Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hermenegilda009

jak ja niecierpie oficerek !!!

Polecane posty

Gość Hermenegilda009

jak wy mozecie w tym chodzic?? przeciez dziewczyna wygląda w takich oficerkach, które tu przedstawiacie w róznych tematach, jak chłop małorolny - delikatnie powiedziawszy... Zero kobiecości, dziewczęcości... Nie jestem miłośniczka rózowego badziewia uprzedam odrazu. Ale mozna znaleźć duzo fajnych bucików, kozaczków, np. na małym obcasie lub bez jak kto woli... ale nie te chlopskie oficerki...bleee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusowy wdzięk
I co z tego?! , Nie rozumiem, czy kobiety badz dziewczyny maja chodzic w fasonach , które podobają sie Tobie? Nie bądz śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegilda009
nie tylko mi sie nie podobają... ale wielu osobom. poza tym moge wyrażac swoje zdanie gdziekolwiek, i kiedykolwiek mi sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusowy wdzięk
No dobrze i co z tego, ze Tobie i jeszcze innym osobom sie nie podobają? To chyba normalne, ze nie wszystko wszystkim musi sie podobać. Różnorodność świata i otaczających ludzi posiada niewątpliwy urok. Ostania rzeczą jaka mnie interesuje jak coś kupuję to to, ze pani X czy Y, moze to sie nie podobać. Ewentualnie co onni pomyślą. Nigdy nie dążyłam do tego aby podobac sie wszystkim i byc przez wszystkich lubiana. Po CO?, to byłoby raczej chore. To prawda, mozesz pisać co tylko Ci sie podoba i wyrażać swoje opinię. Tylko zastanów się trochę , czy to aby nie jest infantylne. Jaki jest Twój problem? Nie podoba Ci sie coś w modzie?, mnie sie duzo nie podoba , i co? Nie kupuję nie noszę, to wszystko. I nie przeżywam tego, jak dziecko w przedszkolu, co to" nienawidzi pomidorowej". Moze czas dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaktusowy wzięk
bravo :D!! Masz absolustną racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerkowa
Jeju- a ja tak kocham oficerki.. wedlug mnie sa super! Malo pretensjonalne, wygodne i porzadnie wykonane! Pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot w oficerkach
klasyczne , skórzane oficerki , miekki kaszmirowy golfik , eleganckie spodenki z wełny 3/4 dlugosci :)) to to co lubięęęęęęęę. klasycznie, wygodnie . Prostyota w parze z elegancją :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaBonApetit
ja tez nie znosze oficerek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to sa oficerki
?? dajcie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro oficerki
uwielbiam oficerki-pasują dla mnie do wszystkiego są wygodne, praktyczne i elegancke. Nie cierpię kowbojek czyli każdy może wybrać coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
autorka skapitulowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficerki przeciez to rodzaj
KOZAKÓW tylko ze na plaskim obcasie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarówno oficerki
jak i kowbojki są okropne, wrecz paskudne.Jak wogole takie buciory mozna na noge włozyc?!Lepiej juz noga wyglada w gumiakach niz w tych butach ktore wymieniłam.Fkatycznie, zero kobiecosci w tych butach..one nadaja sie na pole , do pracy w polu ale nie na ulice.Obrzydliwie noga wyglada szczegolnie w oficerkach,,a fuj, z dopłata nie wziełabym takich capów...okropnosc!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj autorko autorko...........
To i odezwała sie autorka, ciekawe, ze jej oficerki kojarzą się z chłopem i polem......, no coż. Kochana moje zapewniam Cię, ze nikt nie ma zamiaru dawac Ci czegokolwiek w prezencie, bo niby dlaczego. Nie chcesz, nie ma obowiązku noszenia tego typu butów. chciałabym jedynie zauważyć, czy raczej podkreslic, bo juz wczesniej zwrócono n a to uwagę, oficerki, to klasyczne kozaki na płaskim obcasie. Wykonane z dobrej skóry, bez zbędnych ozdób zawsze będą modne i eleganckie, to juz kanon. Z niewielkimi przeróbkami obowiązujący od szeregu lat . I żadna protestująca dzidzibudka tego nie zmieni, bo kto by sie kierował przy wyborze butów zdaniem kogos takiego. Zdaniem n a dodatek popartym takimi argumentami, no proszę cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj autorko autorko...........
A wiesz chociaz co to jest CAP,?, bo coś mi sie widzi, ze nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hih P
widać że autorka to nie ma za dużo gustu :P cóż nikogo nie obchodzi zdanie takiej prostaczki i buraczki jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te baby
własnie kupiłam sobie skórkowe kowbojki...cieplutkie wygodne...bede w nich biegac całą zimę:) i jestem zadowolona:)....bo wygodne cholernie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech te baby
oficerki też mi się podabają....ale zawsze mam klasyczne buty to teraz zaszalałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
autorka to pewnie bialo-rozowo-złoto-blekitna barbie,tipsiara,lala,blachara,dalej nie chce mi sie wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie oficerki bardzo
podobaja ale nie kupie bo wkurza mnie ze pol miasta w tym chodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegilda009
autorka odzywa sie dopiero teraz i jest to jej 3 post :) taki z tego wniosek, ze więcej ludzi nie lubi oficerek :) tym bardziej faceci na was patrzący :D a wiekszosc z was je nosi bo taka jest moda akurat, a nie ze względu na wygodę, bo jakos pare sezonów wstecz prawie nikt w nich nie śmigał...a przeciez sa taakie wygodne :D juz wolalabym wyjść w kapciach mojej babci niz w oficerkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę już oficerki niż szpilki
z czubami, w których chodzi pół Polski :p fuuuuuuuuuuujjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegilda009
czy wy zawsze musicie popadać w skrajności ?? tylko czuby albo oficerki.. nie widzicie środków? eh..te polskie społeczeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie środki
? kowboyki? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×