Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

sorki już od tych nerwów mam mętlik w głowie w 4 tygodniu miał pęcherzyk 5,5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
moje dziecko w 13 tygoniu mialo 58.5 mm niewiem czy nie za malutkie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to naprawde nie jest pocieszające jak się czyta że się mutanta urodzi albo że się go wcale nie urodzi tylko dlatego że nie postawiłam przecinka żadna przyszła mama by tak nie chciała usłyszeć ale widze że tu można się zdołować a nie pocieszyć czy dowiedzieć czegoś interesującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nowa nie twoja dzidzia nie jest mała w 13 tygodniu średnio powinna mieć 60mm ale to nie jest reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
paula21 spokojnie bo widze ze jestes zdenerwowana a nerwy szkoda urodzie a teraz dodatkowo dziecku..pomysl o nim ..nikt sie z ciebie juz nie bedzie nabijał ,kademu sie zdarza robić bledy.Widze ze humorki zmienne tak jak u mnie ,jak mnie ktos wkurzy to tez na niego do radu z mordka:] szczeglonie na faceta...dobrze ze nie dasz sobie w kasze dmuchac ale zwolnij tepo..:)pozdrawiam ciebie i twojego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTesciowa
Oj nie zalamuj sie. ale skad moglam wiedziec jak nie dalas przecinka a chyba bedziesz musiala sie do tego przyzwyczaic ze tutaj mozna sie tylko zdolowac niz zostac pocieszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
jestem szczupla osoba a brzuch plaski jak mialam a to juz koncowka 14 tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
i ten ucisk na dole brzucha..zawsze coś szkdoa ze moj narzeczony nie jest gienkologiem:Dbym sie nie martwila i wszystko wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie za malutkie jeśli by tak było to gin by ci powiedział że twoja ciąża jest młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem szczupła (tak mi się wydaje) przed ciążą ważyłam 55 kg przy wzroście 165 a teraz niewiele więcej 1kg mnie przybyło no ale brzuszek troszke się zaokrąglił bo nie dopinam spodni i ostatnio mój strój kąpielowy też okazał się kusy. a co do częstego sikania to mnie to nie dotyczy ale moja szwagierka jak była w ciąży to ok 4 razy w nocy się budziła i szła do wc przez dzień też to sama więc to jest norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej koleżance też raczej szczupłej brzuch się pokazał dopierow 5 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaTesciowa
Ja wstaje 2-3 razy w nocy sikac niestety :O a co dopiero bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
ja waze 50kg na 172cm...chudzina totalna piersi mi lekko urosly tak jakby pelniejsze sie robia..z czego sie ciesze:) no w rzeczy narazie wszystkie wchodze bezproblemowo procz majtekz koronki ciasne sie zrobily uwieraja mnie na biodrach chyba sie poszerzam ...fajnei tak jest sobie z wami kobietki czasem pogadac pozwierzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez musz e wstawać średniio 3 razy w nocy ale zdarzają się i takie kiedy prześpię całą noc ale za to wczas rano się budzę i pedze do kibelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie troszke wczoraj czytałam dziewczyny które mają na czerwiec czyli są do przodu od nas o miesiąc i one już nad łóżeczkiem się zastanawiają a i ciuszki mają kupione czy aoby nas też to już wnet miało dotyczyć?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waże 55 kg przed ciążą 48 a piersi mi tak urosły że już się nie mieszczę w miseczkę d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
paula21 ja juz mam wanienke..,wozek dostalam, ciuszki kupuje moja tesciowa...zamowilam teraz termometr na allegro no no zaczynam gromadzic..a onoc to przesad ze nie powinno sie za szybko wierzycie w to?wlasnie kiedy macie zamiark upować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam poczekać z upnem wyprawki do 8-9 miesiąca choć pewnie się wcześniej na coś skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
Ania...jestem ciekawa czy mi urosna chociaz do duzego B mialam 75A teraz chyba male B ,tez ciekawe do jakiego momentu rosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
paula21 termina na 13 lipca ..pierwsza ciaza mam 20 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jest wszystko ogólno dostępne więc zakupami zajmę się w 9 miesiącu jak z nudów nie będe mogła wysiedzieć w domu to powolutku będe człapać po sklepach wraz z mężem a na razie to sobie musze zmienić garderobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
a ja mieszkanie musze kupic i moj wyremontowac przed urodzeniem bo narazie kazdo znas mieszka u rodzicow ,pomimo to widujemy sie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie natura nie obdarzyła i też miełam 75 A a teraz troszkę się powiększyły tak że nie mieszczą się do starych staników a myśle że powiększać się będą do 6 miesiąca no i najbardziej w 9 miesiącu jak mleczko będzie miało się pojawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
a co byscie bardziej chcialy chlopczyka czy dziewczynke..wiem ze najwazniejsze to zdrowe i cale ..ale na pewno kazda z was mysli o plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze miałam spory biust ale teraz to jest masakra śmieje się że kiedyś miałam rozmiar C czyli Cudowne a teraz mam rozmiar D czyli Dramatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
Ania heheehe dobre a A?? to jakie- moze atrakcyjne...heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jest obojętne kiedyś marzyliśmy z mężem o dziewczynce bo od 2 lat mamy już imię wymyślone (Amelka) ale teraz nam jest naprawdę obojętne czy Amelka czy Jaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×