Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ...........

LUMPEKSY _ GDYNIA

Polecane posty

Gość taka jedna ...........

Dziewczyny, znacie jakieś fajne lumpeksy w Gdyni? Ogólnie jest ich sporo, ale jakoś w żadnym mi znanym nic nigdy nie mogę wyszperać. Pewnie te najlepsze się mi pochowały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny jest na ul. Starowiejskiej. Jak idziesz tą ulica \"do góry\", czyli w stronę kolejki, to prawie na samym końcu po prawej stronie :) Obok Lucasa czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ...........
Zanotowałam dzięki, jeszcze jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuła szpiegula
podobno gdzieś w chyloni jest jakiś dobry lumpeksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W centrum Gdyni na Śląskiej 40 jest w miarę ok lumpik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam serdecznie!!!! Sklep znajduje się w Gdyni przy ulicy Śląskiej 40, otwarty w godzinach 10-18 od Pn do Pt , w sobotę od 10-14. W ofercie sklepu znajdziecie wszelkiego rodzaju odzież używaną, obuwie, biżuterie, torebki i inne dodatki, jak również używane zabawki. Jako jeden z niewielu sklepów tego typu oferuje także duży wybór odzieży tematycznej i sportowej takiej jak np. stroje karnawałowe czy pianki pływackie. Towar jest dokładany w każdy poniedziałek, w sobotę przeceniany -50% W ofercie są również gadżety z Anglii, nowe i używane takie jak: szkło, porcelana, drobne AGD, ramki na zdjęcia, figurki, rożnego rodzaju starocie, obrazki i wiele innych, nigdy nie wiadomo co sie trafi. Towar ten dokładany jest w każdą sobotę, w piątek przeceniany -30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×