Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amba fatima było i ni ma

super niania

Polecane posty

Gość bo rodzice uważają że
im więcej dziecku się daje i na wiecej pozwala tym bardziej sie je kocha . Dziecko powinno być zawsze szczęśliwe i usmiechnięte, bo jesli tak nie jest to znaczy ,że dzieje sie mu wielka krzywda i rodzic dostaje wtedy mega wyrzutów sumienia. Uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieonora Drapciak
tez tak uwazam ze to super niania. to najmadrzejszy program w tv , ktora ogladam 24 h na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest ta metoda
Ach nie zapomne tego tekstu ... "Mama weż te dziewczyny, bo je rozpierdXXę !!!" albo jak siostra nogą walnęła brata w centralnie w twarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka30
ja zaczęłam oglądać ten program bo miałam nadzieję, że zobaczę jakieś ciekawe metody jak sobie radzić z niesłuchającym dzieckiem, itd. To czego się dowiedziałam to.....ja chyba mam bardzo bardzo grzeczne dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka30
Ale doceńcie też tych rodziców. Popełnili mnóstwo błędów, ale dotarło do nich, że tak nie można. Poświęcili swoją prywatność, żeby naprawić błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee1
odądałam Nianie i wierzyć mi się nie chciało że dziecko tak się zachowuje, mój 4-latek jak się wkurzy to trzaska drzwiami od swojego pokoju i wydawało mi się że to jest karygodne zachowanie a tu... Ja swojemu synkowi nie pozwalam na to trzaskanie i też mam w kąciku karny kocyk i WIERZCIE skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga azazello
ale dzieci sie takie nie rodzą ! (no poza nielicznymi wyjątkami adhdowców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombabombabomba
tylko wpierdzielać takim i patrzeć czy żyją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttt11
A mnie korci, zeby dać takiej małej plujce zwykłego klapsa. Wiem, wiem, nie wolno bić dzieci... Ale czy dzieciom wolno bić rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×