Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

a teraz aj jestem z Cali nie ma :( no tak...mijamy sie ,ale na pewno niedługo se pogadamy:) .dobrze że to nie jest takie forum typu \'gówniarskich\" lubiałam sie zasiedziec na takim czcie, ale kurde ..jaka to była strata cennego czasu :/ własnie dostałam dzisiaj drugą częsc fotek z sylwestra.... jeju uświadomiłam sobie ze ja połowe imprezy przespałam!!!!! tak sie zaprałam ze dramat. ze zdjęc sie dowiaduje co ja wyprawiałam :P pozdrowionka i miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zakładam niebiesko-różowe? :D jeszcze czekam na venle i jej propozycje którą miała mi dać:) tylko musze mieć plan awaryjny jakby nie było fajnych kolorków bo ostatnio jak patrzyłam to wiekszość była \"oczojebnych\" mam nadzieje że będa lajtowe też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kerogi, do aparatu kosmetycznego można założyć kolorowe gumki, ale pytanie jaki to ma sens?! W końcu aparat kosmetyczny zakładasz po to aby był jak najmniej widoczny, a zakładając do niego kolorowe gumki przekreślasz sens jego zakładania, a co za tym idzie wyrzucasz w błoto kasę, którą zapłaciłaś za kosmetyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom Cala ma racje jak już bierzesz kosmetyczny to nie bierz gumek, ja bym nie brała, no ale jak będe miała metalowy to wezmę gumki:) Czekam na ciebie Venla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W woli wyjaśnienia... W aparatach porcelanowych też są zakładane gumki, tak jak w metalowych, ale mają one kolor perłowy, biały, przezroczysty itd... W każdym razie jak najmniej widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli 3 to porcelanowe? a 5 metalowe? a ja nie chce mieć takich kolosów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przy zakładaniu mam powiedzieć \"tylko te mini chce?\" hehe a wy jakie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, ja tylko chcialam pokazac przyklad aparatu z seledynowymi gumkami po ktorym przestaly mi sie one podobac, ale wiesz tak sobie mysle ze to poprostu do tamtej dziewczyny nie pasowały seledynowe, ale nie musi tak z kazdym, wiec zakladajmy kolory ktore nam sie podobają, które lubimy, które pasują do naszych oczu lub nawet stylu ubierania się. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! Nie zapomnialam o Was, jeno nie mam czasu na ortodonte teraz. Umysl zajmuje mi inna sprawa.. Do tematu aparatu wroce jak ustale KONKRETNIE date slubu (jak wiadomo te dwie rzeczy se soba kolidują;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ubieram się troszke rockowo. Spodnie czarne albo dżinsy, bluzy, lub sweter rozpisany, bluzki z nadrukami lub różowe, trampki, pieszczocha, mam duże niebieskie oczy, włosy brązowe grzywka , z tyłu krótkie postawione po bokach długie baki, w uszach po parę kolczyków i mój kolor zębów naturalny nie jest zbyt biały, ale podobno to nawet dobrze bo są trwalsze, karnacje mam dość normalną opaloną... ubieram się na czerno, różówo, niebiesko czerwono, i takie tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
venla to daj ten brzydki przykład:) moja historia zyczę udanego ślubu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zycz jeszcze bo jaka narazie to nic konkretnie nie wiadomo!;) walcze aby byl na jesieni tego roku, ale chyba nie uda mi sie tego przeforsowac i stanie na czerwcu 2008 ;( no szkoda bo aparat chcialam zaraz po slubie zalozyc, nie obawialabym sie ograniczenia czasowego. W kazdym razie dam Wam znac, co z aparatem i slubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi pijaczku :)nawet nie wiesz jak zazdorszcze Ci.. ja jutro mam tego kolosa także wiecie, trzymać kciuki u rąk i u nóg (choć wątpie czy to coś pomoże....). tak mi cięzko idzie ta nauka ze masakra... walsnie patrze do lustra i stwierdziłam ze mam b.wąski usmiech i chciałabym mieć taki piekny szerooooooooooooki :) da sie to zrobić tez aparatem zeby mi powiekszyła uśmiech.? poza tym mnie wkur.... tzn.denerwuje:) to że jak sie szeroko smieje to widać m nie tylko zeby ale i dziąsła, kurde....a niektórym tak fajnie, tylko ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, ja mam taki szeroki uśmiech, że jak się śmieje odsłaniaja mi sie pierścienie na szóstkach :D I chciałabym, żeby przy usmiechu było mi widać troszkę bardziej dziąsła ;) Ależ my mamy wymagania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo po prostu musze sie nauczyc inaczej smiać :) heheh tak zeby nie widać mi było dziąseł az tak bardzo ... ale to chyba bez sensu..też wymysliłam..nauczyc sie smiać :P sztuczne to by było bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatka, Sunshine - dzieki za wypowiedzi. Coz, faktycznie, musze sie przyjrzec kolorom jedzenia :) Ale ciezko zrezygnowac z np. buraczkow jak sie jest za granica i cudem dostalo sie 3 sloiki :D Ale zaraz po nich lece myc zeby. Mimo to,kiepski mam punkt wyjscia, bo: - unikac \'farbujacego\' jedzenia - mocna herbate zstapic slabsza, najlepiej z cytryna (kwas nie oslabi kleju od zameczkow? w takim stezeniu chyba nie) - nadal nei wiem, co z pastami - bo wybielajace i czyszczace osad to jeden pies - maja wysoka scieralnosc. A moze to nie tylko o scieralnosc chodzi , ale rowniez o sklad chemiczny? Moze Romek bylby w stanie powiedziec, czy mozna JAKIEKOLWIEK pasty wybielajace dozwolone przy noeszeniu aparatu i jesli tak, to czym sie wyrozniaja? I co zrobic,zeby byly biale - nie mamna mysli hollywodzkiego usmiechu, ale niech NIE BEDA zolte. Sa moze plyny do plukania wybielajace, ktore nie uszkodza kleju? Chyba odkrylam nisze na rynku - polowa znajomych zadrutowana, a na rynku prawie nie ma akcesoriow i kosmetykow (tzn pasty, plyny i ew.inne cuda)dla tej grupy osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może czy w Biedronce można płacić kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znów jaa
a to w biedronce można sobie założyć aparat??? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×