Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

hej ja osobiscie sylwka nie cierpie arni moze byc przynajmniej jego filmy da sie obejrzec ale jak jest jakis film z norrisem to nawet nie wlaczam tv ale brusik choc tez juz stary ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie moge sylwka niby jest ok filmy takie zle tez nie sa ale jak widze te jego gre aktorska to mi sie cos robi gra prawie tak dobrze jak grazynka z klanu za to b.lubie ogladac ironsa to jest super aktor widzieliscie KROLESTWO NIEBIESKIE moje kol poszly dla orlando a ja mialam ironsa podobal sie wam ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz grazynki zony rysia taksowkarza??????????????? calamity musisz to nadrobic klan chyba po telexpresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kursowalo po siedzi... Taki chlopiec (chory na z. Downa) nawalony w wannie wciaz \"so sie stalo szynku\" ;) Ja nie tylko Klanu nie ogladam. Ja zadnego polskiego nowego serialu nie ogladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zwlaszcza polskich nie ogladam ale gotowe na wszystko bym obejrzala albo sex w NY szkoda ze nie puszczaja nowych serii czekam tez na III serie zagubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli o tych od sterydow ;( ;( :( :( :( zmien temat please!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnice sa podniecajace ;) A ja musze czesciej sprawdzac poczte, bo ostatnio wykazuje sie wyjatkowo opoznionym zaplonem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i co nic sie nie wyjasnilo? :( no chlopaki prosze zdradzic o co wam chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek965
arenita nie czytaj ani stańczyka ani tomka, niczego sie od nich nie dowiesz,ciagle wdruja i gawedza o niczym na kazdym topiku sa.moze to jedna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek965
ale i tak są fajni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu to malo istotne ale mam ich zdjecia ;) wiem to o niczym nie swiadczy chociaz ty ich pewnie dluzej znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie to trudne bylo? ;) nie mogles wczesniej glupiej babie ;) wyjasnic o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowie;) ale w naszym wieku to chyba kazdy byl przynajmniej raz zakochany szczesliwie lub mniej szczesliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×