Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Kamyk22, ja miałam 3 takie aparaty :) Dwa z nich się przypadkowo popsuły (naprawde przypadkowo), no a drugi (góra i dół), leżą w szafce w moim różowym pudełeczku, ponieważ nie mialam silnej woli go nosić, a jak ja miałam (od czasu do czasu) gdzieś tam mnie obcierał, poza tym jestem już za stara na aparacik ruchomy, ponieważ on jest tylko na mleczne zęby, które ja juz dawno straciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, nie zgadzam się :) Nikt tu nie rządzi - tylko jestem specjalistą ds. tabelki, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Specjalista ds tabelki :D Świetnie to ujęłaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA \"POKAŻMY SIĘ\" *Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> rafalst@autograf.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni -->hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl Becia280 --> becia280@buzaiczek.pl igna**aparatka --> igna_aparatka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igna**aparatka, a więc spodziewaj się zaraz maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy wieczór. to dodaję mój mail: malutkamalaja@o2.pl Wyślę Wam zdjęcie, tylko znajdę chwilkę czasu. Byłam dziś w pracy 10 godzin, a miałam 5 lekcji:). Opuchlizna jeszcze jest, ale mniejsza. Za to kolegom z pracy podobam się taka niesymetryczna. Dziwnie się przez ten policzek usmiecham i mam takśmiesznie uniesione kąciki ust (w serduszko;) ) no i to Im się tak podoba. Ale kokietka ze mnie:) Ale trzeba sobie pokomplementować, a co;). Nie mam jeszcze aparatu, ale wprawiam się w uważaniu na to co się je, przez ostatnie dni wyglada to śmiesznie, dziś drożdżówkę po kawałeczku doslownie wsuwałam sobie do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
ja bardzo załuje ze bylam taka uparta i nie nosilam aparaciku mój brat malezal do tych systematycznych i teraz ma super zabki - a wystraczylo sie troche pomeczyc w dzicinstwie buziaki igna wysyłam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaga23 - znowu wrócił mi mail, nie wiem co jest przyczyną. Może spróbuj załozyć sobie konto na wirtualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA \"POKAŻMY SIĘ\" ************************************************** *Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> rafalst@autograf.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni --> hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl Becia280 --> becia280@buzaiczek.pl igna**aparatka --> igna_aparatka@o2.pl MalutkaMałaJa --> malutkamalaja@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Wreszcie moje zabki przestaly bolec ale i tak mam wielkie problemy z jedzeniem i jem tylko zupki chinskie,niestety moje gumki juz sa przez to troszke zabarwione ale generalnie jest ok.Zauwazylam tez ze moje usta troszke sie zmienily tzn.gorna warga sie troszke zmniejszyla i dziwnie wygladam :/co do moich problemow z jedzonkiem to sie ciesze bo nie jestem grubaskiem ale mam tylko 153 cm wzrostu a waze 50 kg.Najgorsze dla mnie jest ze obicalam sobie nie tknac zadnych slodyczy przez ten okres i to bedzie TRUDNE a moze i niewykonalne dla takiego lakomczucha jak ja:)troszke oszukuje i jem serki o smaku czekoladowym;) ps.przylaczam sie do was i wysle kilka zdjatek jutro:gojusik@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczę w Szkole Przysposabiającej do Pracy (to odpowiednik Szkoły Zawodowej dla uczniów w niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym). Mam 5 chłopaków (od 17 do 19 lat) i dwie dziewczynki 18 i 19 lat. Nie powiedziałybyście, że są upośledzeni, dopiero w dłuższej rozmowie. Uczę funkcjonowania osobistego i społecznego (to jest język polski, matematyka, biologia, geografia, elementy historii, właściwie wszystko, i do tego jeszcze to co mówi nazwa, czyli funkcjonowanie: okolica, urzędy, rodzina i t. d.), zajęć kształtujących kreatywność (tu są zajęcia plastyczne, techniczne, muzyczne) i zajęć praktycznych. Jak widać, lubię o tym mówić;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora i Cala