Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość aaasia i aparat
czy znacie dobrego i sprawdzonego ortodonte w lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona94D Więc...Można kupić już za ok. 50 zł ;) Ja mam firmy Severin ;) Coś takiego: http://allegro.pl/item356585319_irygator_severin_4_dysze_7_stopni_mocy_nowe.html I powiem, że jest super sprawa z takimi irygatorami ! ;) misha609 Więc zdejmowanie polega na przyciskaniu kleszczami zameczków i one wtedy same od zębów odchodzą ;) Nieprzyjemne i troszkę nawet boli ale da się przeżyć :) A uczucie przy pierwszym jedzeniu nieziemskie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa z aparatem napisała: "diana nan aparat można założyć bardzo szybko jeżeli ma się wszystkie ząbki zdrowe... przed założeniem w jamie ustnej musi być wszystko okej, później należy zrobić zdjęcie oraz odlew górnej i dolnej szczęki (niemiła sprawa)a co do wizyt to są mniej więcej co miesiąć... i najczęściej jest to podkręcenie drucików no i wymiana PŁYTEK*... więc nie wiem jak to tam będzie z tym twoim wyjazdem :/ " Płytek ? ? A nie ligaturek ? :) Mnie to płytek żadnych nie zmieniano ;) A co do wyjazdu to kiepsko raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DuoFruo - jaaaa nie mogę się doczekać... A tu dopiero początek... Cóż:) Wstaw zdjęcia \"nowych\" zębów!!! Bardzo proszę!:) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_rzeszow
diana nan ---> mam taki sam problem jak Ty z tym wyjazdem. aparat mam juz 2 miesiace na przyszlej wizycie, tj 10 maj powiem ortodontce o mozliwym wyjezdzie na jakies 3 miesiace. jeszcze nic pewnego z tym wyjazdem ale wole ja uprzedzic wczesniej :) te aparaty naprawde dzialaja cuda hihi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misha609 No nieee ;D Jeszcze przed wybielaniem jestem ;) Są paskudne ;) Chyba, że bardzo chcesz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala miec wrescie prosciutkie ząbki ale nie stac mnie na aparat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala miec wrescie prosciutkie ząbki ale nie stac mnie na aparat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia09 - >> wszystko przed Toba! Mnie też nie było stać. Zawsze było cos pilniejszego, a zarobki marne. W końcu moje marzenie się spełnia. Po wielu wyrzeczeniach i oszczędzaniu od stycznia będę miała swój wymarzony aparat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo by tak zle ale moj brat sie zeni no i kasa potrzebna ...eh mam nadzieje ze jakos mi sie uda bo bardzo bym chciala szkoda ze to nie jest refundowane'/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie już ożeni to pomyśl o tym :) A teraz idź do dentysty i lecz już ząbki :) Bo leczenie to tez spory wydatek :/ Mówię Ci, warto! Niema to jak spełniac swoje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie o to chodzi ze mam zdrowe biale ząbki zadnych ubytkow itd. ehh mialabym juz dawno proste ale zawsze cos było wazniejsze... teraz mam prawie 18 lat boje sie ze to za pozno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
gonia nigdy nie jest za pozno ja pracuje w szpitalu i widze bardzo duzo kobiet nawet kolo 40tki nosi aparaty, wiec z twoimi 18 latami sie nie martw, ja mam 27 i tez zakladam w tym miesiacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26 lat. No prawie 26 i nie uważam żeby było za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona94D
DuoFruo a Ty kupowałaś w normalnie w sklepie czy wysyłkowo z neta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona94D Kupowałam w sklepie ;) Dziewczyny (Panie ? ? ) na ładne ząbki nigdy nie jest za późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaka
macie polecić jakiegoś orto w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo prosze! :P DuoFruo:D A to wybielanie jest konieczne?? I ile tak około kosztuje?? Dawaj zdjęcia:D Ja czekam :D Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, wybielanie nie jest konieczne. Ale są przebarwienia po aparacie ;) A jak cieszyć się to na maxa ! :) A ile kosztuje nie wiem, dowiem się :) Fotke wstawie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaka -> dr Dorota żmuda stawowiak, przyjmuje na gabrieli zapolskiej 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozna wiedziec co bo ide na pierwsza a na trzeciej piatej i dziesiatej tez nie bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pierwsza kompletnie ? Bo jeśli tak to pewnie odeślą po zdjęcia ;) I odlewy :) Okropne doświadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam aparacik >>> Ludzie tu wchodzą żeby sie dowiedzeć czegoś, więc jeśli nie masz nic do napisania to po co odrazu być nieuprzejmym ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na pierwszej wizycie:) Jestem bardzo zadowolona;D Pano ortodontka obejrzała moje ząbki, zrobiła wyciski i dała skierowanie na zdjęcia. Zapłaciłam 60zł. Kolejna wizyta 15 maja, a na niej poznam plan leczenia i będzie separacja . Będę miała dwa łuki, a byłam nastawiona tylko na górę. Aparat (jeden łuk) kosztuje 1300zł. Wizyty kontrolne bez względu na to, czy z jednym czy z dwoma łukami 80zł. Najpierw będę miała zakładaną górę, a dół po 2-3 miesiącach. Pozdrawiam;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DuoFruo dzieki za wsparcie ;) nie chodzi mi o pierwsza z aparatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę zakładać gumki separacyjne. Troche sie boje co bedzie po założeniu, bo koleżanka mi mówiła że jej taka gumka wypadła i musiała jechac na drugi dzień jeszcze raz zakładać. No i podobno głupie uczucie. Jak to u Was wyglądało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo rzeczywiscie uczucie jest dziwnie, mi bylo tak ciesno miedzy zebami, gumka tez mi wypadala albo wciskala sie glebiej i po 2 dniach doszlam do takiej perfekcji ze jak wypadla to sama sobie wkladalam, bedzie dobrze:) ale radze zaopatrzec sie w jogurty bo mi gumki przez dwa dni uniemozliwily gryzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_1986
ja wczoraj miałam pierwszą wizytę z kontrolną. oczywiście podkęcenie drucików. już sie przyzwyczaiłam do aparatu, wcale go nie czułam a teraz znowu bola :P ale orto stwierdził że coś się ruszyło tylko nie wie jak mi się pomieści z zębami bo zdjęłam ekspander...ale coś z tego będzie. narazie szczęka już sie przesunęła do przodu od maski twarzowej więc nie będę jej nosiła przez całe leczenie bo stwierdził że szybko działa :) także jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×