Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marakuja

JAKIŚ DOBRY ZESPÓŁ Z ŁÓDZKIEGO-MUZYKA NA ŻYWO, POMÓŻCIE!!!!!

Polecane posty

POSZUKUJE ZESPOŁU NA WESELE, NAJLEPIEJ MUZYKA NA ŻYWO + INSTRUMENTY (PERKUSJA, GITARA, BAS I WOKAL), JAKAŚ FAJNA MUZA BEZ TYPOWO WIEJSKICH PRZYŚPIEWEK:) PISZCIE NA MAILA, LUB ZOSTAWIJCIE NAMIARY, PLS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MUNIAAA
na zywo piszesz? widze ze masz male pojecie. zespolo weselenych na zywo nie ma chyba ze za 6 tysiecy zł ! a te zespoly ktore oglaszaja sie ze sa na zywo i za 2-3 tysiace sklad 5 osobowy to nie wierz prawda maja w wszystkie instrumenty ktore graja :) i dla klienta to wazne ale takie zespoly udaja ze graja ! mp3 odpalaja i brzmi jak na zywo :) jakies wiejskie kawalki polo to zagraja takie jaja robia ze szkoda pisac 95 % zespolo jest z automatu!maja gotowe podklady. tylko spiew dospiewuja czasami tez jada z plejbeku! i to normalne takze taka prawda! nikt nie bedzie robil sobie roboty aby za 3-4 tysiace grac wszystko na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerados
Jeśli masz kłopot ze znalezieniam zespołu na wesle to proszę o kontakt tel 606450920 lub e-mail polecam zespół blue heaven pozdrawiam dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam namiary na zesół na żywo. południowa część łódzkiego. Odezwij się, jak Ci pasuje. Zespół 5 osobowy, tylko na żywca, nic z playbacku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety juz nieaktualne, gdybym wczesniej tu zajrzala, ale dlugo nie bylo odp wiec musialam zdac sie na siebie, znalazlam, tylko nie z Lodzi, co nie styanowi duzego problemu, aler za to trzeba troche doplacic:( no ale teraz nie moge sie juz wycofac, dziekuje i tak za odp, pozdrawioam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueheaven to cieniasy
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MUNIAAA
Oj widze ze sie znasz .... lepiej zamilcz bo pierdoly opowiadasz zespol na zywo za 6 tys.. reszta playback .. to chyba ty tak robisz albo tyle bierzesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drummer
Munnio!!! Jak nie masz pojęcia, to nie pisz takich farmazonów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, ja wiem zespół jest bardzo ważny bo to on prowadzi gości, bo dzięki niemu goście się bawią i integrują, ale pamiętaj, że ważna też jest sala. Jka coś to w Łodzi jest taka fajna Venge, sama miałam tam swoje wesele. Cudna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×