doszły zdjęcia . Dora wyobrażałam sobie Ciebie zupełnie inaczej heeh ciemne włosy ciemne oczy . WYśle wam zdjęcie jak tylko będe miała , ponieważ mam na drugim komputrze i musze przełożyć na ten to mi troche zajmie, ale postaram sie jak najszybciej . Wyśle wam mnie w całej okazałości i moich ząbków( za niedługo ślicznych :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy mam zielone, włosy, kiedyś blond, teraz naturalne pewnie mam ciemne przez te farbowanie. Zdjęcia od 1-3 sa z przed 2 lat, te 4 jest z września... Mam ciemniejszy blond a teraz mam kilkucentymetrowe odrosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
Igna 🌼pewnie dojdzie jutro - wysłałąm z onetu - a jego szybkosć jest powalajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, lubię to co robię. A te wszystkie przedmioty to w elementarnym stopniu oczywiście. Poza tym niesamowicie dużo nauczyłam się sama (np. piec i gotować właśnie z moimi uczniami). Moi uczniowie zadają mi takie pytania, że niektórych rzeczy szukam w internecie. Często przygotowuję się do lekcji z internetem. Cala dostałam Twoje zdjęcie. wysłałam właśnie moje. Skomplementowałam Cię, super wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dołaczam sie :) ewka_szafranka@wp.pl :) czekam na was:) a przesle cos po nowy roku jak napstrykam fotek:) w czwartekjade do domku i nie bede miec neta przez wiele dni!wiec wiele sie tu pozmienia pewno przez ten czas! :) dora ja juz prezenty porobilam i zostalam z 20 zl w potfelu:/ a jeszcze trzeba przeyc do konca tyg i do domku wrocic:):):) milego wieczorku!ja wlasnie wyszorowalam moje cudenko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA \"POKAŻMY SIĘ\" ************************************************ *Dora* --> dora.kafeteria@wp.pl Cala --> cala14@wp.pl kamyk22 --> rafalst@autograf.pl chester --> krakson@vp.pl ileneczka --> bilka_14@tlen.pl Romek --> rroommeekk@onet.eu hiruni --> hiruni@o2.pl agaga23 --> hospod_m@eu.pl SUNSHINE23 --> aurora102@wp.pl Emma23 --> ewciaos4@wp.pl malutka22 --> jagodka69@buziaczek.pl Becia280 --> becia280@buzaiczek.pl igna**aparatka --> igna_aparatka@o2.pl MalutkaMałaJa --> malutkamalaja@o2.pl Gosiaa24 --> gojusik@interia.pl Kewcia --> ewka_szafranka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję wysylać fotki, ale cos nawala, nie pobieraz załączników, jutro spróbujkę jeszcze raz. Teraz bardzo muli, bo mam z siostrą połączone sieciowo kompy i ściągaja się Mp3, tak więc nie ma szans. Próbuje wysłać do igna**aparatka, jedno zdj. chyba doszło. A pozostałe 3? daj znać, jak nie to wyślę Ci jutro :) Do reszty dziewczyn też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do hiruni:) ja mam tylko jedna ofnieta dwojke tak daleko az za dolne zabki druga jest cofnieta ale nie za zabki dolne tylko raczej rowno z nimi aparat nosze krotko ale moge juz powiedziec ze jak dwojeczka zaczela sie delikatnie przesuwac do przodu to nawet ciezko zacisnac zeby bo to zwyczajnie boli jak one sie o siebie ocieraja ale buzie mozna zamknac spokojnie i tego nie widac ze one sa teraz na tym samym poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, tylko pogratulować. Sztuką jest robić w życiu to co się naprawdę lubi:) Dziękuję ślicznie za komplement 👄 Ty też jesteś ładniutka! A ta burza loków! Zawsze chciałam mieć loki! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szefowej Dory:) w tabelce prosze naniesc zmiany bo ja bede miala dwa luki ( teraz mam juz jeden ale za 3 miesiace mam termin zalozenia drugiego) a nosic bede 2 lata co do akcji chudzików:) to ja jestem malutka bo mam tylko 166 cm wzrostu i 60 kg wagi ale sie niczym nie martwie wszystkie proporcje zachowane:) dzis kolejny dzien z aparatem i musze sie przyznac ze dzis po powrocie do domu pierwszy raz zjadlam obiad i sie najadlam (bo kilka ostatnich dni bylo raczej slabych ) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich aparatek ja zdjec nie dostalam chociaz swoje wyslalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zauważyłam my wszystkie tu ładne jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×