Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek1122

Jak powiedziec ze rani??

Polecane posty

Gość pytanko dnia
a jeszcz jedno, na samym koncu odezwal sie i chcial abym przyjechala do niego na seks, serio tak nie powiedzial ale wyczulam bo po co dzwoni facet po miesiacu ciszy i zaprasza do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowi np ze cos mu wypadlo i musi jechac gdzies z mama,albo ze z tata do lekarza(o to pretensji nie mam!)do cioci,babci..kuzyna..albo ze musi sie uczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
cos ty, mam jakies resztki honoru zgadzam sie, dziwne tr wymowki tak nagle musi jechac , po raz ktorys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
a wczesniej tez tak sie uczyl pilnie? i co on tak nagle do babci musi jechac??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja widzicie..musi.. No wczesniej taki pilny nie byl,ale teraz matura za pasem wiecwypadaloby sie uczyc...i mowie tez o sobie.. nie myslcie sobie ze malolata pisze o powaznym zwiazku..ja naprawde powaznie traktuje to co miedzy nami bylo i co jest..jeszcze mam nadzieje,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
ale widzicie sie jak czesto? jak czesto on bywa u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on u mnie?jak mi sie zepsuje komputer,czyli raz na trzy miesiace gdzies,albo jak robimy zdjecia u mnie w studio..jak wracamy wieczorem to zawze mnie odwozi do domu ale nigdy nie wchodzi do srodka,tylko wraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
czemu tak rzadko bywa u ciebie? hmmm to ty do niego jezdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
a umawial sie z toba np ze zadzwoni i tego nie robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
coraz bardziej mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
Tomek, nie badz taki pewien....zawsze jest ta granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Tomek,nie zawsze znim bede jesli on tak dalej bdzie robil,bo tego nie zniose-to proste..zdarzylo sie kilka razy ze nie zadzwonil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 3 miesiace ja sie spotykalam z moim mezem , ale nas dzielilo 1000 km. wiesz , cos mi sie wydaje ze on nie traktuje powaznie waszego zwiazku. cos mi sie w nim nie podoba. a ty Tomek nie badz taki pewny , ze kazda kobieta pozwala aby ja partner lekcewazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
nie wiem ale probuje pozbierac fakty juz mi tu nie pasuje i widze cechy wspolne twego z moim bylym a czy zdarzylo sie tak ze sie umowiliscie a on nie przyjechal i nie zadzwonil nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
co 3 miesiace moj bywal u mnie jak byl juz poczatek konca wczesniej rowerem potrafil przyjechac i wrocic-40 km mojej siostry maz tez byl od niej setki kilometrow przez wile miesiecy (praca) ale widywali sie co 2-3miesiace-teraz udane, szczesliwe malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata pojechal rok temu do anglii i wiecie co?Moja mama odzyla..zrozumialam ze ona go nie kocha,zreszta babcia to potwierdzila,nie chce popelnic nigdy jej bledu..wiem jak moj zwiazek dziwnie wyglada w waszych oczach po tym co napisalam,tylko ze to jest tylko jedna strona.Sa przeciez tez taki chwile o ktorych nie chcialabym nigdy zapomniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
kasiek-oczywiscie nikt nie chce cie dolowac ale uwierz starszej od siebie kobicie(26 lat po burzliwym zwiazku), ze jest jakis problem u was i albo rozmowa a jak to nie pomzoe odejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
ale najpierw rozmowa a potem pisz tutaj o ile masz ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
mi ktos pomogl, to teraz ja tez chce komus pomoc trzeba przejsc przez swoje aby patrzec trzezwo na innych sytuacje badz dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko dnia
Tomek chcialm do niego napisac ale sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmara__
i co, kasiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×