Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość fdfdgdgd
dolaczam...ja bede miala mieszanke...na poczatek normalny aparat a portem invisalign:) juz sie nie moge doczekac.....4,500 funtow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdgdgd
fdfdgdgd to ja Xashax007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi_86 bardzo Ci dziękuję za podanie strony, bo nie sposób przewertować całości topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniferka Ja jak błam na wakacjach to tez zaniedbywałm zeby bo nie miałam gdzie myc i tez myłam jedynie rano i po powrocie chyba ze nie było anwet gdzie umyc to zdazyło mi sie i raz dziennie :( ale miałm juz takie ble w ustach wrrrr okropieństwo. Wiec jak widzisz nie tylko ty tak miałaś wiec sie nie martw, gorzej jak bysmy tak ciągle robiły ;) A i nie moge sie doczekać twoich czerwonych gumeczek, a pokazesz fotke jak wygaladaja razem z twoja buzia- możesz założyć czarne okulary albo w poincie sobie nakleić jakiś czarny prostokącik na oczy he he !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatko z _______ wielkie dzięki na razie jest wszystko oki, jestem bardzo zadoqwolona z kosmetycznego ale bardzo tez mi sie podobaję te kolorki w buziach metaklowych pozdrawiam WAS WSZYSTKIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczynki mam pytanie. co prawda jestem w trakcie leczenia , ale zapewne aparat bede miała w najblizszym czasie. ale nurtuje mnie 1 pytanie. jak stoi sprawa nooo z całowaniem:D qrcze to głupie ale ciekawi mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miksa Z całowaniem nie ma problemu, nom moze troszke na poczatku, ale tylko dlatego bo ma sie obolałe zabki a takie przypadkowe udezenie aparatem o zabki chłopaka nie jest przyjemne hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okk ale czuje jakies zazenowanie jak sobie pomysle,,,;/ mam wrazenie ze facet nie bedzie chciał bo bedzie sie brzydził , ze bedzie musial jezykiem dotykac czekos metalowego, o fuj no ja bym miala lekkie opory gdyby moj wybranek miał aparat z 2 natomiast strony myłabym ciekawa doznan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom mój sie nie brzydzi chyba heh :) a jak to z innymi nie mam pojecia, ich strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam to 2 zdjęcie na bardziej wyraźniejsze. bardziej na nim widać moją wadę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Misiek sie nie brzydzi wcale i nawet mnie chetniej caluje:)al musze wam sie znowu wyzalic nie musiacie odpisywac:Pboli mnie jak cholera...rano jest ok bo przez noc nic nie mowie a jak caly dzien gadam i sie usmiecham czy smieje(nie chowam wcale aparatu,chetnie go pokazuje:))to wieczorem jest masakra:(chcialam tylko tyle powiedziec i nie musiscie zwracac na to uwagi:Paha no i caly czas smarkam bo chyba jestem chora:(kurde jak juz wszystko z;le to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje Kochanie mowi ze uwielbia oj aparat :D zawsze mi powtarza ze lubi mnie calowac po nim i w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ileż do czytania :) Tairaa, marta - super gumeczki. Reniferka - mam nadzieję, że wrzucisz szybko czerwone, bo pasowałyby mi do dodatków i mam w planach. Zauważyłam wczoraj, że mi ząb zawadza i szura dolny o górny. Patrzę, a tu mi się dolna piątka rusza, aż się wystraszyłam, że mi wypadnie jak tak dalej pójdzie. Wiadomo, że to niemożliwe, ale to taki mój koszmarek - często mi się kiedyś śniło że mi zęby wypadają. Okazuje się że ząb po prostu przesuwa się w kierunku siódemki. Szóstkę wyrwałam x lat temu - że niby się zęby rozejdą, i tak mi szpara została do dzisiaj. Na szczęście robi się mniejsza a już niedługo dół ułoży mi się w elegancki łuk. A już za 3 dni minie pół roku od założenia... Jak ten czas szybko leci... Pamiętam jakby to było wczoraj. A jeszcze niedawno nawet nie myślałam że mogłabym założyć aparat, że moją wadę można wyleczyć, i że nie jestem za stara na takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubdziub - dziękuję bardzo;) już mi się trochę znudziły hehe:D a wizyta dopiero za 1,5 miesiąca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, szkoda, że nie można sobie gumek zmieniać. Codziennie inny kolor, jaki akurat pasuje. Ale może kiedyś na to wpadną, chyba, że pójdzie w stronę tych niewidocznych i odbiorą ludziom całą zabawę. Gdzieś na stronie orto jakiejś widziałam, że oferują specjalne kolorowe aparaty dla dzieci. Wychodziłoby, że zameczki są kolorowe, fajnie to musi wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziub dziub Teraz jak masz oba łuki płacisz wicej za wizyty