Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

arenita, nie gniewaj się. Musiałem się troche podrażnić z Tobą:P Wiesz, to co mi wtedy pisałaś, ze 3 dni temu, nie było zbyt miłe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to miales spadac ;) mam byc wredna nie ma sprawy ;) ja tez sie potrafie draznic wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra :) ale daj mi ost.odpowiedz co ci napisalam ze sie obrazilam tak w skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe @ll (tak czasem na czatach sie pisze :P ) A ja 40 lat na karku tez jeszcze nie mam i tez jest mi to obojetne... Wlasciwie wszystko :P I tak umre :D Padnieta jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zawsze na 1.11 (poza ostatni razem) jest tak zimno 😭 Jakby ktos chcial pochuchac na moj zlodowacialy nos to jestem chetna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj calamity ja nawet nie zmarzlam bo ubralam sie grubasno nawet rekawice mialam chlopaki sie na mnie obrazily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazily sie na co...? za co? Nie lubie obrazalskich :P A rano tak piknie slonce swiecilo, ze nie wzielam ani welnianych skarpetek, ani czapeczki, ani szaliczka, ani rekawiczek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto zrozumie facetow :) co ci plynie? bo mi w tej chwili zaczyna likierek czekoladowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI sie czasem zdaje, ze rozumiem - bo sama malo kobieca jestem :P NP: nie cierpie zakupow :O To tylko miedzy innymi ;) Plynie mi śryż - takie cos w wodzie jak zaczyna zamarzac... I ja to w zylach moich czuje :O Przydalby sie likierek :) ale nie mam na horyzoncie nic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zakupow nikt normalny nie lubi a likierek ok tylko jak go wyjmowalam to zepsulam zamek w barku i lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz barek non stop otwarty...?? ;) To trzeba oproznic, zeby alkohole za bardzo nie wietrzaly! :D Zepsulas, bo sie za bardzo dobieralas... nie moglas sie doczekac tego likierku, co? ;) Aaa, bo mi mowia, ze normalna kobieta to powinna uwielbiac zakupy i w ogole kupowanie :P Ale z drugiej strony - to ja nie pamietam kiedy bylam normalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiele znam kobiet ktore uwielbiaja zakupy jak trzeba kupic to sie kupuje zwlaszcza ze dzis w sklepach nic nie ma a jak jest to wszedzie to szmo w rozmiarze 36 a likierek goscie przyszli i chcialam poczestowac :) ale im dalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja znam takie wlasnie... ;) Zakupy mecza mnie juz nawet jak pomysle o nich :P Nie lapie... Chcialas poczestowac gosci ale dalas? Prosze o przeliterowanie :D Ja bym takiego likierka na gosci nie marnowala... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo go otworzylam moglo mi sie cos zlamac i bym wogole nie otworzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa Boryna!!! Znaczy sie zepsulo sie po otwarciu :D No to po biedy! Kiedys mi sie portfel zepsul (zamek) a w srodku bylo 1,30zl 😭 Dlugo sie meczylam, az w koncu potrzeba wyciagniecia tej znaczacej sumy pieniedzy zwyciezyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie chce ze mna rozmawiac a wczoraj bylo tak milo :( ide na mame na obcasach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny filmik troche zbyt holywoodzki jak na moj gust ale przyjemnie sie ogladalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrunia
faceci są jak dzieci heh ale trudno też chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) o co chodzi z ta cicha woda?????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale charakteryzacja robi swoje!! I operator filmowy! Przeciez Arni to wyglada jak kawal chlopa w kazdym filmie, a przeciez on malutki jest ;) Znaczy w sensie, ze nie az taki wysoki na jakiego wyglada :D Myslalam, ze w szerz to tez tak mu optycznie cos pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mowie, ze maly!!! Ale nie taki wielki na jakiego wyglada w filmach :) No ostatnio to go w Terminatorze III widzialam. Wygladal niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni to nie wiem czy duzy ale stallone nie wysoki jest i to w filmach widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja slepa jestem :D Bo na filach to oni mi sie jak wielkoludy jawia :D No chyba, ze mam mylne wyobrazenie o wielkosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×