Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta a

Uwielbiam pieszczoty łechtaczki

Polecane posty

Gość młoda.....ahhh
Moze ma kros swoje nagie napalone zdjecia... czekam dziubas1233@wp.pl odwdziecze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan dużych
stokrotka129 wrzyć jakiegoś sampla na imageshack, pochwal się swoim skarbem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz mnie
niech ktos i mnie wypiesci! ;DD jeszcze dziewica, choc raczki wycwiczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrSmiths
z tego co czytam wedlug mnie to troche dziwne jak inni goscie podchodządo tej sprawy ... :P ja swojej dziewczynie zawsze pomalutku najpierw paluszkiem ... a pozniej jak juz jest wilgotna to językiem :P potrafie tak nawet ponad godzine :P mi sie nie nudzi bo uwielbiam kiedy ona sie wije :P a ona lubi kiedy to robie ... :P chodz sama mnie nigdy o to nie prosi :P ale ja dobrze widze po jej minie czego ona chce :)) kobieta jest jak kwiat .... trzeba być BARDZO delikatnym .. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygerek
czy sa może Damy na tym forum z okolic i miasta Olsztyn warm-maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrapnel
O rany! Każda cipka, a co za tym idzie łechtaczka, jest inna. Każdą należy pieścić inaczej. Jeśli jest zadbana, to stanowi najsmaczniejszy kąsek dla mężczyzny. Palce (cipkę) lizać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słooonkoo
Ja lubię kiedy siadam na fotelu i rozzeszan nóżki i łachtunia mii sie ruza i wtedy sobie masuję chcę kogoś kto mi wymasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom09
Do tego typu zabaw może warto zaopatrzyć się w jakieś miłosne gadżety? Wiele tego typu rzeczy znajdziecie w internetowym sex shopie: http://emilosc.pl Myślę, że warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygerek
Sloonko ja Cie chetnie pomasuje :]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka80
Uuuuuaaaaaaaaaa to jest to co lubię najbardziej :-) języczkiem i dodatkowo dotyka paluszkiem okolice pochwy ehhhh odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marial
A ja lubie sobie polewac lechtaczke cieplym strumieniem wody. Jest mi wtedy tak blogo ze nie musze dlugo czekac na finisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojan dupa mowi mi w tych
chwilach ze mam palce jak pianista. nie potrafila jeszcze znalesc okreslenia na moj jezyk. Traci przytomnosc jak ja lize.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaaaa
::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaaaa
::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrSmiths, zazdroszcze Twojej dziewczynie, uwielbiam lizanie i ssanie łechtaczki i całej cipki , mineciarz chetnie dam Ci się wylizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończochy 36
Drogie Panie, Chętnie zaopiekuję się Waszymi łechtaczkami. Odezwijcie się na e maila, wtedy się umówimy i będziecie miały super orgazmy. Rzeszów - podkarpacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
kurcze ja tez to uwielbiam, pod kazdą postacią, o każdej godzinie wrrrrrrrrrrrr, ale mam problem bo moj mąż nie jest zwolennikiem sexu oralnego..... o kurcze.....tak mi tego brakuje...... pozdrawiam wszystkie wypieszczone łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWIELBIAMMMMmmmmm... Mój mąż też to lubi mi robic. mam wtedy największe i najcudowniejsze orgazmy. Mrau....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez owijania w bawelne - chetna kobiete na niezobowiazujaca minetke zapraszam Nie musimy uprawiac seksu ani nie oczekuje niczego wziamian. Po prostu uwielbiam robic minetki ktore sprawiaja mi nierzadko wieksza przyjemnosc niz sam seks.. Bo coz moze byc przyjemniejszego niz widok kobiety ktora wije sie z rozkoszy pod moim jezyczkiem Zapraszam, a byc moze bedziesz chciala wiecej Oczywiscie zapewniam dyskrecje Zdecydowane kobiety prosze o odezwanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja proponuję minetkę Paniom ze Stalowej Woli. Profesjonalna, darmowa minetka, 7 dni w tygodniu. Pełna dyskrecja. Gwarancja połknięcia każdeli kropli soczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony pionier
Ja jestem facetem i bardzo lubię pieścić i lizać oraz wysysać łechtaczki atrakcyjnych kobiet i dziewczyn. Lubię ten smak i jak to robię proszę żeby dziewczyna dała mi jak najwięcej soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia199414
Kto mi wypieści łechaczkę ... Troche zarosnieta Duży rozmiar , wystaje z poza cipci do orgazmu potrzeba godzina pieszczenia cipci piszcie na numer gg 12385906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz wiosenek patusia
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remek
ja popiszę z wilgotną panią na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamiara
:O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurekxxx
może ktoś z kalisza ma ochotę na pieszczoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurekxxx
Chętnie popieszcze jesli tylko mila dziewczyna mam ochot>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×