Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona1983

kto waży 80 kilo i więcej niech się przyłączy

Polecane posty

nie chce Cię straszyć ale ucho to poważna sprawa. A robił Jej ktos badanie na ubytek słuchu w tym uchu ? To często bywa cenną informacją dotyczącą tej zebranej ropy w uchu przy przerośniętym migdale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, nie strasz mnie . Na razie czekam na efekkty leczenia i w środę mam znowu wizytę u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje dziewczyny, ze dzis tak pusto??? Ja caly dzien jestem zajeta musze sie teraz zabrac za obiad wiec uciekam. A wczoraj niestety... nie dotrzymalam postanowienia... :( tak sie pechowo zlozylo ze musialam zostac dluzej w pracy i dopiero o 22 wieczorem bylam w domu i jeszcze do mnie zajrzala na moment przyjaciolka i z tego wszystkiego nie pocwiczylam. Juz kompletnie nie mialam na to sily ... :( Uciekam teraz,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z przypadku, i widze ze piszecie cos o uchu. Znajomego syn mial niedawno wycinanie migdalkow okazalo sie ze chlopiec ma ubytki w sluchu juz nie pamietam czy w obu uszach czy w jednym, nosi teraz bardzo kosztowny aparat. W sumie to nie rozumiem tego ze rodzice przez cale jego zycie nie zorientowali sie ze dziecko niedoslyszy, a chlopiec juz nastolatek... Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam internetu ale za to umyłam okna,postanowiłam nie zmarnować straconych kalorii....jakkolwiek to brzmi. Do boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Będę pewnie w nocy, bo mam mnóstwo roboty. Córka lepiej, chyba w końcu odpowiedni antybiotyk. Strzelali i w końcu trafili a żaden konował nie zlecił wymazu żeby zobaczyć jakie bakterie jej szkodzą. ALe na razie i tak czekam... Do zobaczenia później, jak dam dziś radę... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sie gdzies porozbiegałyśmy - ja mam internet.... :) od dłuższego czasu czuję,że dostanę @ a on jakos nie przychodzi....w każdym razie - nie o tym. Od jutra jestem na tej 5-dniowej - nie krzyczcie na mnie - ja musze zacząć ostro a 5 dni nikomu zdrowia nie zrujnowało a i do Świąt się wyrobię a potem muszę sobie napisać ,ułożyć jadłospis - inaczej to ja rady nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie odchudzaczki:) wkońcu mm stały dostęp do neta. postaram sie odzywac tylko z fdietą gorzej, nadzedł kryzys,sa kolacje:O prosze mnie okrzanić dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam wszystkie szafki w kuchni. Nie wiedziałam, że zrobił się tam taki bałagan. Teraz mam przerwę poobiednia i zastanawiam się jak dalej zorganizować sobie pracę... Zjad lam normalny obiad ale zostawiłam ziemniaki zajadając się surówką z sałaty lodowej i pora oraz do tego podjadłam gotowany bób - pycha... Zaraz się zabiorę za mycie okien i spalę to wszystko. Całuski, do usłyszenia później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczi
hej.. pare tygodni temu (ok.3 ) stanełam na wadze i przeżyłam szok.. 80 kg.. przy wzroście 168cm.. przez rok przytyłam 10 kg!!!.. od ok.3 tygodnii zaczełam się odchudzać... na początek przystopowałam.. tzn. starałam się jeść z umierem... schudłam ok. 3 kg.. czyli waga pokazała ok 77kg.. od 6 dnii jestem na diecie south beach.. i w tej chwili waże.. 73,5 kg!!!! życzę Wam powodzenia!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanczi gratuluje i życze dojscia do upragnionej wagi:))) Buziaki dziewczyny ja dzis mam dzien podjadania:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny znowu wieje pustkami zaniedbany ten nasz topik przez te swięta sprzatanie zakupy znów sprzatanie tak wygladaja teraz moje dni waga stoi ale to chyba przez okres bo ciuchy znow jakby luzniejsze nawet spodnie ktore kupiłam 2 lata temu i lezały w szafie bo sie nie miesciłam a teraz sa luzne;))) mam nadzieje ze bedzie tak dalej i mam nadzieje ze ktos tu zagladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imma
