Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Dora*

SZUKAM DOBREGO ORTODONTY W LUBLINIE LUB RZESZOWIE

Polecane posty

Mieszkam w małym miasteczku. jest tu jakiś ortodonta, ale nie wiem czy dobry i skutecznie leczy. Chcę sobie założyć stały aparat. Może znacie jakieś dobre centra stomatologii itp. Lublin i Rzeszów to najbliżej mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolusss
jest doskonały ortodonta w Lublinie , Przyjmuje na Czechowie. Klinika /prywatna/ nazywa się OrtoProfil i mieści się przy ul. Żywnego 10. Pan doktor nazywa się Krzysztof Kołodziejczyk. Nie znam telefonu, ale można zadzwonić do informacji. Do kliniki dzwonić codziennie po 13-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Rzeszów
Ja poszedlem do doktora Piotra w Rzeszowie. Przyjmuje na ul. Osmeckiego 16. Telefon do gabinetu to 664 935 108. W bardzo przystepny sposób miałem omówione całe leczenie ortodontyczne. Teraz mam już założony aparat stały górny i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ceny u Pana doktora Zygańskiego? Wizyty i koszt aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gabinet duodental odradzam ponieważ nie zależy im na jakości usług, na necie mają zablokowane oceny z jakości to o czymś świadczy! Popełniają błędy medyczne karalne wg prawa , ale są tacy ustawieni, że mają swoich prawników i niczego spartolić się nie boją liczy się czas jak najmniejszy poświęcony na leczenie zęba u pacjenta , a czy go zepsują to jest nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×