Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

Cześć dziewczynki! Cały czas trzymam dietę i czuję się ze sobą lepiej. Po prostu mam do siebie więcej szacunku, wiem, że w środku mnie siedzi sliczna blondynka, która niezadługo się wyłoni spod tłuszczyku. Monika! Trzyma za Ciebie i Twoją mamę kciuki. Wiem jak to jest jeśli któres z rodziców choruje. Przeszłam przez to jakis czas temu. Nie bądź smutna przy mamie ale też nie udawaj, że wszystko jest w porządku. Ona przzecież wie co się z nia dzieje. Patrzcie po prostu w przyszłość. Planujcie coś wspólnie i kochajcie się. \"Spieszmy się kochaćludzi, oni tak szybko odchodzą\" Ty masz jeszcze dużo czasu, żeby powiedzieć mamie co dla Ciebie znaczy... Myślę o Tobie, powodzenia ❤️ Z innej beczki, ja też coś namotałam z tym suwaczkiem! CZemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Cały czas trzymam dietę i czuję się ze sobą lepiej. Po prostu mam do siebie więcej szacunku, wiem, że w środku mnie siedzi sliczna blondynka, która niezadługo się wyłoni spod tłuszczyku. Monika! Trzyma za Ciebie i Twoją mamę kciuki. Wiem jak to jest jeśli któres z rodziców choruje. Przeszłam przez to jakis czas temu. Nie bądź smutna przy mamie ale też nie udawaj, że wszystko jest w porządku. Ona przzecież wie co się z nia dzieje. Patrzcie po prostu w przyszłość. Planujcie coś wspólnie i kochajcie się. \\\"Spieszmy się kochaćludzi, oni tak szybko odchodzą\\\" Ty masz jeszcze dużo czasu, żeby powiedzieć mamie co dla Ciebie znaczy... Myślę o Tobie, powodzenia ❤️ Z innej beczki, ja też coś namotałam z tym suwaczkiem! CZemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi się udało z tym suwaczkiem .Sprawdzam, czy nie jestem kretynką blondynką, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big mamo skopiuj z tej pierwszej ramki na stronce suwaczków i wklej w stopke w preferencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jestem ciągle pod wrazeniem odchudonych na Monignacku kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, dziala... :) Fiona proponuje po prostu zablokowac sobie ten adres w skrzynce, zeby maili nie wpuszczalo, bo zdaje sie, ze tego nie da sie wylaczyc i to jedyny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to sie witam ;) 🖐️ ja dzis krotko bede z wami, bo zrywam sie z pracy i lece do domciu sie kurowac, musialam tylko przyjsc na pare godzin, bo rano nie mial mnie kto zastapic. tiki na mnie tez zrobily wrazenie. wczoraj nawet podczytywalam ksiazke Montignaca, bo kupilam sobie juz pare miesiecy temu... Hmm jeszcze nie wiem czy zrobie z niej uzytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big mama nie wyzywaj tak nas blondynek!!!:))) A ja dziś przeszłam fazę dobrego humoru, ostrego wku...., a teraz maksymalnego oklapnięcia:o a to dopiero 12.00, wiec wszystko przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie ta metoda opiera sie na tym, ze powodem nadwagi i otylosci jest nadmierne wydzielanie insuliny przez trzustke, dlatego monti zaleca jedzenie takich rzeczy, ktore nie podnosza cukru we krwi co powoduje wlasnie produkcje insuliny. bo nadmari jest wlasnie odkladany w postaci tluszczu. Stwierdzil tak powolujac sie na badania mowiace, ze wszyscy otyli maja podwyzszony poziom cukru we krwi i ich trzustka produkuje zbyt duzo insuliny. Badacze twierdzili, ze jest to skutek otylosci, natomiasta monti wysunal wniski odwrotne - ze otylosc jest skutkiem a nie przyczyna nadmiaru cukru i insuliny. Jednoczesnie wskazal, jakie produkty sie do tego najbardziej przyczyniaja, twierdzac, ze samo ich wykluczenie powoduje spadek cukru i, co za tym idzie, wagi... kurcze wyszedl mi jakis naukowy wywod z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, juz was nie mecze ty montignacem ;) ale to dlatego, ze strasznie mnie to intryguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijko nie męczysz!!! ja chętnie posłucham, dawaj więcej na ten temat... może ułożysz nam dietke, takie przykladoe menu, piszą tam w tej Twojej książce menu? ja duzo na necie czytałam o Monignacu ale fajnych diet nie znalazłam, tak zeby byly skomponowane odpowiednio posilki i wyrazna lista co z czym mozna łączyc i wcinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ta ksiazka tez taka bardziej teoretyczna wlasnie, ale jest stronka na ktorej wydaje mi sie ze mozna znalezc troche przydatnych informacji http://www.montignac.com.pl/CMS/ Jest