hej dziewczyny;-) zastosowałam sie do waszych zalecen i brzuchacz mi sie zmniejszył kochane jesteście pozdrawiam buziaki paaapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozdrowienia dla wszystkich! Mam nadzieję, że po świętach będziemy miały więcej czasu na pogaduchy, bo ostanio nikogo nie ma.... Ja się nie objadam i spodnie się robią luźniejsze ... Na razie nie robię żadnej diety tylko po prostu mniej jem nie objadam sie i nie podjadam wieczorem. Myślę, że to jest sposób, tylko bardzo długotrwały... Ale jak się 7 lat tyło to nie zrzuci się wszystkiego w 2 miesiące... CZekam na Was, do usłyszenia i piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zapracowane dziewczynki:))) Ja wkurzona juz od samego rana, drugi dzien z rzedu nie biegalam wrrr, przez meza pozno poszlam spac i zaspalam. Ale juz zapowiedzialam ze wszyscy marsz do lozek od dzis o 22;) Poza tym zrobilam zaklad z mezem, do 31 stycznia jak stane na wadze i bedzie 55kg kupuje mi pierscionek(zazdroscilam jednej z Was hihihh) ale jak nie bedzie tylu to ja jemu grę na kompa.Mam jeszcze jedna mocną motywację jak nie zjade to nie pojade w gory.Tak wiec moje drogie ja ostro sie biore, czy swieta nie swieta;) Buziaczki:))) i napiszcie jak u Was. Imma trzymaj sie dalej a do wiosny brzuchacz bedzie plaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wika:))) kurcze tylko my pozostałyśmy;), reszta nie wiem czy tak sprząta czy intensywnie sie odchudza ze nie ma czasu zajrzec;) Licze ze jednak to drugie :)))) Ja wreszcie ruszylam tylek i poszlam biegac, przede wszystkim ze wzgledu na moja nowa motywacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, ...... faktycznie mało nas , mało nas..... wszystkie biegamy za zakupami, sprzatamy jak oszalałe i myslimy juz pewnie tylko i wyłacznie o świetach..... Ja długo nie zaglądałam bo miałam córeczkę bardzo chorą, napedziła mi niezłego stracha ale juz prawie doszła do siebie. Ja natomiast po kopenhaskiej schudłam 5 kg i na tym stanęło. Po swietach planuje ułozyc sobie jakiś plan bo bez planu nie potrafie, musze rozpisac co i o ktorej godzine jesc bo tylko tak jestem w stanie podietować dłuzej niz jeden dzien. Moje 5 kg ubylo nie z tych miejsc z których bym chciała, cycki pozostały mi niezmiennie wielkie a i tyłek wcale sie nie zmniejszył, brzuch mi wessało i nogi troche.... czy znacie cos co by wyssało ze mnie te cycki? albo tyłek a reszte pozostawiło w spokoju? zaczynam sie juz tym stanem denerwowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gwiazdy, cisza tu jak makiem zasial, nawet nie ma o czym pisac... zagladam tu i zagladam a tu ciagle nikogo, czasem tylko jakis wpis... po swietach mam nadzieje, znow bedziemy w komplecie :) dziwadelko ja nie wiem, moze jakies konkretne cwiczenia na te partie by pomogly? u mnie jakos leci, ciagle probuje walczyc, ale jakos tak nie jest latwo bez takiego wsparcia jakie bylo tu na poczatku :O musze sobie opracowac jakies zasady mojej diety i je spisac, bo coraz czesciej pozwalam sobie na odstepstwa... I kurcze ostatnio mam ciagle chcice na slodycze, ale to chyba dlatego ze @ sie zbliza... A jutro hip hip wyruszam w trase i na swieta do domciu :D strasznie sie stesknilam i juz bym chciala byc na miejscu, ale nie ma lekko, dluga droga przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nareszcie sie cos tutaj dzieje moja waga narazie stoi zreszta nie wiem bo mam okres ostatnio było 73 ale poczekam jeszcze dwa dni i dopiero sie zwaze moze bedzie mniej ktoras tam narzekała ze jej cycki nie chudna kurde jak ja bym chciala zeby moje juz przestaly jak schudne jeszcze z 10 kilo to bede sobie je mogła koło szyji okrecic;))) poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wika, zazdroszcze wyniku, dobrze Ci idzie. a co do biustu to stosujesz jakies balsamy ujedrniajace? To na pewno jakos tam pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ja zwariuje... siedze w pracy a za sciana jest generalny remont budynku i od poczatku tygodnia lupia na zewnatrz jakims zelaznym ok.4-5 metrowym mlotem w jakas beczke ogromna w ktorej nie wiem co jest ale halas jest po prostu potworny. juz mam dosyc tego, leb mnie juz od tego boli :O Cholercia, jeszcze tylko dzisiaj, jeszcze tylko dzisiaj... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka stosuje balsam ale guzik to daje ja mam tak zawsze jak chudne to najbardziej w tym miejscu i wsolczuje tego hałasu ja mieszkam w bloku i wyobraz sobie ze zawsze przed swietami ktos remont robi a teraz to juz ogłupiec idzie bo chyba wszyscy wstaja o 6 rano i dywany i tak przez cały dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×