Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość kamyk22
Dobranoc.............. :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, Cala, tak juz mam, ze jak kupie paste wybielajaca, to 3 dni i mocno jasniejsze zeby. A jak przeskocze zw zyklej pasty na taka o niskiej scieralnosc i (np Elmex) - 3 dni i mam zolte zeby... Ale juz nie bede drazyc tematu. Jak ktos ma rady na biale zeby w aparacie to chetnie poslucham. Z herbaty nie zrezygnuje, ale pije teraz slaba z cytryna. Ech, lece do pracy, pozno juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keybess
Ja tez zakladam aparat. Narazie na gorna szczeke tylko, bo kesz...:/ Ale jak troche uzbieram to od razu i na dol zakladam! Ajjj 2 lata w apatacie, ale za to potem do konca zycia powalajacy usmiech:) eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keybess
A a slyszal moze ktos o aparacie kosmetycznym? Podobno nosi sie go tylko z 5 miesiecy i jest dla osob, ktore maja male wady, tylko chca zeby zeby byly bardziej proste. Ktos moze sie spotkal z takim sprzetem???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociulinda, czytalas co masz robic z zoltymi zebami??? mam to samo co Ty, generalnie mam biale zeby a jak zmienie paste na jakas tania i nie za dobra, albo teraz z aparatem-wystarcza dwa czy trzy dni by sie robily zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze spróbuj myc pasta Clinomyn, ja nie moge za czesto bo jest dla mnie za mocna, ale ona podobno czysci osad z kawy czy cherbaty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe już wszystkie zdjęcia aparatów widziałam z linków u Dory;] ależ jestem niezdecydowana ale nie bede nudzić jest 2 dzień po założenia gumek separacyjnych (?) nie wiem jak to się pisze;] i boluściają mnie ząbki a jak mówiłam pojutrze impra a raczej obiad i kolacja mam nadzieje że przestanie boleć!! a tak o kosmetycznym słyszałam i czytałam, ja niestety będe mieć metalowy;/ a jutro nie ide do szkółki jupiiiiiii dyrcio ogłosił że całe gimnazjum ma wolny dzień tzn jest wyjście do kina i nie ma lekcji:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dzisiaj aparat ruchomy, zakłada się go na dolne zęby, a górne się na nim opierają. mam go nosić 24h/dobę i wyjmować tylko do mycia zębów. seplenię i jeść nie umiem :> seplenienie powinno minąć po tygodniu. dzisiaj mam niemiecki, a w weekend zajęcia na uczelni, więc chyba go jednak wyjmę, żeby nie robić z siebie idiotki, bo muszę porozmawiać z jednym wykładowcą :D a do następnych zajęć może mi się poprawi. za miesiąc kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej stanowczy sprzeciw przeciwko aparatowi stałemu ;) a czy mała wada, to nie wiem, raczej inna niż tu wszyscy mają... problemy z blokowaniem się stawu i przesunięcie dolnej szczęki w lewo, zgryz krzyżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JEST FOTO Z APARATAMI KTÓRE WYBRAŁAM, CZASEM NIE MIAŁAM FOTO WIĘC DAWAŁAM SAM NAPIS ALBO RYSUNEK. PROSZE NIECH KAŻDA NAPISZE 3 LICZBY (APARATY SĄ PONUMEROWANE) W KTÓRYCH 14 LATKA MOGŁABY FAJNIE WYGLĄDAĆ. prosze pomóżcie, 3 cyferki które najfajniej by wyglądały na 14latce! http://img303.imageshack.us/img303/7117/apapartdq1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie wchodzą to przynajmnje wejdźcie na www.skiciak.blog.onet.pl tam w notce jest to foto i jak wcześniej prosze o wybranie trzech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nr 1 i 3 to ten sam aparat czyli metalowy (są tylko inne kolory gumek), a nr 2 to aparat kosmetyczny (porcelanowy). Ja mam na górze porcelanę, a na dole metal. Wg mnie jest super. Do tego zakładam kolorowe gumki - wszystkie kolorki na stronie są fajne, ale ja najbardziej lubię błękitne i różowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerogi
A czy do aparatu kosmetycznego można założyć kolorowe gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati bo mi właśnie o sam kolor gumek chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak o kolor gumek to ja polecam błękitne i różowe :) A do aparatu kosmetycznego oczywiście można mieć kolorowe gumki. Najmniej widoczne są bezbarwne ale po 3 tygodniach są zabarwione na żółto niestety (kawa, herbata itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie. Już ograniczyłam się chyba do 4 kolorów i z nich musze wybrać różowy błękitny light zieleń seledyn chyba coś z tego może pomieszam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski mnie troszke nie bardzo podobają sie odcienie zieleni , seledyny, ewentualnie moze byc mocna, soczysta zieleń. lubie: różowe, czerwone, niebieskie, błękitne .. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vela a masz foto albo sam kolorek tego seledynu co ci się podoba? plizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie mieszaj, bo będzie to wyglądało mało elegancko. może wybierz kolor gumek pod kolor ciuchów, jakie najczęściej nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee mało elegancko? nie przesadzajmy, ona jest w gimnazjum!! moze sobie nawet kazda inna zalozyc i tez bedzie ok:) ja jestem za pastelami- błękit, róż. podobno super wygladaja pomaranczowe. czerwone i granat sa wg mnie za mocne, zlewaja sie z aparatem, sa za ciemne, przezroczyste to tak jakby miec wiecej metalu... ehh z tymi gumkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mnie sie wlasnie seledyn nie podoba ;) cos ci pokażę ale po 18, ok? teraz zmykam, paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorx vela pominęłam \"nie\" jestem śpiąca no no z tymi gumkami to koniec świata to jak już jesteście to może któryś kolor gumek wam się spodoba z www.skiciak.blog.onet.pl mojego bloga w notce jest bo to nie moge tego dać nie wiem czemu ewentualnie moge spróbować; http://republika.pl/blog_rp_853393/2472282/tr/apapart.jpg ale pewnie nie wejdzie no zobaczymy;] właśnie myślę albo jasny róż+błękit, jasny róż+taki zielony spring albo light ewentualnie lekko turkusowaty, błękit+ zieleń lub taki turkusowaty i napiszice 3 numerki aparatów jakie się wam podobają z www.skiciak.blog.onet.pl albo jak wejdzie ot link powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×