezne bo ja myje glowe codziennie niestety i czesto prostownicy uzywam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombowiec
a próbowałyscie henny? naturalnie, brąz tez jest, tanio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skateisgeate
proponuje dekoral, raz i na długi czas :) albo fabe w sprayu ze skateshopu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecka mokka
Ja użyłam tureckiej mokki, chciałam zamalowac nieudany balejaż... i teraz mam pytanie...Wyszedł mi za ciemny, troche dziwnie sie w nim czuję, czy jest szansa na to że troche sie rozjaśnią, wypłowieją nie wiem cokolwiek,a by były troche jaśniejsze... Nie czuje sie w nich najlepiej. Chcę wrócić do mojego natualnego koloru jakim jest taki ciemny popielaty blond, taki szaro bury. Napiszcie, że tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszę Cię każda farba prędzej czy później się zmywa (niestety :/). Moja mama jak chciała wzmocnić i rozjaśnić sobie włosy stosowała domową odżywkę z jaka nafty i kilku kropel cytryny (właśnie cytryna ma działanie rozjaśniające). Jak tak bardzo Ci zależy, to może idź do fryzjera, w końcu kto jak kto ale profesjonalista najlepiej będzie wiedział co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbowanaaa
Ja używałam farb bardzo róznych firm, ale dla mnie najlepsze są L'oreal Casting i Garnier Color Naturals ;) Z tym, że Casting odcień ciemny brąz wychodził mi prawie czarny:/... A Garnier jako jedyny pokrył mi bardzo ciemne włosy odcieniem czerwieni (562 - Płomienna purpura - śliczny kolorek!!!). Farby innych firm pokrywały na czerwono tylko odrosty, reszta wlosów była nadal bardzo ciemna... Polecam też "Paloną kawę" z Joanny, bardzo ładny odcień i długo mi się trzmał, natomiast całkowicie odradzam Palette - moja mama po tej farbie straciła połowe włosów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może matrix
Dla mnie Garnier odpada, palette niszczy włosy. Wybróbowałam matrix. Jest wydajna, nie poniszczyła włosów (wcześniej niestety rozjaśnianych samodzielnie w domu), kolor wyszedł ładny (3WN). Farbę kupiłam na idealhair.pl i zapłaciłam za nią niecałe 25 zł. Biorąc pod uwagę, ile kosztuje farbowanie u fryzjera, to cena jest dość atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalanananana
Tylko farbą z palette, uzywam średni brąz, kolor bardzo długo się utrzymuje, włosy się nie niszczą, są miękkie i lśniące :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalina
Natural Chestnut z naturtint pięknie wygląda! Poza tym farba nie ma tej chemii która niszczy włosy, więc też to się na ich zdrowie przekłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że optymalnie ten kierunek - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1172 Farba do włosów i jej jakość mają kluczowe znaczenie. Postawisz na byle jakie farby, to wyjdą wam z tego wyłącznie problemy. Przecież chodzi o wygląd i zdrowie włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam włoskie farby Herbatint, mnie nie uczulają, a to rzadkość i skład mają całkiem całkiem, przez co nie niszczą tak włosów, plus dołączona odżywka - cud miód 😉 . Odcienie można mieszać - tylko trzeba wiedzieć jak i pamiętać, że zwykle kolor na początku wychodzi ciemniejszy niż docelowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2021 o 13:14, robin napisał:

Ja uzywam casting l'oreala jak nawet nie trafię z kolorem, to szybko się wypłukuje a kolory są bardzo naturalne no i nie niszszczy włosów. 

Kolory mają naprawdę super, ale uczulały mnie na potęgę 😕 Z tym brakiem zniszczeń też bym polemizowała, mając porównanie z  farbami z Herbatint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM

Casting mogę pochwalić tylko szampon koloryzujący,  który niestety już jest od paru lat wycofany. Z Castingu tylko farby. Używałam go co 4 miesiące.Nie jestem zwolenniczką farb, kremów. Tylko szamponów. Została Paleta która jest za mocna i Marion który już nie jest taki jaki powinien być, nie obtacza włosa toteż nie pogrubia go. W grudniu wypuścili na rynek nowy szampon Marion. Córka już tym farbowała. Nie pogrubia włosa. Kolory ok. Ja jeszcze nie.

https://marionkosmetyki.pl/image_library_small/2652/xmrn-22_szampon_koloryzujacy_botanical_marion-jpg.jpg,qa=3.pagespeed.ic.ez2KWPYBJ6.webp      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM
4 godziny temu, *Małgośka* napisał:

Kolory mają naprawdę super, ale uczulały mnie na potęgę 😕 Z tym brakiem zniszczeń też bym polemizowała, mając porównanie z  farbami z Herbatint.

Co to za farba i gdzie można kupić? Czy z tego też są szampony koloryzujące? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM

Farba do włosów wnika we włos. Szampon koloryzujący ma obtaczać włos i jest bez amoniaku.Wiele farb, emulsji jest już produkowana bez amoniaku jednak to nie to samo co szampon. Jest różnica w dotyku, miękkości i nie niszy włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MmM napisał:

Co to za farba i gdzie można kupić? Czy z tego też są szampony koloryzujące? 

To jest ich oficjalna stronka https://sklep.herbatint.pl/

Ale farby można kupić w różnych miejscach w internecie, również w sklepach zielarskich, (oczywiście w wybranych). Z tego co mi wiadomo nie ma szamponów koloryzujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM
2 minuty temu, *Małgośka* napisał:

Ale farby można kupić w różnych miejscach w internecie, również w sklepach zielarskich, (oczywiście w wybranych). Z tego co mi wiadomo nie ma szamponów koloryzujących.

Dziękuję 🙂 Szkoda, mój włos nie lubi farb. Próbowałaś szamponami koloryzującymi? Była różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MmM napisał:

Dziękuję 🙂 Szkoda, mój włos nie lubi farb. Próbowałaś szamponami koloryzującymi? Była różnica?

Nie ma za co 🙂 Powiem Ci, że po tej farbie włosy są bardzo ładne, nie śmierdzi, a przede wszystkim nie uczula (przynajmniej mnie, a mnie każda do tej pory stosowana farba czy szampon koloryzujący uczulały). Dużo tez robi dołączona do farby odżywka, którą również można kupić osobno.

Tak, jak byłam młodsza używałam szamponów i włosy były po nich gorsze niż po tej farbie, poza tym kolor szybko się wypłukiwał. No i mnie uczulały. Myślałam, że nigdy już nie będę mogła farbować włosów po moich doświadczeniach. Śmieję się, że moja skóra jest testerem dla dobrych składów 😉 Ale tak naprawdę może uczulić dosłownie wszystko, nawet coś co teoretycznie nie powinno.

Ta farba ma też plus w postaci gęstej żelowej konsystencji, przez którą jest całkiem wydajna. Kiedy przyniosłam ją po raz pierwszy moja fryzjerka była nią totalnie zaskoczona. Później sama zaczęła polecać ją innym, nawet tym, które mają słabe i wypadające włosy. I ponoć nie miała żadnej skargi, a wręcz przeciwnie. Jednak trzeba być uważnym przy doborze koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×