Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo BARDZO ważne WAŻNE

*** WAŻNE spostrzeżenie do przyszłych panien młodych ***

Polecane posty

Gość bardzo BARDZO ważne WAŻNE

posłuchajcie... które rozwiązanie będzie u was? a) rodzice płacą za wesele a wy od nich nie dostaniecie prezentu (powiedzmy pieniedzy) b) wy płacicie za wesele i od rodziców dostajecie prezent (powiedzmy pieniadze) nie chodzi tu o materialny aspekt tego "testu" chcę wam pokazać że te dwa rozwiązania tyle samo was kosztują... i nie rozumiem wyjaśnień że to rodzice powinni płacić za wesele.. to tyle samo wynosi... a jednak... gdy młodzi wybierają rozwiązanie b) pokazują że są już na tyle dorośli by tworzyć rodzinę i ją utrzymać... a wy co sądzicie? rozwiązanie b) jedynie różni się tym że najpierw młodzi zbierają kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka 78
my płacimy i w/w test jest słusznym podsumowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantis
u mnie tez rodzice placa za wesele, a o prezenty nie mam smialosci zapytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiam więc płacę - stać mni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma tak jak ma, jedni placa calosc, inni skladaja sie z rodzicami, innym rodzice pokrywaja koszta, i dobrze ile ludzi tylle rozwiazan , a nie tylko A) i B) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice chcą płacić za wesele ponieważ kiedyś ich rodzice za ich wesele płacili... ja kiedyś dam pieniądze na wesele moim dzieciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My płacimy za wesele - od mojej Mamy nie dostaniemy nic, bo nie ma kasy i nie stać Ją na jakieś prezenty, a od rodziców faceta może dostaniemy jekieś grosze. Więc jak to finansowo wychodzi na to samo ? ;-) My wykładamy np. 40 tys, a od rodziców dostajemy 1000 zł. Dla mnie to nijak to samo nie jest ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie jest tak
rodzice placą za wesele i jeszcze dostaniemy prezent :) moze to nie jest zbyt dorosły i samodzielny aspekt mojego życia, ale mysle ze w dzisiejszych czasach trudno samemu wystartowac w przyszłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeetam..
zgadzam sie z autorką topiku... bo lepiej wylozyc samemu 10.000zł na wesele i od rodzicow dostac te 10.000 w prezencie niz oni mileiby placic za wesele 10.000zl.. czyz nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice płacą! ja nawet nie zarabiam, nie mam z czego odkładać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO cooooo TY
Kwestia, kto finansuje, to inna sprawa, ale powiedzmy sobie szczerze - NIE dostaniesz przecierz od rodziców w ramach prezentu 30-40 000 zł! Chyba,że masz tak kasiastych rodziców, i chciałaś się tym pochwalić :-( A może chcesz sama sfinansować wesele, a prezent zgarnąć od rodziców i teściów, czyli 2 razy po 30 000? :-( Bo na to chyba wychodzi.... Jeśli żyjesz w realnym świecie, nie licz na prezent w takiej kwocie! Od gości pewnie też liczysz zgarnąć tyle samo? I gdzie tu dorosłość? To cwany plan, jak zyskać kasę (od baaaardzo kasiastych rodziców...). Dorosłości nie mierzy się grubością portfela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło boszzze
do noo co styyy co za pierdoly wygadujesz... autorce pewnie nie o to chodzilo... ty za to jestes dorosla... jak rodzicow stac na wesele za 20 tys to moga te same pieniadze dac w ramach prezentu kiedy to mlodzi wszystko sami organizuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cooo tyyy
Tak, jestem dorosła. Za moje wesele płacę sama,(50/50 z narzeczonym) nie oczekuję od nikogo prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie placą rodzice, ja sama funduję sobie suknię ,dodatki do niej, zaproszenia.Prezetntów od rodziców również nie oczekuję, bo i tak mam wyrzuty sumienia lekkie ze rodzice muszą sie tak wykosztować.Ale chcą.Uwazają,ze to norlmalne i zrobią wszystko zeby dac radę.a im o tyle pomoge,ze uzbieram sobie na wymarzoną suknię,niemal nie pytając o jej cenę ( no bez przesady oczywiscie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×