Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość anioleq3
Filip a ta mocna pasta wybielająca to jaka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colgate ta extra mietowa whitening:D tylko ze u mnie ona przy zcestym i intensywnym uzywaniu powoduje podraznienia i dlatego uzywam jej naprzemian z ziolowa, a jakis tydzien temu musialem w ogole przestac jej uzywac bo moje usta az spuchly;p ale teraz znow zaczalem naprzemian z izolowa i jest dobrze:d a zeby sa jakie byly przed aparatem:) Justka:D ale szybko masz ta wizyte:D ja mam dopiero 26 września:P a chciałbym już bo mi sie niebieskie gumki znudziły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
Chyba każda dobra,wybielająca tak działa.ja miałam colgate,blendamed,aquafresh i myjąc szczotką elektryczną nabawiłam się niezłej opuchlizny.dobra rada:po myciu zębów wybielającą pastą, usta przepłukać zielonym elmexem-świetnie koi. >>a ja jutro do orto i -jak dobrze pójdzie - w pon. aparat;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one są żrące:) ale jak bym ich nie używał to nie wiem jak by moje uzębienie się prezentowało za dwa latka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
Monis87 straszna ta cisza..:(:( Czarne Oczka chyba na dobre nam znikła:( chociaz Zadrutowana jesszcze czasem do nas wpada! Tak tak dzisiaj równiuteńki miesiąc:P:P u mnie bardzo dobrze:P sa dni ze wogole nie czuje aparatu nie pamietam go i nic kompletnie nie boli;P a są dni takie jak np dzisiaj ze cos tam sie rusza i przesuwa aktualnie to troszke bolą ząbki ale naprawde delikatnie wcale nieporównywalnie do poczatkowego bolu:P a u Ciebie Kochana:*?? i reszty czwóreczki??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
heh,filip,prawda??coś za coś,nie ma tak miękko:);p ale zdecydowanie polecam elmexa na większe podrażnienia,szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie umycia zębów bez niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
Niusia00, Ty chyba gdzieś na jarotach się leczysz..nie wiesz,czy u Twojej orto jest możliwość płatności na raty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde szkoda że tak długo muszę czekać na następną wizytę:P w sumie to myślałem czy sobie sam nie zmienic ligaturek bo te troche wyblakły:P ale nie wiem czy coś się nie stanie i poczekam lepiej do następnej wizyty i się zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro mam rano wizytę kontrolną, zastanawiam się właśnie nad kolorem gumeczek, wezmę czerwone i nie wiem jaki drugi kolorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
a ja mam wizyte w poniedziałek i chce wziąść gumki różowe... ale mam wątpliwości.. Filip-> ja się właśnie zastanawiałam nad granatowymi, ale jak mówisz, że blakną.... ja mam blękitne i tylko delikatnie wyblakly... niusia00-> u mnie tak samo jak u ciebie :) raz lepiej raz gorzej, ale ogólnie jest ok. Pokochałam już mój aparacik i poki co nie chce się z nim rozstawać...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
voldteks -> ja ostatnie wakacje to miałam rok temu ( urlop-tydzień)...pod tym względem tęsknie za szkołą (ale tylko pod tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
Moniś87, tak to jest, my musimy ciężko pracować, a spryciarze się "wakacjują" ;p taki life, wszytkich to czeka,nie cieszyć się tak:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
voldtekt -> oj racja, racja...ale praca ma też i swoje zalety :) (ja dzięki pracy dostałam kredycik na aparat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
voldtekt--> tak na jarotach ale wiekszosc ortodontow w olsztynie jest wlasnie na jarotach tam to normalnie takie skupisko ich:P jedziesz i gdzie sie nie obrocisz to napisz "ortodonta" albo "stomatolog" :P a co do płacenia na raty to u mojej orto jest taka mozliwosc jak najbardziej a z tego co mi sie wydaje to pewnie u wiekszosci chcociaz to zalezy czy ortodoncie zalezy na kasie czy na pacjencie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaa00
ja mam aparat bezligaturowy wiec z gumeczkami nie szaleje ani troszke:D:D ale jesli moge sie wlaczyc do burzliwej dyskusji o kolorach ligaturek to moje zdanie jest takie: zmieniajcie sobie kolorki co miesiac na inne, jak najbardziej jaskrawe i rzucajace sie w oczy i miejcie w dupie opinie publiczna to wasz aparacik i wasz usmiech jesli wam i najblizszym sie podoba to jest super! zreszta kiedy szalec z kolorami jak nie wlasnie wtedy kiedy sie ma aparat! minie ten rok czy troche wiecej zdejmiecie go a potem bedziecie zalowac ze gumki byly tylko przezroczyste czy siwe a drugiej szansy nie bedzie;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
niusiaa00-> popieram Twoją wypowiedź o ligaturkach :) ja na początku wzięłam tylko na dół kolorowe i to błękitne więc w ogóle prawie nie widać..a teraz sobie zaszaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa1102
Moja pani ortodontka powiedziała, że nie wolno stosować past wybielających podczas noszenia aparatu. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
ja też gdyby nie kredycik,mogłabym pomarzyć;)niestety;/ nie ma lepszego wynalazku od znieczulenia!! właśnie wróciłam z wizyty-plombowanie zęba,piaskowanie i separatory,a we wtorek aparat.na górze od 3 do 3ki szafirowe zameczki,a reszta metal.na dół też walnę sobie fioletowe gumeczki-nie po to pracuję,żeby niczego pozytywnego od życia nie mieć!!ligatury rządzą!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpisaliscie sié na temat tych wspania£ych ligaturek, a u mnie buuu niee ma ligatur:(. Mam tylko szare druty;(, juz mam dosc szarosci ja chce kororka:) ...jeszcze tak d£ugo muszé czekac na wizyté:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
oj,doczekasz się roxien,ja też dopiero za pótorej miesiąca będę miała,bo wtedy zakładam dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, bo innego wyjscia nie ma. Ale trzeba przyznac jakos tak milej na sercu sié robi, kiedy cz£owiek sié usmiecha i pokazuje kolorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czerwono-pomarańczowe gumeczki, od mamy usłyszałam że są w kolorze bursztynków:P Tak czy siak nadal kolorowo:) ale przyznaje, że tęsknię za żółto-zielonymi gumeczkami, ale i do tych pewnie z dnia na dzień się przyzwyczaję. I jestem zadowolona że od razu poszłam w kolorowe gumeczki a nie jakieś szare, macie racje dziewczyny jak szaleć to szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
słuchajcie,separatory Wam nie wypadały?bo jak jem,to ruszają się i mam wrażenie,że chcą mi uciec;p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voldtekt
Nibinwing,wrzucisz fotę nowego koloru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś87
roxien-> a czemu nie masz kolorowych ligaturek, sama tak zdecydowałaś czy orto się nie pytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś87--->jak za£ozy£am aparat mia£am bezbarwne, zeby moc sie przyzwyczaic. Po nastépnej wizycie zafundowa£am sobie czerwone:). Pozniej ze wzglédu na to, ze wyjecha£am za granice na 2m-ce, orto nie zak£ada£a mi ligaturek, a to dlatego zeby zéby mi sié nie rozesz£y. Nie posiadam wiéc ligaturek na zameczkach od 2 sierpnia, mam tylko cienkie druciki oplàtane o zameczki. I czekam do pazdziernika na zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×