Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

no znów nie ma nikogo to co ja mam robic moj mecz oglada dzieciaki ida spac co tu se tak sama bede siedziec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę więcej niż wczoraj. Ale wszystko w granicach przyzwoitości i do 19.30. wRÓCIŁAM Z PRACY o k. 19. więc musiałam przedłużyć czas kolacji. Jutro znowu koniec jedzenia o 18. Mówię wam, tym razem jestem pełna optymizmu jeśli chodzi o odchudzzanie. Chciałabym na Gwiazkę założyć jakiś nowy ciuch w rozmiarze 44 ( na początek) a potem 42 a potem może nawet 40, huhu, ale by było superowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedziałam włsnie na tej stronce co echo podała teksty świetne głupota powala znóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika jak ja Cie rozumiem.... scenka rodzajowa sprzed miesiaca.zamówiłąm mszę za moją babcie / właściwie męża babcie - to była cudna kobitka / wychodzimy z Kosciola,męza rodzina w tym jego siostra cioteczna.... i ze slowami do mnie : no aleś przytyła ............... / dodam jeszcze w miedzyczasie ,ze w yzciu nic mięłgo nie usłyszałam od nie a wazyłam już w swoim życiu nawet 47 kg / a na to ja do niej tak : J: Teresa ile my sie znamy ? T: noooo będzie 15 lat J: no właśnie i wiesz co,przez te 15 lat nie powiedziałaś mi nic miłego i teraz tak są dwa wyjścia albo mnie nie lubisz / masz prawo / albo jestes taka wredna z natury ale jak tak mysle nad tym to to wręcz niemozliwe żeby byc tak wrednym.Urodziłam niedawno dziecko,nie widziałas mnie od roku a jedyne co cie interesuje to moja dupa ? T: to ty nie widzisz,ze jesteś otyła....? J:/ wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr/ widze ale to chyba moja sprawa T: to co ? nie zamierzasz z tym nic robić ? J: zamierzam ale powtarzam to jedynie moja sprawa ... T:no ale Ty jestes gruba J: ale za to jaka ładna,czy ja ci przy każdej okazji mówie ,ze jestes brzydka ? nie mówię ! a chcesz żebym mówiła ?jestem gruba mi to przejdzie a tobie nie ? i kto ma gorzej ? wyprowadziła mnie z równowagi ,jak skonczyłam zauważyłąm,że cała rodzina stoi w osłupieniu bo znana jestem z tego,że raczej unikam kontaktów a wszelkie sytuacje nerwowe nawet te co nie dotyczą mnie - potrafię jakos rozładować.A tymczasem ten jeden jedyny raz obsikałam żywcem swoje terytorium. I nawet jakbym miała dupę jak szafa to ona z pewnoscia uwagi mi nie zwróci. W przypływie szaleństwa zaczynałam mieć wyrzuty sumienia ale szybko mi przechodziło. Rozumiem Cie więc jak nikt i między innymi dlatego powinnyśmy się postarać i zrobić z siebie takie babeczki,że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
superduper czy masz na myśli masę solną jeżeli tak to proszę podaj mi przepis. Chciałabym z córą porobić aniołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo być,że unikam konfliktów ..... nie wiem też skąd te literówki i brak znaków interpunkcyjnych.....aż się sama wstydzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Anula - ja tez robię z córką aniołki z masy solnej .... jak będziesz chciała podam Ci swój przepis ale przypuszczam,ze superduper ma bardziej sprawdzony - ja robie od przypadku do przypadku - niemniej wychodzą super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juulka iAnula! Jesteście tam?? Juulka masz rację, że nikt poza tobą nie ma prawa czepiać sie twojej nadwagi, a z tym brakiem urody to dałaś lasce popalić. Będziesz się jaj dzisia w koszmarze śnić hahaheeh!! Zastanawiam się mnad Montigniacem, kiedyś próbowałam ale lubię chleb i podżerałam i nic nie dało. Może teraz zmienić zwyczaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
