Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

a nie widizałam u nikogo druckow zamiast gumek;D teraz na chwilę spadam bo przyszła znajoma z dzieckiem 7 letnim i musze się zająć papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Cala...Ty wiedziałaś i mi nie powiedziałaś :) heheh ski, nie chodzi mi że zakrecona w złym znaczeniu.... raczej w dobrym;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, wiesz tak juz sobie myslałam, że aparat na górnym łuku nie będzie wywoływał zbyt dużego bólu, gdyż za dużo nie ma do przesuwania, a pozatym jestem w miarę obyta z tym bólem nosząc kiedys ruchomy. Jednak na dolnym mogą mnie mocno boleć trójeczki, bo tylko one są skrzywione. Konkretniej mówiąc trzeba będzie je obrócić o jakieś 45 stopni:O Zreszta zobaczymy jak to będzie już w lutym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nudzisz to po malu możesz zaglądać na moje aukcje;) Po ciężkim dniu pozowania i fotografowania zaczynam seans wystawiania aukcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista czapeczka z daszkiem (szkoda ze nie pozowałaś :) ale ja mam taki mały łeb że bym pewnie utoneła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie za malutkie te twoje ubranka:-), trzymajcie sie miłego piatkowego wieczoru:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, mi też sie cholernie podoba:) Nie omieszkałam jej sobie kupić:) Tylko różową nitkę zastąpiłam błękitną ;) Mały łeb mówisz :D:D:D Ale na pewno z dużą zawartością;) (cukier) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe skoro mały łeb to wyłącznie z małą zawartością :P pozwole sobie zażartować , bo to przecież nie prawda :) tak z innej beczki...uzywala ktoras z was moze oliwki do masażu?? takiej specjalnej do masazu?????? jesli wiece może...czy taka oliwka moze uczulić jesli bedzie sie ją stosowało codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka a co za sprężynkę masz??? zęby mnie bolą strasznie już a co to będzie za kilka godzin och......... Cala ja tez nosiłam ruchomy jako dziecko najpierw, a potem jak mialam 15 lat do 19 roku życia czyli całkiem długo i myślalam tak jak ty że już jestem przyzwyczjona ale sie myliłam to nie to samo ale faktycznie mniej panikuje jak boli za to koleżanki które nosza stały jako pierwszy owszem bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Cala ;) ja jestem zarówno osobą masowaną jak i masażystą....ale co ja tu z takimi pytaniami wyjeżdzam ..... ;) dobra, nie ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, ehhh... tylko pozazdrościć... Ja dawno nie byłam masowana, mimo tego że ostatnio byłam osobą masującą. A masowałam Wielką Stopę i to w dosłownym tego słowa znaczeniu:) Ehh... a ostatnio tak mnie bolą pośladki... (autentycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23 , no to zniszczyłaś moje urojone nadzieje na to, że nie będzie mnie boleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielką stope hehehe spoko :) a umyta była przynajmniej ta stopa? :P ja po basenie sie masuje oliwką a na basenik chodze b.czesto i od tego czasu jak mam tą oliwke( teraz mam nową..) to tak mnie swędzi ciało ze dramat!!! nie zasne dopoki sie nie wydrapie cała..... kurde a może jakiś swierzb mam :) hehehe chyba sie do lekarza wybiore. ale nie bójcie sie dziewczynki, przez internet was nie zaraże :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma to takie cos na druciku jakby sprezynka, mam tylko kawałek tego, miedzy trójką a jedynka:-), dwójka jeszcze nie jest doczepiona bo za bardzo odstaje i trojka jej przeszkadza:-), no nie wiem czy cos zrozumiałaś:-) a jej działanie prawdopodobnie jest takie ze 3 ma szybciej zajać miejsce po wyrwanej 4:-):-), czy jakos tak, ja osobiscie nie lubie tej sprezynki i nastepnym razem poprosze zeby juz jej nie było:-):-), wole dłużej czekac na efekty, no te nasze ortodontki pewnie jeszcze jakies niespodzianki nam szykują:-), sprezynki, druciki cienkie grube:-), ja za kazdym razem mam inny drucik:-)najbardziej mi sie podobał ten co był ostatnio taki okragly cieniutki teraz mam prostokatny ale zeby zobaczyc ze jest prostokatny to trzeba sie przyjrzec:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odp mi ktoś na moje wcześniejsze pytanko?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa - gratuluje aparatu!! No i to dobry news z tymi pastami wybielajacymi! :D Co do odruchu wymiotnego przy wyciskach - bardzo wiele zalezy od lekarza. Dla mnie wazne,zeby byl przy mnie - mialam ladnych pare razy robione, i jak lekarz mnie zostawi sama z tym czyms w paszczy (zdarzylo sie), to wpadam w panike! Mozna spytac lub poprosic lekarza/asystentke,czy bedzie przy nas. Jesli chodzi o niejedzenie - coz, ja przed aparatem sie obzarlam (pozegnanie z dobrym jedzonkiem) i dwa razy mialam odruch wymiotny, ale to tylko takie bardzo konkretne kaszlniecie bylo (nie ruszylo ortodontki nawet za drugim razem) , wiec nie sadze,zeby ktos wymiotowal na fotelu. Bardziej nie to kaszlniecie zestresowalo, niz to bylo warte :) Poza tym, pamietam,ze orto mowila,ze mam sie porzadnie najesc przed zalozeniem aparatu, bo potem bedzie bolalo (a nie bolalo :) ), wiec chyba nie ma wplywu czy na czczo,czy nie. Moje osobiste wskazowki - jesli to ma Wam przyniesc komfort (chyba psychiczny glownie), to mozecie nie jesc przed robieniem wycisku. - oddychac przez nos - wyluzowac sie - za pozno na to wpadlam ( a moze sie uratowalam przed kolejnymi kaszlnieciami), a znalam taka technike od laryngologa (niestety, zagladal mi za pomoca dlugasneeego lusterka az do tchawicy). Ogolnie, to sie chyba nazywa \'szmaciana lalka\' i u laryngologa dzialala (ja jestem z rodzaju tych, co sie dlawia przy myciu trzonowcow). Dac sobie chwilke przed otworzeniem buzi i wyobrazic sobie,ze wsyzstkie miesnie twarzy sie wyluzowuja. Zrobic wydech, wyluzowac tez rece i nogi, ale zwlaszcza twarz - czujecie jak policzki opadaja, miesnie sie rozluzniaja. Otworzyc buzie, oddychac powolutku (przez nos) i dalej \'pracowac\' nad efektem. Wyluzowac buzie, jezyk... Moze warto pocwiczyc - na siedzaco? Szkoda,ze dentysci tego nie ucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest ten wycisk? a i na tej akucji allego to ten kaszkiecik i żakiecik to normalnie kupiłabym. Super nie wiem czy nie kupie;D moj nick to asiek_1_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - i jak mi odciskali gore bodajze, to wywalilam troche jezyk, zeby mi do gardla nie uciekal :D :D Z dolem tez sie tak da czesciowo zrobic :) Najwazniejsze, to byc spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa wycisk to to gipsowe coś? jak tak to miałam to już kiedyś i nic a nic nie bolało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×