Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudyynka

WIE KTOS GDZIE MOGE W POZNANIU DOSTAC PODROBKE Louis Vuitton

Polecane posty

Gość nie mam pojęcia
ale może znasz w tym mieście jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyynka
znam:) w Poznaniu kolo Placu Ratajskiego jest bardzo dobry:) byla tam nawet Niania z "Niani Frani" z TVN:) heh :) a Ty jestes z Poznania? szukasz dobrego i drogiego czy dobrego a w normalnej cenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
klaudyynka: a byłaś na bema? tam wszytsko jest :D a jakie są ceny u tego fryzjera przy placu Cyryla Ratajskiego? ja chodzę do Kupca Poznańskiego i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyynka
nie:] tylko po to by miec ładna torebke a tania a nie za 250 czy 300zł :/ i ją ponosic troche i w szafie zostawic:/ a w Kupcu Poznanskim Moja kuzynka pracuje jako fryzjerka:) uważaj na nią bo ona za dużo włosów scina hehh ;) juz wiem gdzie moge kupic:) na giełdzie odzieżowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boooszszszeee
Nie ma czegos takiego jak "ladne podroby". Wszystkie podroby sa ohydne. Ale noś sobie te buble, noś. Tylko jak uslyszysz smiechy za plecami to wiedz, ze to nie z zachwytu. To po prostu ludzie sie nabijaja z twojego "Louis Vuittona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyynka
jakbys mi to w twarz powiedziala to bym Cie wysmiala na miejscu, Ty jestes z takich co myslą ze Oryginalne to najlepsze a wcale tak nie jest:) jestes taka ktora nie zalozy nic nie oryginalnego bo sie boi ze ludzie ją wysmieja ...jestes smieszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boooszszszeee
Tak to sobie tlumacz, ze podroby sa lepsze, zalosna dziewczynko :o Poza tym nigdzie nie napisalam, ze ubieram sie jedynie w markowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nei lepiej wydac te pieniadze na torebke tanszej firmy? no reserved? a nie hcodzic w podrobkach :/ tak sie mowi zeby miec ladna torebke.. Zeby sie lansowac..u mnie kazdy jak widzi taka panne z \"LV\" podrobka oczywiscie, co idzie imysli ze jest super cool treny i jazzy bo ma \"LV\" to od razu na twarzy pojawia sie usmieszek, z litościa oczywiście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyynka
znalazlam oryginalne na Giełdzie Odzieżowej za 120zł a podroby za 60:) ogolnie roznicy nie widac z daleka ale jak ktos sie przyjzy to widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
no, niestety na giełdzie oryginalnej nie kupisz a ceny LV podaje się pewnie w tysiącach a nie nawet setkach ;) ogólnie też jestem zdania, że lepiej kupić coś innego, nawet bez jakiejkolwiek firmy, a nie podróbkę ale jak Ci się podoba, to kup :D nie sądzę, żeby ktoś miał Cię wyśmiać z tego powodu ;) a w ogóle to kiedys czytałam, że bna francuskich lotniskach będą zabiarali podróbki znanych firm, jeżli ktoś nie będzie miał certyfikatu. LOL normalnie co? ;) ale nie sądzę, żeby do tego doszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie i gusta są różne - życzę powodzenia w szukaniu swojej wymarzonej torebki ;) . A teraz będzie trochę nie na temat ale muszę to powiedzieć: dziewczyny co widzicie w torbkach LV ? Dla mnie nawet oryginały są tragiczne :( nie widziałam nigdy torebki vuittona którą mogłabym nazwać znośną, wszystkie są jak dla mnie paskudne ;) Coś ze mną nie tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi certyfikatami (tez o tym slyszalam) to jest dobry pomysl bo obecnie wiele krajow zalewa plaga podrobek tak renomowanych firm jak wlasnie LV czy np armani. A podrabianie czy kupowanie podrobek to przestepstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________Hmmmmmmmmmmmmmm
Oryginale za 120 zl - blagam nie rozsmieszjacie mnie, bo mi sie zmarszki mimiczne pojawia. Najtansza LV (malutka rozmiarowo) kosztuje ok.300$ i nawet odrobine,nie przypomina zamieszczonych p/w zdjec (jakosciowo). bershka - LV ma ladna kolekcje EPI :-) Reszta jest faktycznie malo ciekawa. No ale jak ktos chce robic za slup reklamowy, a wlasciwie ANTY-reklamowy w przypadku podroby to niech sobie robi... bambinek - to nie plotka, tylko fakt - francuski urzad celny ma prawo zarzadac certfikatu autentycznosci . LV ostatnio skarzy eBay o 38 ml Euro, za to,ze na portalu sprzedawana jest masa podrob a ebay nie probuje z tym skutecznie walczyc. Wszystkim damom z falszywi LV, Chanelami raczej doradzalabym kupienie torebki np.Batyckiego przed wycieczka do Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinkapoznan
uuuuuuuuuu...........ja kupilam sobie ostatnio fajna podrubeczke LV ale jak tu czytam , to chyba juz jej nie wezme ze soba ,..buu jak maja sie smiac ze mnie to leliej nie:( szkoda tylko wydanych 100zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaras
Mam do sprzedania torbe LV speedy 30 ;]]] gdyby ktos byl zainteresowany ---> junglesista@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×