Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliimpi

ZMARSZKI wokół OCZU

Polecane posty

Gość oliimpi

Mam 31 lat ale jak na swój wiek zauważyłam sporo zmarszczek wokół oczu,owszem są to mimiczne ale jednak zmarszczki które coraz bardziej sa wyraziste. Stosuje kremy pod oczy od 20 roku życia----uwazam że są!!! Robiłam kolagen pod oczy-owszem wyprasowały sie troszke ale nie na dl€go,tak wiem-,że można użyć botoks ale to tylko efekt 3 miesięczny a nie półroczny jak mówią specjaliści. Czy ktos moze tez ma taki problem,a raczej czuje sie żle z tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliimpi
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 29 lat i zero zmarszczek mimicznych swrio-tylko jest jeden na to skuteczny sposob malo sie usmiechac ,kiedys slyszalam jak jeden chirurg plastyczny powiedzial ze jakby zamknac kobiete ,mloda kobiete w szafie na 30 ,to po tym czasie nie mialaby ani jednej zmarszki -pleta bo by nie poruszala mimika twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliimpi
To się ciesz ,ze nie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 25 lat i zmarchy jak 30stka bo mrużyłam dużo oczy. Zadne kremy nie pomagają. niestety. Chociaz ostatnio futuris tołpy daje jakies efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliimpi
czarna_jolka fajnie,ze napisałaś:D a co to takiego jest futuris tołpy.......??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka jak juz sa zmarszczki to juz zadne kremy nie pomoga-tylko hirurg plastyczny zostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSuoka
A możecie polecić jakiś kremik w okolice oczu na zmarszczki 30 latki ??? Tylko cos za rozsądną cenę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sport -bieganie i nie smiejemy sie buzia jak mumia -i efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaa
oj niestety to chyba prawda-że nic sie już njie da zrobić,najlepiej to przytyć,tłuszczyk wygładzi:D ale tak naprawdę to nie jest śmieszne,ja na twarzy wyglądam dobrze ale jak się uśmiechne to.........i stosuje kremy najlepsze chyba były vichy,ale sa drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada dla fani
kochanie poloz sie juz do trumny i sie nie usmiechaj - napewno bedziesz pieknie wygladala zero zmarszczek...:O Dziewczyno Ty jestes jakas kukłą czy człowiekiem????????????????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kukla moze fakt jest mi gorzej niz innym bo sie tak nie usmiecham bo wiem ze to grozi zmarszczkami ale wygladam,duzo,duzo lepiej niz moje rowiesniczki ktore kurze lapki i inne mimiczne zmarszczki maja bardzo widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierze Jak tak mozna
dziekuje bardzo za takie życie bez śsmiechania się... tylko po to żeby zmarszczek nie mieć!! szok!! Takie zycie nie ma sensu!! Kobiety opamiętajacie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam sie usmiecham i mam w
nosie zmarszczki....kazdy je kiedys bedzie mial ..taka kolej rzeczy :) .A mysle ze kiedy jestem usmiechnieta ludzie nie patrza na zmarszczki tylko na mnie jako na pogodnego czlowieka . Pozdrawiam.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak mozna cieszyc sie dlugim mlodym wygladem,jak ktos chce to wszystko zrobi dla urody-nawet takie poswiecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeh
dziękuje za poświęcenie życia... co ty piszesz;>!! Jak można sie powstrzymywac od usmiechu tylko po to by mnie nie mieć zmarszczek!! To chore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma ma ma ma TYLDA
No chore chore. Tez tak mialam a od 19'stki juz nie mam i jestem szczesliwa. Tylko te zmarchyyyyy 23 lata a zmarchy jak 27latka. Niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uwazma sie za osobe chora tylko dbajaca o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliimpi
Hmmm,zasmucił mnie ten topik,założyłam go z myślą ,że będziemy wymieniały sie doswiadczeniami.....a nie zgrzłymi uwagami. fami-------------ma swoje metody na to aby zachowac swoje zmarszczki w kondycjii,---uszanujmy to!!!! Ja równiez nie należe do osób które nie potrafia sie śmiać,wiem doskonale o tym ,że powinnam tez zakładac okulary przeciw słoneczne zawsze jak świeci słońce bez znaczenia czy to lato czy zima. sądziłam jedynie ,ze każdy tu wypowie sie o swojej praktyce-bez różnicy czy ona nam sie podoba czy tez nie!!! Ja jak juz powiedziałam -mam zmarszczki i żle sie z tym czuje,stosuje kremy i nie widze różnicy-na kosmetyczkę nie zawsze mnie stać,moze sa jakies triki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nivea q 10 plus. jest nizawodny. ja uzywam . na zmiane z creme de la mer... mam 22 lata. ni mam zmarszczek. ale kiedys nosilam non stop makijaz i zauwazylam iz skora pod oczami byla wtedy bardzo sucha. przestraszylam sie. 22 lata a juz tak zle ze mna. mam poradzila mi uzywac q10 plus i to naprawde dzisla. polecam. creme de la mer jest niezawodny., ale jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperatka - a
A ja mam siedemnsćie i pół roków i mam juz taką wstrętną zmarchę wryta w moje owłosione czoło pomiędzy brwiami, ze widac ją dosłownie z kilku metrów, a nawet jak naciągam skórę twarzy widac to dziadostwo. Zmarcha pojawiła mi się pod koniec zeszłego roku. Zmarcha ta nie jest cienka, mam przez nią depresję, bo tak zmarcha jest bardzo gleboka. Dziś pocierałam ja pumeksem, bo pomyślałam, ze może mi się czoło marszczy, przez to, ze mam suchą, za gruba skórę. Ale się pomysliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33latka
Miałam Vichy Myokine Fusio, stosowałam rok, dwa razy dziennie, zero efektu. Teraz od dwóch tygodni mam Strivectin, trudno powiedziec czy działa. Mam próbkę Estee Lauder Future Perfect, ten wydaje się dobry, jest gęsty, kremowy, dobrze nawilża. Z wiekiem pod oczami skóra się robi cieńka, może powinno sie używac kremów z fitohormonami, które ja lekko pogrubią ?! Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wsmarowujesz krem w miejsce kurzych lapek to wsmarowuj go tak jak bys robila 8 przy skroniach 2 palcami wskazujacym i środkowym i tak 2 razy dziennie rano i wieczorem to moze troche poprawic zmarszki ale niekoniecznie, lecz za to zapobiegniesz pogłebiania sie ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cra
powiem Wam, KObiety.. jeb*ć zmarszki. kazda z nas predzej czy pozniej bedzie je miala, c'est la vie. ja mam 21 lat i mam takie zaczatki zmaszczek pod oczami, ale co z tego? smiejcie sie duzo, bo nawet jesli kobieta ma zmaszczki, a jest usmiechnieta, jest lepsza od tej co nie ma i sie nie usmiecha ;] pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korzynkowa
Botox daje efekt 6miesieczny a nie 3, najlepiej idź do specjalistów na bezpłatną poradę, z Wrocławia mogę polecić Keramed, są bardzo dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikie4
Fajne są kremiki profilaktyka zmarszczek mimicznych 25+. Świetnie nawilżają i skutecznie walczą ze zmarszczkami mimicznymi, której jak wiemy pojawiają się już od 25 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneelia
Odkąd pamiętam mam problem ze zmarszczkami. Na pewno genetyka tu daje o sobie znać, ale też dużo przebywam w trudnych warunkach atmosferycznych . Niestety zmarszczki baaaaardzo chętnie się tworzą mając taki dobry "podkład" :( Testowałam wiele metod - w tym również botox, który faktycznie poprawił stan skory na jakieś 4-5- miesięcy, ale najbardziej pomocny był zabieg laserowy fraxel restore. Polecam go z całego serca, bo naprawdę odmłodził mi twarz. Nie musiałam też po nim brać wolnego, skóra bardzo szybko się wygoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×