Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Udało się Monika. Cześć. Ja też nie mogłam i strasznie się wkurzałam. Nalałam sobie pół lampki czerwonego wina - wytrawnego - na pocieszenie. :D Teraz już wiem, że nic nie zjem. Chyba wcześniej pójdę spać dziś, chociaż ciągle czeka na mnie robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na pewno wszycsy poszli spać i będę sobie pisać sama do siebie. Nie idźcie jeszcze spać, tu są ludzie do wspierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie działa!!! Moni widzisz a tyle sie nawkurzałyśmy Monika i dobrze zrobiłaś, najlepiej wyskoczyć na sapcerek lub wziąść się za coś a głód przeminie przynajmniej ten najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale ja tu naklikałam:)nie tyle razy ,ale wszystkim chyba forum siadło,ale juz jestesmy,razem:),kurcze big mama nie wiem czy tobie wysłałam ,tez sie gubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wam powiedzieć kobiety, że te bliźniaki to jest moje marzenie z dzieciństwa. Zawszw jak byłam mała to chciałam 2 rzeczy 1. bliźnieta - chłopca i dziewczynkę i 2. byc nauczycielem Obydwa marzenia mi się spełniły. Z dzieci jestem strasznie zadowolona, ale praca w państwowym liceum to nie jest to. TZN zarobki są do dupy. Pracuję 10 lat i co miesiąc dostaję 978 zł i gdyby nie to, że uczę angielskiego i dorabiam po firmach (dużo więcej) to chyba bym sie pocięła. Tak więc nie mogę powiedzieć, ale moje marzenia mi się spełniły. Prawde powiedziawszy to zawsze marzyłam jeszcze o 1 rzeczy, że kiedyś bedę tsaka szczupła, że na plaży będę się czuć swobodnie. Może i to mi się spełni. Jak wszystkie inne? Mam dosyć noszenia 1-częściowych kostiumów i obwiązywania się wielkimi chustami pareo, żeby schować tłusty i wiszący brzuch i grubę uda. Na dodatek mam jeszcze grube ramiona. Musiałabym nosić 2 chusty:O albo zmienić wyznanie iwyjść za muzułmanina i nosić ich stroje nareszcie bym dobrze wyglądała, bo nieskromnie przyznam ,że pysk mój mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam bug mama nie wysłałam podaj meila:),ja twoje mam ,to ty w białych spodniach i okularach,bluzka biało czarna??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big mama ustawiam do pionu ,nie pysk ale buziaczek i masz bardzo ładny potwierdzam.Moje drogie do lata jeszcze spory czas , więc bądżcie nastawione pozytywnie, będą cieżkie chwile, ale pomyślcie jak będziecie pieknie wyglądać w fajnych ciuszkach, jak znajomi i rodzina będzie się zachwycać .....o rany ale schudłaś ładnie , i nie zapominajmyo jakiś żmijach co źle nam życzą już widzę oczy jak pięć złoty u wszystkich co Was zobaczą:)))) Big mama ja Cię proszę i inne nie mówcie tak brzydko o sobie, od tego trzeba zacząć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko to kto to jest ???hm... moze ledy??,kurcze masakra juz nie wiem ktora to ktora:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mama mam cie to ty :), no chyba grasz w pinponga,i jestes na spacerku gdzies,i sie podpisałas to ja big mam ,i masz na tych zdjeciach białe spodnie i taka tunike w mozajke czarno biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
dziewczynki jestem z wami myślałam że zwariuje że nie mogłam wejść do was ale już ok bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja juz pytałam ,czy ty 2605 to data urodzenia????:)bo ja tez ten sam rocznik, i monika jestem ,i blizniak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moze tylko u mnie tak na poczcie widac:-o,no i jak tam jestes wieloryb ,to ja słon morski,dziewczyno troche z nami sie po odchudzasz i superowa jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
chyba już nikogo nie ma szkoda miłej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
moni76 tak moja data urodzenia to 1976 05 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my prawie blizniaczki :)jak to echoo powiedziała:),a blizniaczki zodiakalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, Boże, diecko, Ty szczupła jesteś . Dlaczego ja z tobą rozmawiam o odchudzaniu? taka fajna laska i sie przejmuje.Jak osiągne taki stan jaki Ty masz to chyba zwariuję ze szczęścia. Jeszcze gorset sobie założyłaś, a ja nie mogę (jeszcze!!!) U was dziś wszystko w tym forum tak powoli chodzi, bo wściekam się na komputer ale to chyba nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19762605
miałam pod wieczur doła ale już mi przeszło , najgorsze jest że u mnie w domu nikt nie zrobi sobie sam jedzenia......tylko na mnie czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mama ,w tym gorsecie to ja wazyłam 70kg,a w swetrze to jak teraz 75kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big mama o ile Alicja to ty, to juz wyslalam foty Mi tez juz sie wszystko pomieszalo z tymi zdjeciami i mailami i chyba zaraz sobie zrobie na kompie osobne foldery i zapisze wasze zdjecia, zeby w kazdej chwili moc zerknac ktora jest ktora hehe. a tam nad morzem jesienia to ja, a nie ptakowa - ktoras z was przedtem pytala, chyba Moni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×