tam link do forum, gdzie ludzie praktykujacy ten sposob zywienia wymieniaja sie przepisami na przyklad. No i przepisy i tabele sa tez na tej stronce. Od siebie to moge powiedziec tylko to co wyczytalam w ksiazke, bo nie znam tego od strony praktycznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka przejrzałam pobieżnie stornke która dałaś, fajna:) ale kurde niektore przepisy czy aby nie dużo kaloryczne? Zanczy ja sie domysłam że jakoś to ułozone jest by sie mieścić w jakies granicy kalorycznej dnia, ale i tak przeraża mnie ta mąka , boczek itd bo z tego wszystkiego zrezygnowałam na czas schudnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soory za pisownie ,ale dzis normalnie tragiczny ma dzien:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo wlasnie w tym ostatnim linku ktory podalam jest wyjasnienie, dalczego kalorii nie nalezy ograniczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo Ty tam boczek znalazlas? w przepisach czy gdzie? ja nie widze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hol, hoł - chyba już dania szykujecie oparte na Monignacu, co? Co tu dziś tak pusto? wczoraj zgrzeszyłam - wypiłam 4 piwa - i sie upiłam - dzisiaj umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
Cześć dziewczyny. wczoraj myślałam że będę mieć więcej czasu dla siebie ale wyrobiłam się z moimi zajęciami dopiero o 23:00 i padłam do łóżka spać. ja mam w pracy taki młyn że nie ma możliwości aby zajrzeć na stronkę. a wieczorem jak wezmę się za czytanie tego co napisałyście to już jest późny wieczór. tiki taki nie martw się ja się nie odchudzam tylko pilnuję, bo po pierwszym dziecku przytyłam 30 kg.a to nie jest dobre. Chodzi mi tylko o to aby panować nad zachciankami i kaprysami bo często jest to wymówką aby się obrzerać . Teraz jak Jestem z wami to się nie obrzeram i dobrze się czuję. A ze dwa tygodnie temu czułam sięfatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
Big mama wzdęcia i gazy ma się bardzo często gdy surowe warzywa i owoce je się na deser lub po albo w trakcie jedzenia ziemniaków chleba.owoce powinno się jeść oddzielnie i od samego rana a warzywa można jeść z białkiem. surówkę przed obiademtzn przed mięsem.. Moni 76 tak to mnie obiecałaś wysłać kopenhadzką bo się jeszcze nigdy z nią nie spotkałam. ale nie martw się nie zamierzam jej stosować . Diety ,dietetyka,wartości lecznicze i odżywcze produktów spożywczych to moja pasja. Lubię dużo na ten temat wiedzieć. poznawać różne doświadczenia. czytałam że Ty nie lubisz sprzątać ja również ale jak sobie powiem że stracę trochę zbędnych kalorii to od razu łatwiej mi się zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
Widzę że nikogo nie ma a ja właśnie siedzę w pracy i czekam aż moje dziecko skończy się barić na andrzejkach. powiedzcie czy już sobie wróżyłyście?/????/ Jake wam wyszły wrózby ??????? napewno, że ważymy tyle ile chcemy i wszystko co nam smakuje daje nam dużo energii a nie sadełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
Chyba się świetnie bawicie w andrzejkowy wieczór bo dziś widzę mało co piszecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co sie dzieje ?!! Wszystkie balują? Ja znowu dzisiaj wykończona jak koń po wyścigu. Rano miałam andrzejki z dziecmi, jejku, wolę 10 godzin uczyć bez przerw niż 3 godziny zabawy z 2 klasą :)))) Potem biegiem po dziecko do przedszkola, zostałam dziś pozbawiona samochodu, więc zasuwałam żeby zdążyć 20 minut prawie biegusiem :) A teraz skończyłam sprzątanie. Farbowałam 20 kilo soli na jutrzejszą plastykę.....mówię Wam jaki miałam syf po tym w domu !!!!! Teraz muszę to jeszcze wysuszyć w piekarniku. Suszy się 6 porcja z 18 ;pppp posiedze do rana jak nic :) Kot szaleniec szaleje własnie po domu za orzechem......wariat z niego nieprzeciętny :) Wczoraj polował na musze, mało się przy tym nie zabijając :) Waga pewne 74 po obiadku :) Może być już tylko lepiej no nie ? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie dzisiaj ostra dietka obliczyłam ze 800 kalori i nawet jesc mi sie nie chce Wczoraj sie wazyłam waga poszła w dół tak sie cieszyłam a tu dziś na mieście spotykam ciotką a ona ;aleś ty znów przytyła gruba jestes\\!!!!!!!!!!! no ludzie pochlastac sie mozna Ja rozumiem ze jestem gruba i nie mam sie o co wkurzac ale zeby na srodku chodnika tak komus zamiast dzien dobry noooo ludzieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×