Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość world hold on

Powiem wam dlaczego faceci w Polsce są nieciekawi

Polecane posty

Gość ornelia polonia
Polak to woniejący, wulgarny wycirus ! 3xW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Charakter a ty dziecaku co ostatnio czytałaś?? moze Grochole albo Wisnieskiego??? buhahhahahaha i tu odrazu przyznam sie że czytanie ksiażek nie nukowych mnie nudzi, a z wydarzen obyczajowych wole fora w necie jak to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedzial, ze faceci w Polsce sa nieciekawi? Niektorzy sa bardzo fajni, ale ty autorze do nich sie nie zaliczasz, i wcale nie przez glupie wymowki, ktore sobie wymyslasz. Po prostu masz odpychajacy charakter, blee (a skoro tak inwestujesz w swoj wyglad to gratuluje, leca na Ciebie tylko tak samo puste panienki jak Ty :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet musi duuuuuzo pieniedzy wydac aby miec porzadna dziewczyne na wlasnosc. Takie jest zycie. Mezczyzna jest sexy jak ma kase a kobieta jest sexy jak jest ladna. Takie to proste i prawdziwe. Ach jak to dorze bylo bys po prostu ladna i o nic sie nie martwic. Facetow bylo pod nogami bez liku i wcale sie czlowiek nie przejmowal jakimis tam placeniem za cos. Mialam takiego jednego ( dotychczas go kocham ale platonicznie) ktoremu raz na tydzien brat dawal na kawiarnie i moje papierosy . Nigdy nie starczalo wiec musialam doplacac do tej randki.... No tak ale znalazlam sobie prawdziwego mezczyzne do ktorego nie musialam doplacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
..dziewczyne na własnośc.... śmieszne conajmniej.. jaka własność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evil juken ----> dzieciakiem to już daaawno nie jestem ale zawsze bawi mnie, jak jakiś buc twojego pokroju w trakcie dyskusji wobec braku logicznych argumentów zaczyna komuś zarzucać szczenięcy wiek albo inne bzdety (np. nieznajomość ortografii). Najlepiej mnie jeszcze zwymyślaj od glupich bab lub pojedź bardziej dosadnie. Swoją drogą z twórczości wymienionych przez ciebie autorów nie przeczytalam ani jednej pozycji, ponieważ wolę ambitniejsze lektury. Widzę jednak że tobie ta literatura nie jest obca. Gratuluję zatem, że wogóle potrafisz czytać, bo z rozumieniem to już gorzej. Jednak w twoim przypadku zgadza się prawdziwość przyslowia \"uderz w stól, nożyce się odezwą\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak mozna powiedziec ze faceci sa nieciekawi,kazdy jest inny,pewnie ty nie spotkalas tego ciekawego...ja juz spotkałam..i dobrze mi z tym,przynajmniej nie narzekam tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze topiku - masz złe doświadczenia z kobietami (a moze to jescze siksy były) dorosła i odpowiedzialan kobieta nie pozwoli płacic za siebie - podoobno jest RÓWNOUPRAWNIENIE??????? - tylko niektórych kobiet to nie dotyczy lubie jak facet jest kulturalny i wie jak sie zachowac - ale nie pozwalam facetowi płacic za mnie (o ile nie jest to mój mąż) pracujemy tak samo cięzko - pieniadze nie rosnal na drzewach jesli spotykasz na swojej drodze pasozyta - to likwidujesz go proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×