Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

hey dziewczyny ja tez jestem z pomorskiego i to ze Słupska hehe :D planuje juz od dluzszego czasu zalozyc sobie apracik, ale na gorna szczeke- chyba tak mozna co nie? bo mam kla krzywego;p i czuje sie obecnie nie za dobrze, mniej sie usmiecham ząbkami :) moja mama pytala sie swojego stomatologa o ortodonte, to on podal jakas babeczke przy ulicy wolnosci (te rejony) mowil ze jego corka miala tam zakladane i okey, duzy plus bo nie wyrywa zebow, ale nie bylam tam na zadnej konsultacji jak na razie i nie wiem jakie ceny, ale sadze ze normalne, bo zauwazaylam, ze im wieksze miasto tym drozej, chcialam w trojmiescie poszukac ale wlasnie owy stomatolog mamy powiedzial tak samo, ze nie ma co, bo drozej bedzie, a ta babka jest spoko, musze w koncu sie do niej wybrac i zobaczyc co powie, a wy znacie jakiegos dobrego ortodonte ze słupska? albo planujecie u kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby dało rade to rowniez chcialabym na raty, wiec ciekawe czy mozna, a Ty Wiomalk u kogo sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaki zalozylas? :) i ewentualnie jakie koszty to wyszly bylabym zorientowana- bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiomalk
Witaj binia87. Ja zakładałam aparat u pani nie bardzo pamietam nazwisko ale chyba Wasak, pracuje na nowowiejskiej, mam numer telefonu jeśli cię interesuje. Pani jest bardzo miła, wszystko dokładnie tłumaczy. Aparat założyłam najtańszy czyli metalowy tylko na górna szczęke na poczatku listopada. Powinno nosić sie jednoczesnie na dół igórę ale ja mie mam kasy a dół mam ładny. Kiedys gdy byłam dzieckiem nosiłam aparat taki wyciągany i dół sobie ładnie ułozyłam. niestety zrezygnowałam z noszenia i góra była brzydka. I jak tylko udało mi się nazbierac kasy to załozyłam sobie na stałe. Zanim załozyłam aparat musiałam zrobić 2 zdjęcia koszt 85 zł, póżniej wycisk 0 zł i aparat 1500 zł płatne od razu. Wizyta kosztuje 70 zł i jest co 6 tygodni.Wtedy pani wymienia na pewno gumki. do tej pory brałam białe a teraz wezmę zielone :). Dwa razy mi juz wymieniła luk bez dodtkowych dopłat. I jak mi odpadł zamek z jedynki tez mi za darmo przykleiła, bez kolejki. w sumie jestem zadowolona. Jeśli masz gotówkę to umów się od razu na wizytkę kontrolna niech obejrzy ci ząbki i powie co powinnas zrobić. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakasfajna moje uczulenie objawia sie najczesciej wysypką, takie małe krostki które swędzą i pojawiają się w miejscu w ktorym skora styka sie z metalem. np kolo pępka. za jeden łuk z tytanu płacę tyle samo ile za metal 1300zl. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiomalk dzieki wiem gdzie to i jak cos to sie kopsne, pojde tez do tej w okolicach ul. wolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaasia504
tez mam aparacik --> Dziekuję za odpowiedź:))) Ciekawa jestem jaki jest aparat który powiększ dolną szczękę... Jeśli wiecie, to piszcie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahihehy
AsiekWch Przyzwyczaisz się. Na początku może boleć, ale potem to już luuzik. Też przez to przechodziłam. Jest ktoś na forum z ekspanderem? Ile go nosiłeś/nosiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKAŚ FAJNA
AsiekWch ale jak to u Ciebie jest z bizuterią? mozesz nosic np. kolczyki? ja nie wiem czy mam uczulenie, bo tylko raz w zyciu miałam taką sytuację. miałam parę kolczyków, po ktorych swędziały mnie uszy i sączyła sie bezbarwna wydzielina z dziurek. ale mowie tylko raz tak miałam, to były bardzo tanie kolczyki, niby ze srebra, ale nie sądze zeby ze srebrem miały wiele wspólnego. wszystkie inne ozdoby moge nosic, ze złota, srebra, z tego metalu, z ktorego sie robi kolczyki do przebijania uszu itp. myslisz ze to uczulenie? a ja bede miała jutro separacje. mam nadzieje ze nie boli przy zakładaniu:). to chyba nie jest drogie ,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOMALK
Ja za separację nie płaciłam była wliczona w koszty aparatu. Jak dla mnie to było nieprzyjemne i bolesne, pewnie dlatego, że nie miałam prawie odstepu między zębami. Moja kolezana separacje miała tylko 30 min ja tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-aparatka