To znowu ja widzę ze oglądacie zaginionych to chyba ostatni odcinek. więc i idę ja wracam po filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc big mama nie mialam okazji pisac do Ciebie bezpośrednio - bo w ogóle mało piszę a jeszcze dzisiaj mój synus dostał zastrzyki - może w końcu Mu się polepszy i będę bardziej czasowa. Po pierwsze dostałam Twoje zdjęcia i miałam Ci to napisac już wyedy jak dostałam - nie wyglądasz na tyle na ile mówisz,ze ważysz. Po drugie masz obłędne poczucie humoru - chylę czoło... A po trzecie to też mam ochotę na M. podobno najgorsze dwa tygodnie potem nawet nie tęskni sę za chlebem....to mozliwe jest bardzo. Zrezygnowałam z kopenhaskiej i uważam,ze dobrze zrobiłam bo i tak w dwa tygodnie nie schudne tyle ile chce ,więc dlaczego od samego początku nie chudnąc zdrowo i trwale ? Mam ochotę zacząc od soutch beach.... to jest fajny wstep do M. Co o tym myslisz ? Musiałabym pokusic sie o ułożenie jadlospisu ale chyba musze sobie kupic najpierw jakis czasocofacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się suwaczka zrobić, jednak nie jestem kretynka blondynka:P Tak naprawdę jestem tylko blonndynka ale za to jaka inteligentna, haha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
Ceść juulka bardzo dobrze jej dogadałaś podziwiam ludzi którzy umieją odgryść się na miejscu.gratuluję . Big mama o co chdzi z tym Montigiacem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juulko! Czy ja mam Twoje zdjęcia?Dzięki za komplement o poczuciu humoru, miło to słyszeć bo niektórzy twierdą, że pokręcona jestem. Co jest TRwojemu synkowi? Moja córa była tydzień w szpitalu i przykro mi słyszeć, że jeszcze jakieś dzieci cierpią. Przeżyłam z nią horror w szpitalu. Tak w ogóle to chciałabym już być chuda. nie za jakiś rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula kiedy ja wlasnie przeszłam sama siebie - nie brakuje mi odwagi i z natury wygadana jestem ale staram sie nie powiedzieć za duzo żeby potem nie żałowac no ale ona doprowadziła mnie do szewskiej pasji....tym bardziej,ze wypaliła przy całej rodzinie. Pewnie powiedzą, mi na tym wychowawczym odbija....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, nie jestem specem w tej diecie, ale chodzi o niski indeks glikemiczny potrsaw. Zajrzyj wcześniej echoo lub fiona dała niezły wykładzik na ten temat. Nie chcę się wymądrzać, kiedy ktoś inny zrobił to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juulka i prawidłowo ja juz kiedys poruszalam ten temat , ze jak ktos ma nadwage to innym sie wydaje ze moge wrecz wydzierac i komentowac do woli Twoj wyglad, ale to ze ktos krzywe ma nogi itd to nie jest tak wytykany. Ja tez jestem od cholery i jak ktos mi cos dogryzie zaraz podwojnie sie mszczę ;)Juulka ale wiesz nalezlo sie jej , bo ja wszystko rozumie , powiedziala raz ,ale ta non stoper dajze spokoj co za kobita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksiu bo tak ma na imię nie je juz piersi a to dlatego,ze razu pewnego po raz kolejny bolał mnie ząb - nie ma zwyczaju zawracac sobą ludziom tyłka...ale tym razem tak zrobiłam. To był ząb z ropą i pomimo konskiej dawki znieczulenia bolało jak jasna cholera Darłam sie niemiłosiernie - i wydawało mi się ,że ząb miał korzeń wpleciony w kręgusłup. Od tego momentu przestał jeśc pierś - pierwsze dwa dni nie mogłam a potem On nie chciał. 