Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malruda

Chora,Anntybiotyki a cykl miesiączkowy...

Polecane posty

Gość Malruda

Witam serdecznie. Mam taki problem, ze okolo 3 dni po owulacji (ból jajnika) zaczęłam brać antybiotyki związane z zapaleniem oskrzeli. Brałam je przez 5 dni, pozostałe leki brałam jeszcze przez tydzień. Moj ból piersi tak jak zawsze przed okresem powinien być, to tym razem spóźnił się 2 -3 dni, a ponad to nie trwał 4-5 dni, ale 7 dni. I to tak dziwnie bo bardzo stopniowo (przez pierwsze 2,5 dnia) boally mnie coraz mocniej, szczyt bolu przpadl na polowe z 7 dni, a nastepnie pozostale dni powoli bol ustepowal. Wyskoczly mi syfy na twarzy tak jak zawsze przed okresem, ale okresu nie mam. Spóźnia mi się już 3 dzień i nie wiem co robić. Ponad to, dzisiaj w dodatku zaczął mnie boleć drugi jajnik (nie ten co wcześniej podczas owulacji, ale drugi), ale ten ból był dziwny, bo taki że raz bolał a raz nie i tak przez cały dzień. oprócz tego nagle pojawił mi się śluz taki jak podczas owulacji. Co jest z moim cyklem? Seks z chłopakiem uprawiałem, ale raczej wykluczam ciążę, bo to był stosunek przerywany 7 dni po owulacji i 7 dni przed ta "niby owulacja co jest teraz". Ponad to stosunek trwał krótko dlatego nie mozna go w sumie nazwać seksem, to była tylko głupia zabawa, zreszta chłopak dochodził na zewnątrz dopiero po około 10 sekundach po wyjęciu. Łącznie był w środku może przez parenaście sekund, dlatego wątpie żeby to mogła być ciąża. W takim razie co jest? Troche sie tym martwie... Czekam na odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×