Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

dobra już Wam więcej nic dzisiaj nie napiszę, bo idę z kompa, bo za pół godzinki wychodzę, do jutra hah :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia na dyskotece...🌼 wlasnie jestem po zabiegu pielegnacji jamy ustnej. wlasnie przed chcwila umylam zeby pasta wybielajaca zeby, przeplukalam je plynem do plukania jamy ustnej i wlasnie sobie czyszcze przestrzenie miedzyzebowe nicia dentystyczna... ale mam bielutkie zeby!!!bardzo sie ciessze. a wy jakimi pastami myjecie zeby???ja colgate whitening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zależy najczęściej to używam pasty mojej mum do wybielania zębów :D a nieraz też colgate whitening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super...wiesz jak tak teraz patrze w lustro to naprawde ladnie mi sie wybielily tylko musze doszorowac dwie gorne trojki bo odznaczaja sie jeszcze w tle z reszta zabkow...;) moze kiedys wstawie moje foto z zabkami...cio wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia14102---> ja mam o5.o9 :D:D Dydusia---> śliczne te gumeczki masz. :) Dzieki za fotki... kurde moze tez sie na takie zdecyduje... :D eh tyle tych kolorków ze nie wiadomo co wybrać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D wróciłem:P i nawet wcześnie wstałem LOL jak na mnie:d było fajnie, a dzisiaj to już w ogóle nie czuje że mam te separatory, nic już nie boli, nawet przy gryzieniu, chyba ząbki się rozeszły tak sobie teraz mysle ze za 24h bede siedziec na fotelu i bede miec zakladany aparat:P brrr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak rozeszły się :P Znieczulenie niezłe było :D:D:D:D:D:D:D heheheh :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rzeczywiscie sie ruszyly bo jak domkne to mi gora do domu jakos tak dziwnie przychodzi, nie tak jak zawsze:D tak jak by nie pasowala do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ludzie, dopiero co wstalam, nie wiem co siie dzieje, ale mi sie tak spac chcialo...hehe ;D A, snilo mi sie ze poszlam do szkoly i mialam aparat wewnetrzny wyjmowany (dziwne prawda)...ale to byl tylko sen.buziaki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam taki mały problemik ,a więc: nie mam jeszcze ani jednej ósemki i mam zamiar założyć aparat .no i jakby te ósemki wyrosły mi po zdjęciu aparatu to mogą wykrzywić mi zęby i zgryz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie będzie ci ortodonta kazał usunąć ósemki zanim wyrosną (mi ósemki powykrzywiały zęby), ale przez to że mi wyrosły przed założeniem aparatu nie musiałam ich usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się dziś rurka z jednej strony odkleiła :/ najgorsze jest to, że moja orto jest 2 razy w miesiącu u mojej dentystki,a wizytę mam dopiero 29 sierpnia :( niby te rurki są fajne,ale jak mają mi się tak odklejać...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niebawem będe miała zakładany aparat samoligaturujący.Zdecydowałam się na niego bo nie sprawia tyle bólu co aparat zwykły ,ma mniejsze zamki,nie ma pierścieni i nie trzeba separatować zębów.NO, ale nie można bawić się kolorami.We wtorek usuwam zęba, a w środe zakładam aparacik.;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja mam jutro założenie tego aparatu a już się stresuję i denerwuję jak nie wiem... ale nie tym że się boję samego zakładania, tylko tego jak to będzie w tym aparacie:P;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej mam pytanko czy może być aparat bez pierścieni ? Czy to jakaś prowizorka ??????????? ODp. będę wieczorkiem .... bo lecę na mecz ... DZX z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Filip** Nie łam się. Dobrze bedzie w aparacie. Nie ma innej opcji :) Usmiechaj się duzo aby wszyscy widzieli, że go juz masz.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chyba sobie kupie apaszke jakaś i zawiążę na usta:D tylko nie wiem czy są męskie chyba sie nikomu nie pokaże w nim;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim:) Od 2-ch dni mam Hass i powiem Wam, że wcale nie jest tak źle. Tylko za dużo śliny gromadzę:D i prawie wogóle nie seplenię. Z czyszczeniem też nie jest najgorzej, wystarczy często przepłukiwać. Jedyne co mi spędza sen z powiek to fakt, że mam takie haczyki przy górnych trójkach (wychodzą z hassa) i przy zamkach od aparatu na dolnych trójkach. Na nie zakładam gumeczki, które mają trzymać cały czas zgryz, żeby był zamknięty. Mogę je ściągać tylko do jedzenia, W sumie te gumki są o wiele baardziej uciążliwe niż sam Hass:) Wy też tak macie?:) No i mam mieć 25 przekręceń:D Pozdrawiam all:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi mija czwarty dzionek z aparatem iii jest okej :D Powoli sie przezwyczajam :D Aż sie dziwie :D Dopiero dziś zaczynają mi funkcjonować przednie zęby :D :D Filip spokooojnie :) Ja też myślałam że bede sie zakrywać, a tu nawet uśmiecham sie wiecej niż jak musiałam pokazywać te krzywusy :D Serio serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanie - jak wygląda to cudo zakładane zaraz po zdjęciu Hyraxa, w celu utrzymania jego efektów? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale mam stresa przed jutrem:D już właśnie moje ząbki przeżyły sesję, bo w końcu musiałem uwiecznić stan przed:D mam w planach robić zdjęcia zębów co tydzień, to będę fajnie widział jak się prostują haaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja też myślałam ze bedzie masakra, a jednak nie jest tak źle... Lepiej bedzie jak bedziesz robił foty co miesiąc, wtedy bedzie widać lepsze efekty ;) No ale jak już tam uważasz :D Taa sesja musi być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×