kontrolne niż wtedy jak miałaś jeden?? nom i ile wtedy i teraz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamaja - jestem w tej dobrej sytuacji, że moja orto to jednocześnie mama mojego chłopaka :) Nie chciałam do niej chodzić bo się wstydziłam strasznie, że będzie oglądać moje krzywulce, ale do niej mnie skierowała dentystka i gorąco poleciłam, więc uznałam, że skoro jest taka dobra to się przełamię. Ale nie wiem ile biorą za wizyty kontrolne normalnie. A z ciekawostek mogę wam powiedzieć, że kiedy mój chłopak miał zakładany aparat, a było to już kilka lat temu, był pierwszą osobą w gabinecie z zamkami porcelanowymi - wówczas najnowszy hit. I kilka razy musiał je mieć wymieniane bo się ścierały normalnie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziub dziub a to tak :) Ja bym odrazu poszła heh,e bo wiedziała bym ze przynajmniej zostane bardzo dobrze potraktowana, ale niestety nie mam w rodzinie swojej ani chłopka ortodaty ehh szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) no ja sie wreszcie jutro zobacze z chłoapkiem. ciekawa jestem jak będzie z tym naszym całowaniem;) a ja też się troskze powyżalam...bolą mnie ząbki zajebiście. bolą i już ale już się przyzwyczaiłąm że bolą:( budzą mnie codziennie o 6 lub 7 a czasem i w nocy... a co do reszty, to w pierwsze dni miałam bardzo język poobcierany od tych pierścieni na szóstkach a wczoraj miałam od gadania cały dzien i usmiechania się obtartą i poranioną troszkę górną wargę a czasem mam tak smiesznie że jak się uśmiechnę bardzo to potem mam problem z opuszczeniem tej górnej wargi jakby się zaczepiała na zamkach hehe:P ale już się przyzwyczajam coraz bardziej do tego wszystkiego jednak no czuć ból i już:( tez sobie pojęczałam trochę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dawno mnie nie było. Jestem w szoku że tak mało kosztują zamki i łuki, wychodzi że jeden łuk kosztuje 4 zł a ja za zmianę muszę płacić 50 lub 100. Chyba bycie ortodontą to niezły biznes bo nie wierzę żeby klej był aż tak drogi że wychodzi kosmiczna cena aparatu. A jakby aparaty były tańsze to więcej ludzi by sobie je zakładało i miało ładne zęby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubdziub - masz chyba takie same gumki jak ja te niebiesciutkie;) to aktualne fotki? ja też sie już nie mogę zmiany koloru wytrzymać ktoś tu wspominał ze można kupić i samemu zmienić, ale ja bym się bała ze coś puści, ze spsuje coś jak sama się bede w to bawić. wytrzymam do 15pazdziernika z tym jednym kolorkiem...moze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dawno mnie nie było. Jestem w szoku że tak mało kosztują zamki i łuki, wychodzi że jeden łuk kosztuje 4 zł a ja za zmianę muszę płacić 50 lub 100. Chyba bycie ortodontą to niezły biznes bo nie wierzę żeby klej był aż tak drogi że wychodzi kosmiczna cena aparatu. A jakby aparaty były tańsze to więcej ludzi by sobie je zakładało i miało ładne zęby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta - fotki aktualne, ale gumki są takie raczej turkusowe, chociaż z daleka to jeden pies. Niebieskich nie było, ale te mi się też podobają. A górna warga normalne że się zahacza o aparat - a dokładniej o te haczyki. Przestanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że mi się ząbki troszeczke poprzesuwały już, niedużo ale chyba jednak już odrobinę zmienają ułożenie:D a może mi się tylko wydaje;) troszke mnie przeraża perspektywa noszenia paratu przez 2lata ale pewnie przestanę go niedługo zauważać i stanie się zupełnie częścią mnie hehe a co do cen naszego leczenia to ja myślę ze wynika to ztego że no ile taki ortodonta ma srednio pacjentów - nie wiem ale chyba nie jakoś bardzo dużo a że to rzadki zawód to ortodonci się cenią no i jeszcze muszą zarobić na utrzymanie gabinetu i na swoje utrzymanie więc jak się weźmi to wszytsko pod uwagę to - fakt że zarabiają nie mało i jasne że ja tez wolałabym zeby zarabiali na nas mniej - ale te ceny wydają się jednak rozsądne chociaż jednak myślę że prostowanie ząbków jest jeszcze troszkę luksusem i nie jest baaaardzo powszechne, myślę że można to popularnością porównac do drobnych operacji plastycznych, niektórzy się im poddaja ale nie każdy moze sobie na to pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noizia
A Ja jestem po kolejnej wizycie ;( Boli Mnie wszystko co mam w buzi :( mialam doklejony zamek na 2 ;D a do tego sliczne zółte gumeczki ... ;) Hmmm ... mam dwa druty w jednym luku na 4i 5 do 7 :| nie wiem po co to .. sama nie wiem co się juz znajduje w mojej buzi .. starciłam rachune :P Boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×