3 tygodnie stawałam na rzęsach żeby jadł. No i wiesz.....niemalże miesiąc po tym córka przywlokła ze szkoły jakieś dziadostwo co prawda inne objawy ale syn zachorował. W sumie miał potężny katar i lekką gorączke ale generalnie \" nie podobał mi się \" dostał antybiotyk ale po tygodniu czyli dzisiaj poszłam do kontroli bo \"nie podobał \"mi sie jeszcze bardziej niz wtedy no i zastrzyki... juz nawet nie chodzi o te zastrzyki tylko żeby pomogło tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie przypomnialo mi sie jak kolega do mnie kiedys powiedzial.....echh te Twoje schabiki słodkie (no czujecie) ja na to echhh te Twoje same kosci dobrze że sa pod bluzka bo moj pies by sie oblizywal jakby je zobaczyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zęba rwałam w niedzielę - choć to nie ma związku ze sprawą....ale chodziło mi o to,ze w niedziele jechałam prywatnie do kobiety .........choć w sumie ............jakie to ma znaczenie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo....bardzo dobrze powiedziałaś...wlasnie nie wiem jak to sie dzieje ale ludzie traktują nadwagę jak liśc co się przyczepił do płaszcza....... ja ostatnio jak ktos mi zwrócił uwagę a zwracaja nagminnie ....mówię : ja gruba ? matko ,powaznie ? gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kcuki za Maksia. Mam nadzieję, że szybko wróci do normy. Nie bój się ,naprawdę nie jesteś pokręcona, zresztą ja też nie, bo z jakiej racji? dlatego,że jestem szczupła inaczej? NIEEEE! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zauwazyłam,ze dorastam do no...tej....skleroza....do asertywnosci. otóż.....nie brakuje mi autoironii i z natury nie śmieję sie z nikogo....no chyba,że akurat ten ktos jest wyjątkowo fajny i atmosfera wręcz wymaga... postanowiłam powiedzieć kiedyś na rodzinnej imprezie,ze sie odchudzam no bo przeciez jak powiem to żeby nie wiem co muszę się pilnować no i schudnąc też muszę...będę na cenzurowanym dzień i noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juulka teraz to juz kazdemu sie wydaje ze moze sobie powiedziec, bo wszedzie tylko reklamy ze masz byc szczupla wrecz idealna , hmm i tak szkapka czuje sie lepiej mimo ze jest brzydsza np echh.Kiedys czytalam jeden z topikow , gdzie dziewczyna pisala ze duzo wazy, i jedna z takich madralinskich napisala ze juz z tym nic nie zrobi i same takie najgorsze rzeczy. Az mnie cholera wziela serio, normalnie w realu dokopalabym takiej francy do dupy za takie cos( a nosze ze szpicem buty , takze wiecie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ty, nie mów nikomu, bo dopiero się zacznie jazda. Wtedy dla odmiany zaczną ci wmawiać, że wręcz chuda jesteś, o krok od anoreksji i jeśli nie spróbujesz serniczka cioci Rózi albo makowca babci Ziuty to napewno umrzesz. A poza tym one się tak norobiłyżeby to upiec itd i co teraz ma się zmarnować. Nie Ty zjesz. Lepiej powiedz, że cie wątroba boli albo cuś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam mój ostatni wpis i z przykrościa stwierdzam,ze jestem wielowątkowa....to co najmniej jakbym miała kilka osobowości. Muszę sobie zrobić zdjęcie i Wam wysłać bo Wasze mam a Wy moich nie i to co najmniej niesprawiedliwe jest. Dzisiaj w szkole była pani która zdjęła miarę / dziwne powiedzenie / z dziecka mojego - córki pierowrodnej - na sukienke do I Komunii Św..... to już za pół roku,kurcze nie chce żałować,że nie zabrałam sie za siebie a potem histerycznie rzucać się na lewo i na prawo na diety cud. Musze coś zrobić od jutra - 1 grudnia - świetna data.Dużo lepsza niz oklepana 1 stycznia. Bo ja niby się odchudzam a dzisiaj zjadlam parę frytek. Do kitu takie odchudzanie. Cos trzeba postanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula36
Dzięki za stronkę w sobotę bierzemy się za lepienie. Ja staram się od rana uśmiechnąc do siebie w lustrze a jak ktoś tak sympatyczny uśmiecha się do mnie od rana ta co mnie obchodzi czy komuś przeszkadza moja otyłość czy nie to już jego problem a nie mój. Wydaje mi się że ludzie mają naprawdę poważniejsze problemy że taki jak mój tzn nadwaga to żaden problem. Jak chcę to ważę tyle ile chcę i wydaje mi się że każda z nas to potrafi bo jesteśmy ekspertami i nikt nie wie tyle co my na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×