hej, mam pytanie. wiem, że aparat nosi się około dwóch lat ale zastanawia mnie po jakim czasie widać juz jakiekolwiek różnice? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prostowanie zebow u kazdego odbywa sie inaczej takze nie ma sprecyzowanych ilosci dni kiedy bedzie widac wyrwazna roznice.. :) poraz NTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
nowa-aparatka --> U mnie zmiany było widać już po miesiącu:)))) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę się pochwalić tym, że nie mam już aparatu ! Ale leczenie ortodontyczne trwa nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-aparatka
Dzięki za odpowiedź :) Ja mam aparat od 5 dni dopiero, ale jak głupia przeglądam się we wszystkim (nawet w płytach CD o.O) z nadzieją, że już coś widać, heheh ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiomalk
DuoFruo jak ja juz chciałabym zdjąć aparat, ech.... A tu jeszcze conajmniej 1,5 roku przede mna. Powiedz prosze jak wygląda ściąganie aparatu? czy jest bolesne, nieprzyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiomalk
nowa-aparatka, ja też ciągle się przeglądałam czy już widac zmiany, :) :) Po miesiącu juz było widac jak zeby zaczęły się pzremieszczać. Orto na pierwszej wizycie mówiła, ze ładnie się prostują a na drugiej była zdziwiona, ze tak szybko. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy.... Od wczoraj mam aparat plus rotator. Zęby bolą ale da się przeżyć, tylko gorzej z tym rotatorem, nie mogę jesc, pić mowić nic.... Mojej orto nie ma az do poniedzialku, zastanawiam się czy nie isc do innego specjalisty w celu usunięcia tego nieszczęsnego rotatora bo z nim nie wytrzymam... Poradzcie coś.... plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridka beti
witam!!! mam pytanko wczoraj zalozylam aparacik i nie wiem why ale wydaje mi sie ze zsinialy mi jedynki??czy mila ktos cos takiego czy moze jest cos nie tak??a moze tylko mi sie wydaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiomalk Ściąganie to nic innego jak odrywanie zameczek po zameczku od zębów ;) Jak coś to moje gg : 2287575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aparatki:) czy ma któraś z was aparat kosmetyczny? lepiej wygląda niż metalowy? jeśli któraś z was nosi to prosiłabym żeby wrzuciła fotki:) pozdrawiam was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia=
Witam!:) mam kilka pytać, co do aparaty ortodontycznego DAMON3 (Jeśli już była rozmowa na ten temat, to prosze się nie denerwować, bo szczerze mówiąc nie chciało mi się czytać tych 500-kilku stron...:D) Czy ktoś wie: -jaka jest cena takiego aparatu? -czy można założyć taki aparat u wszystkich ortodontów czy tylko w nielicznych gabinetach? -słyszałam, że czas leczenia takim aparatem jest krótszy, niż leczenie takim zwykłym, metalowym- to prawda? -czy bardzo jest widoczny taki aparat? Bardzo proszę o odpowiedź od doświadczonych;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIestety ja ani kosmetycznego, ani Damona nie miałam. Ale jestem zadowolona z tego co miałam i z efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKAŚ FAJNA
hej DuoFruo a Ten Twój aparacik to był Taki najzwyklejszy? ja juz po separacji. miałam wczoraj. pani dokor Troche sie męczyła zeby wcisnąc gumki między moje ciasne zęby. nie boli ale strasznie denerwuje. juz sie nie moge doczekac aparatu.:). pytałam o uczulenie i juz jestem spokojna, bo go nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zielonego pojęcia :) Na zdjęciu widać :) Ale chyba tak, bo tylko taki pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od paru godzin jestem szczęsliwą posiadaczką aparatu;p w sumie nie boli ale mam problem z jedzeniem. zobaczymy jak bedzie jutro... dziwnie sie z nim czuje ale powoli sie przyzwyczajam. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
hej dziewczyny ,powiedzcie mi ile trwa zalatwienie wszystkiego, mam na mysli od 1. wizyty, wycisk, konsultacja i zalozenie aparatu, mieszkam teraz w Irlandii ,ale za 3 tyg lece na kilka dni do Polski, weszlam na strone kliniki o ktorej pisala krzywa na jednej z pierwszych stron topicu.bardzo zalezy mi na zalozeniu aparatu, myslalam o klinice Med Centrum w Bytomiu, korzystal ktos z ich uslug???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi ile czeka się na aparat? Jak długo go robią? Ile jest wizyt przed założeniem aparatk? Pozdrawiam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
Rineczka widze ze mamy ten sam problem:)gdzie bedziesz zakladac?ja na Slasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×