Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta a

Uwielbiam pieszczoty łechtaczki

Polecane posty

Gość facet333
gorąca cipka ja cię wypieszczę... rozłóż nóżki szeroko i pokaż cipeczkę to ci ją wymasuję, wycałuję i wypieszczę języczkiem łechtunie, ale najpierw cycusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygerek
mrrr ..bardzo ciekawy wątek i chetnie mi się czyta ten temat heh ciekawe czy w mojej okolicy znajduja sie równiez tak gorace Kobiety ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszczotka102
ja sobie dzisiaj sama popieściłam łechtunię...jak sobie o tym pomyślę od razu cipcia robi mi sie mokra i mam ochotkę to powtórzyć napiszę wam jak było a teraz idę się popieścić bo soczki mnie zaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekammm
wrwcaj i pisz jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cunning_linguist
Uwielbiam mojej żonie pieścić łechtaczkę, zaczynając od delikatnych muśnięć a kończąc na ssaniu i lekkim ściskaniu między zębami. Zawsze mi ładnie odlatuje i prosi o rżnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygerek
niom kiedys mailem tez dziwczyne co uwielbiala minetke z zabawami recznymi:)) orgazm miala po dbrej minetce a pozniej mozna bylo dlugoo szarzowac heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka125
Też uwielbiam pieszczoty łechtuni...najbardziej lubię położyć się na stole i szeroko rozłozonymi nogami a mój facet klęka i najpierw pieści mi całą cipcię, masuje i krąży wokół łecztaczki a kiedy widzi że juz jest bardzo nabrzmiała i wystaje z cipeczki zaczyną ją pieścić na zmianę paluszkiem i językiem...lubię dochodzic kiedy jeden palec jest w dziurce a drugim masuje łechtunię...nie mogę się wtedy pochamować i czasem zdarzami się krzyknąć z rozkoszy...rety tak się nakręciłam, że aż cipcia mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie bym
wymasował jakąś cipcię...słodziutką, mokrutką z dużą wystającą łechtaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tutaj
słodkich cipć, cipek, cipeczek ymmmm cudownych łechtuni zanużył bym się w te słodnie cipcie i wylizał je dogłębnie, wyssał te cudowne łechtaczki żeby soczki z cipeczek leciały... uwielbiam cipcie i mogę je pieścić bez końca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja
cipcia jest taka niedopieszczona...z rozkoszą poddałabym się waszym pieszczotom...straszna mam dzisiaj ochotę żeby ktoś się zajął moją cipcią a zamiast tego siedzę przed kompem i sama pieszczę łecztaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio_jak_m
Dodam jeszcze, ze ona ma na imie Stefan. I jej lechtaczka ma jakies 17 cm dlugosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem
fanem cipci...raz nakrylem klezanke w pracy jak sie piescila, myslala ze juz wyszedlem do domu a ja akurat zapomnialem dokumentow i sie zawrocilem...ten cudowny widok mam do tej pory przed oczyma...rozlozone nogi, sukienka w gorze i cipcia jak marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka1l
i co ona na to jak ja zobaczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysio mrrr
ja wam ja popieszcze;;p piszcie na gg 4741173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam
jak mój facet schodzi w dol i tez mam zawsze wygoloną cipkę, językiem kreci, tarmosi i cmoka usteczkami łechtaczke, uwielbiam miec lizana cipke, najpier robi to delikatnie samym jezyczkiem i mocno mi odchyla wargi tak aby tylko na lechraczce sie skupic, lubi ja ogladac a ja uwielbiam pokazywac i wtedy robie sie juz mokra ze kropelki i z cipki sie pojawiają , on czsami bierze aparat i robi mojej lechtaczce fotki jaj soczki z niej ciekną, biore jego twarz w obięcia delikatnie moja lechtaczka i wargami po twarzy miziam, a on ma cala buzie mokra, wtedy mi zasysa lechraczke ustami i szaleje znią a ja sie wiję. Na kobiec wklada paluszki ikiedy mam orgazm tryskam soczkami na jego buzię, on to wielbia i spija ze mnie. Mowi ze go to strasznie podnieca gdy puszczam na niego soki a on je lize.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka 1l
ja lubiwe sie bawic moja lechtaczka przed snem. robie jej paluszkiem mlynek czyli pocieram czubeczek ruchami kulistymi. a kiedy nadejdzie blogi skurcz, trzyma mnie przez 2-3 minuty. potem zaglebiam palec do srodka i wyczuwam punkt G ktorego rytmicznie dotykam. wtedy rowniez robi mi sie dobrze. czasami moge to powtorzyc kilkakrotnie ale bywa tak ze robie baczka lechtuni przez ok.godzine i nic. nib nadchodzi rozkosz ale zaraz sie cofa. to jest wkurzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadarka 1l
juz wiem czemu moja lechtunia nie chce zaskoczyc po rza wtury. po prostu musze wtedy miec nogi wyprostowane i scisniete. tej nocy wyprobowalam i sie powiodlo. jaki piekny dzien sie zaczal chociaz nie widze sloneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipcia_cipeczka
też uwielbiam pieszczoty łechtaczki i cipci...lubię kiedy facet paluszkiem zatacza kółeczka najpierw dookoła łechtaczki a potem zaczyna już ją pieścić bezpośrednio, najlepiej kiedy jego twarz jest blisko mojej cipci...kiedy robi się już mokra wtedy na zmianę liże cipcie i głaszcze a paluszkiem cały czas pociera łechtunię. potem wkłada paluszek do środka i całuje łechtaczkę aż mam orgazm... lubię też sama się pieścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulo
tez lubie sam i cipe..e tez lubie lizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczytałem się
i teraz stoję na baczność, zająłbym się chętnie jakąś niedopieszczoną cipeczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iro35
są kobiety natym swiecie które nie lubią miec pieszczonij cipci jęzorkiem Mysle ze trudno byłoby taką znaleść a szczegulnosci tutaj na tej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch 36
Stokrotko129! Gtatuluję temperamentu. Inne kobiety powinny Ci pozazdrościć! A czy mogłabyś powiedzieć czy masz dużą, dorodną łechtaczkę, czy jak jesteś podniecona to wysuwa się znacznie z pod napletka, wystaje? Jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka129
łechtaczkę mam sporą, nie trzeba jej specjalnie szukać...wystarczy potrzeć chwilkę cipcię lub kilka razy polizać i już ją widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytomir
stokrotka ja chetnie sie pobawie Twoja łechtaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam to wszystko i mnie zemdliło :D i nie, nie dlatego że nie lubię pieszczot łechtaczki i całej cipki... ale czy Wy nie umiecie napisać: "palcem" zamiast paluszkiem? "cipki" zamiast "cipeczki", a "łechtaczki" zamiast "łechtuni"??? brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×