Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta a

Uwielbiam pieszczoty łechtaczki

Polecane posty

Gość kobieta a

Uwielbiam, gdy mężczyzna pieści moją łechtaczkę !!! Najlepiej palcem, powoli, potem szybciej i szybciej i szybciej... Wystarczy, że tylko zacznie coś przy niej "majstrować" :) a w mig robię się ogromnie mokra. Leżę sobie z zaciśniętymi udami i pochwą, moja łechtaczka jest pieszczona, płynę, płynę, płynę... Moje najcudowniejsze orgazmy to te łechtaczkowe, nic im nie dorównuje, uwielbiam to :) Lubicie , gdy pieści się wam łechtaczki/ Lubicie pieścić łechtaczki swoim kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdsfvd
a ja nie lubię, wcale to dla mnie nie jest przyjemne a wręcz przeciwnie, niemiłe uczucie, nie wiem dla czego :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyijfj
też uwielbiam to uczucie mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary piernik
Chciałbym to kiedyś zrobić jakiejś dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrrrrrrrrrrrrr
a nigdy nie robiles? Na jakim swiecie Ty zyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary piernik
Prawdę pisząc nigdy,ale pomarzyć mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta: bardzo pieknie i zwiezle to opisalas :) Tak to jest wlasnie to co niektore tygrysy lubia najbardziej .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary piernik
Tylko raz w życiu widziałem nagą kobietę ,miałem wtedy 8lat i prawdę powiedziawszy przeżyłem wtedy szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot23
robie to koniuszkiem jezyczka tak moze byc ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrrrrrrrrr
Moze byc,ale odlotowo tez jest jak calym jezykiem, z roznym stopniem nacisku, odlottttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta a
Ale muszę wam się przyznać tak po cichutku.Mam łechtaczkę jak korniszon.No wiecie taki mały ogórek.Naprawdę jest co pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrrrrrrrrr
kobieta_a nie ma jak podszywac sie,nie?zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot23
jaki smak izapach maja Wasze soczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrrrrrrrrr
Zapytaj naszych partnerow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot23
nie znosze muchomora sromotnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam
takie pieszczoty:)) czuje sie jak w siodmym niebie! jak juz zaczyna to nie chce zeby kiedykolwiek przestawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot23
Jak poznac ze kobieta miala orgazm- nie spotkalem takiej ktora powiedzialaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch 35
Owszem pieszczenie damsiej łechtaczki to wielka przyjemność, zwłaszcza gdy jest ona duża. Uwielbiam to robić kobietom! Pozdrawiam, Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiPka xD
Ooo Tak to jest to !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkoSM
moja kobieta nie potrafi wytrzymac kiedy pieszcze jej łechtaczke, staram sie to robic delikatnie i wmiare wolno ale kazdy ruch powoduje ze zaczyna wariowac na luzku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka___
uwielbiam kiedy mój facet mnie po niej delikatnie głaszcze, całuje ją ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio facet miło wygłaskał, tylko przez majteczki ... ale przez to nabrałam strasznej chcicy na sex... :/ chciałam bym spróbować z palcówką ale się boje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio facet miło wygłaskał, tylko przez majteczki ... ale przez to nabrałam strasznej chcicy na sex... :/ chciałam bym spróbować z palcówką ale się boje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziklob
ja uwielbiam gdy mój facet pieści mi łechtaczkę, to jest cudowne uczucie.Najczęsciej robimy to w samochodzie bo tak bardzo mnie to podnieca,ze wystarczy,że mnie dotchnie to ja już mam orgazm i wtedy bardzo głosno krzyczę.A wiadomo w samochodzie można dać z siebie wszysto.A powiem wam,że ostatnio pieścił mnie na masce samochodu to jest niebo w gebie,już nie mogę sie doczekać jak przyjdzie z pracy , bo chcemy to dzisiaj powtórzyć.Polecam ,spróbujcie naprawde warto,będziecie do tego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiesex
tydzień temu postanowiliśmy z moim chłopakiem , że się rozstaniemy i wcale tego nie żałuje.Co prawda mam dopiero 14 lat i w seksie nie jestem doświadczona.Kolezanka wyciągnęla mnie w sobote na dyskotekę i tam poznałam chłopaka i poszliśmy do jego samochodu.Powiem szczerze,że seks z byłym to porażka po tym co zaznałam w sobotę.Mój były nawet mnie nie pieścił bo powiedział,że się brzydzi.Wsobotę poczułam to czego nigdy nie poczułam,on był zajebisty,może dlatego,że miał 31lat.Pieszczenie łechtaczki to jest lepsze niz sex,oczywiście języczkiem mmrrrr,az się zrobiłam mokra .Już nie moge się doczekać soboty bo umówiłam się z nim ,ale teraz chciałabym ,żebysmy pokochali się od tyłu.powiedział ,że tym razem pojedziemy do hotelu,BOŻE JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC TEJ SOBOTY niech ten tydzień leci jak najszybciej.Jak myślicie to chyba nie byłam zła w te klocki skoro umówił się ze mna drugi raz.Odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica_diablica
bardzo przyjemnie jak chłopak pieści łechtaczkę paluszkiem, odpływam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda cipcia
ja też uwielbiam pieszczoty łechtaczki...najpierw paluszkiem leciutko a potem coraz mocniej i szybciej...łechtaczka wtedy tak mi sie powiększa, że aż wystaje z cipeczki...już czuje, że zaczyna mi pulsować...muszę ją popieścić sama bo nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda cipcia
uffff, byłam tak podniecona, że normalnie pięć minut i orgazm gotowy...aktualnie nie mam faceta i niestety muszę pieścić się sama...zrobiłam to przed lustrem w sypialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×